www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada trebate otkriti neciju tajnu?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 2:30 pm    Naslov poruke: Kada trebate otkriti neciju tajnu? Na vrh strane Na dno strane

Treba li uopce otkrivati tajne? Ovisi o tome koliko cete stetu napraviti ili sprijeciti. Jeli osova koja vas je zamolila da cuvate tajnu opasna za sebe ili druge? Ako je tako, intervenirajte. U protivnom, ni rijeci! Wink


_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim da ih znam..bezim od tajni i toga da mi se poveravaju. pre svega mislim na ljude koji mi nisu tako bliski.ja sa time oduvek imam problem.cesto mi se desava da ljudi necim izazvani poveravaju svoje tajne, koje su napokon uvek jedno veliko opterecenje..

ne odajem ih.trudim se da ih potpuno zaboravim.zaista ima nekoliko koje me kada sretnem te ljude uvek iznova iritiraju, ponekad cine i tuznim, ali..

tajne mojih naj..najblizih prijatelja naravno cuvam u sebi i pokusavam da ostanu netaknute..

naravno, i zene sa kojom delim osecanja..njene tajne su svakako kod mene u trezoru za koji nema sifre za ponovno otvaranje Wink

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odala bih tajnu meni bliske osobe,samo kad bi neotkrivanje iste moglo da ugrozi osobu koja mi se poverila.

_________________

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nektarinica je napisao/la sledeće:
Odala bih tajnu meni bliske osobe,samo kad bi neotkrivanje iste moglo da ugrozi osobu koja mi se poverila.
upravo tako.U potpunosti se slazem s ovom konstatacijom....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali kako se uopce moze ocekivat od drugih da sacuvaju tajnu koju ni sami niste mogli sacuvati za sebe???
U principu, tajne se ne bi smjele otkrivati ni u kojem slucaju, jer ocito se ne zovu 'tajnama' bez razloga, ipak, s druge strane, kada vam je odredjena informacija povjerena, na neki nacin postaje i nasa, pa je na nama samima sta cemo ucinit s njom.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako mi neko povjeri neku tajnu, smatram da taj neko ima apsolutno povjerenje u mene, izdati njegovu tajnu, znaci izdati samoga sebe. Laughing Laughing
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 3:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada je neciji zivot u opasnosti...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
nektarinica je napisao/la sledeće:
Odala bih tajnu meni bliske osobe,samo kad bi neotkrivanje iste moglo da ugrozi osobu koja mi se poverila.
upravo tako.U potpunosti se slazem s ovom konstatacijom....


I ja podrzavam.
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da cu tajnu odati samo u slucaju kada bih takvim gestom pomogla osobi koja mi je poverila istu i u slucaju da takva tajna steti nekom...u svim ostalim slucajevima: ne znam ja nista. Wink
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nektarinica je napisao/la sledeće:
Odala bih tajnu meni bliske osobe,samo kad bi neotkrivanje iste moglo da ugrozi osobu koja mi se poverila.


samo to......inace ne postoji nikakav razlog zbog kojeg bi otkrila tajnu koja je poverena meni na cuvanje.......smatram da samo onaj cija je to tajna ima pravo da je otkrije......a kad to uradi onaj kome je tajna poverena to je za mene kao kradja.......isto kao da se uzima i poigrava tudjim zivotom......a na to niko nema pravo....... Exclamation

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
nektarinica je napisao/la sledeće:
Odala bih tajnu meni bliske osobe,samo kad bi neotkrivanje iste moglo da ugrozi osobu koja mi se poverila.
upravo tako.U potpunosti se slazem s ovom konstatacijom....


napravila bi isto, ali diskretno
 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi kava je tajna da li je opasna po zivot ili ne
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kada trebate otkriti neciju tajnu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon