www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto se pretvaramo u svoje roditelje, ako nismo htjeli biti
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 2:25 pm    Naslov poruke: Zasto se pretvaramo u svoje roditelje, ako nismo htjeli biti Na vrh strane Na dno strane

Pa...vjerojatno zato sto na kraju krajeva, kad je sve receno i ucinjeno, dolazimo do spoznaje da im se zapravo divimo. Wink


_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Pa...vjerojatno zato sto na kraju krajeva, kad je sve receno i ucinjeno, dolazimo do spoznaje da im se zapravo divimo. Wink
upravo tako i uvek im uglavnom budemo zahvalni na svemu sto su nas naucili i sto su bili takvi kakvi su bili prema nama bez obzira na sve i sta je to uzrokovalo u nasem zivotu i kako je uticalo na njega....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Geni su geni Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
SmashingPumpkin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Kula nazalost...nemam knjizaru!!

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm pa ja verujem u transakcionu analizu(nameravam da postanem taj cika,mislim analiticar) pa mogu da kazem da je to sve deo scenaria zivota...
za one koje zele da znaju vise neka procitaju knjigu osnivaca transakcione analize-erika berna-sta kaze posle zdravo?
ali pre nje od istog autora koju igru igras?

_________________
Riot Grrrl!
Rebel Girl!
Feminizam!
Revolution!
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto godinama dobijamo onnu zrelost koju nasi roditelji vec u trenutku kad nas dobiju imaju.
Ja za sebe mogu da kazem da sam pocela da se pretvaram u svoje roditelje onog dana kad sam svoju decu dobila. Ono sto me nerviralo kod njih nekad, radim sa svojom decom sad.
Al zato sto ih volim i dobro im zelim.

Deca nisu ni svesna toga koliko je to lepo jednog dana biti isti takav kakvi su tvoji roditelji bili

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
mariolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 13 Jun 2004
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto puta sam rekla, ma ne sto hiljadu... ako budem kao moja majka treba me tuci ... a sad primecujem neke stvari... i dodje mi da samu sebe isamaram Rolling Eyes
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam mali milion puta govorila kako ja necu svojoj djeci biti kao svoja majka..medjutim ne da sam ista kao ona vec sam mnogo "gora" Very Happy

Pa to jednostavno tako bude , jer postajemo i sami roditelji i borimo se za svoju djecu kao i nasi roditelji za nas , jer sto smo stariji uvidjamo da su sve one price koje su nama pricane ustvari jedino imaju smisla.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Petar24400
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skim si takav si!!!! Ali to moze da bude i dobro i lose!!! Kod mene se sve vishe izrazavaju osobino mog matorog ... STO MI SE NE SVIDJA i Borim se sa tim!!! Individualnost!!! Moj cale i ja smo istog horoskopskog znaka, mozda i zbog toga? ali ne verujem u horoskop!!! Smile

P.S. U zivotinjskom carstvu mladunce uci od mame pa samim tim stice neke njene osobine ... tako je to i kod nas samo malo slozenije!!!
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mislim da cu biti kao moji roditelji, jednim delom da, ali drugim ne..
Roditelji su mi dosta blagi i sve mi ispunjavaju, a ja cu sigurno biti stroga mama.. Tesko mojoj deci Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
saBRinICaaA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 22
Mesto: Hamburg

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 7:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je stvar u genima hehe.. jer ne mozemo jednostavno biti drugaciji nego roditelji..a i to sto ih nesvjesno kopiramo.. ma joj..nesto u tom smislu LOL... Laughing Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Zasto se pretvaramo u svoje roditelje, ako nismo htjeli biti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon