www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada trebate otkriti neciju tajnu?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji samo jedan, jedini razlog kada bih odala tajnu bilo koje osobe koja mi se poverila, iz bilo kog razloga, a to je, kada bih videla da je čuvanje te tajno jako štetno po tu osobu, i da tako ugrožava sebe... Jedino tada, i nikada više.


_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim znat tuđe tajne, obično ih uvijek čuvam i većinom zaboravim, samo da je ta osoba u opasnosti od čuvanja te tajne, recimo prikriveni narkoman, tada bi tražila nekog njemu bliskog da mu pomogne , ukoliko ja to ne bi mogla, a ne vjerujem da bi
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam kome trebam dozvoliti da mi ispriča svoju tajnu(da nisam jedan u nizu kojem je ispričana),ili kome ću ispričati svoju.Vjerovatno bih je otkrio ako bi pomogao osobi koja mi je povjerila.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jedna moja veoma bitna vrlina je diskretnost....vjerovatno se zbog toga punoo, al kad kazem puno i mislim na stvarno puno osoba ( i zena i muskaraca) koje mi se povjeruju....naravno da tajne sve cuvam i nikad ih ne bih otkrio a takodje moj problem je sto to sve brzo zaboravim pa kad mi doticna osoba ponovo prica nesto vezano za tu osobu mora me ponovo uvesti malo u tu svoju tajnu da bih se ja sjetio.... Laughing
Inace to sto se tice da li bih odao tajnu ak je u pitanju zivot il sta ja znam....pa mislim da se nikad necu naci u takvoj situaciji jer mislim ipak nisu to te tajne...a i nadam se da niko nije toliko lud da nesto takvo cuva za sebe....

_________________
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je dosta nezgodno da prepoznam sta je to sto bi trebalo da bude tajna. vecina mojih prijatelja nije imala potrebu da taji, bilosta. postojale su samo price koje su bile malo delikatnije pa nije bilo primereno da se svakome ispricaju ali nisu bile tajne. Bilo je nekoliko situacija kada je trebalo neku situaciju zatajiti od 1 ili osobe na neko vreme ali tu tajnu smo cuvali nas 20 od jedne osobe...pa to nije bilo ni tesko...

jos se nisam srela sa situacijom kod sebe ili kod drugoga koja je toliko ozbiljna da bi trebala da ostane tajna. srecom, iako ne prepoznam vaznost mnogih tajni, lako ih zaboravim i izgubim iz vida pa ne dodjem ni u opasnost da ih odam...medjutim desavalo se da se izlanem... pogotovo ako bi imala i ja pravo na tu tajnu jer sam ukljucena bila na neki nacin. nekada mislim da je neke stvari reci nego sedeti kod kuce i glumiti paranoicnog manijaka.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
cimlia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cesto mi se neko od bliznjih povjeri i ako me napomene,da mora to ostati tajna,tako to onda i bude jer u suprotnom ja bih mu/joj naudio ako bi tu tajnu posredio dalje
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tajnu ne treba pricati drugima. Ako sa nekim podelis neku tajnu neka ostane izmedju vas. A ponekad treba otkriti, sto da ne zivot bude zanimljuviji. Sve to dodje i prodje 8)
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne otkrivam tajne nikada, inače ne bi mogla pogledati tu osobu u oči Embarassed
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ispricala bih neciju tajnu samo kada bi ona predstavljala opasnost po istu ili nekog drugog.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pričati tuđe tajne ne treba. Znam dosta tajni koji bi mogli da razbiju par, da neki ljudi više nikad ne bi pričali. A onake obične tajne zaboravljam za pet minuta Laughing

_________________

 
Beep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada je ta tajna zapravo nechiji pr0b.. &,otkrivanjem tog problema mozhemo pomoci..
 
TweexY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 116

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam odavala tajne kad sam smatrala da tako treba i srecom nikada nisam omasila Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kada trebate otkriti neciju tajnu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon