www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto je tesko priznati da smo pogrijesili?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Zasto je tesko priznati da smo pogrijesili? Na vrh strane Na dno strane

Zato sto to cesto ukljucuje recenicu «Zao mi je», sto je jos teze izreci. Tijekom povijesti ljudima je bilo lakse prestati pricati s drugom osobom, klevetati, pucati i bacati bombe nego se jednostavno ispricati. Savjet:Slijedeci put recite «Joj!» i pratite sto ce se dogoditi...


_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato jer negde potajno neikad ne zelimo da se spustimo pred nekim (jer metafooricki kad priznamo da smo krivi i da smo u krivu to znaci da smo se potccinili onome kome to izgovaramo...)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi tesko priznati gresku. Naravno, ego uvek radi, ali znam kako se osecam kada mi se nanese nepravda i zato u mom recniku postoji - izvina, pogresila sam. Doduse, trudim se da dobro promislim pre "presude" ili odluke, ali niko nije nepogresiv!!!

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni nikad nije bilo tesko da priznam da sam pogresila niti da kazem izvini...tako je lakse i mojoj savesti...nemam tih problema da se tvrdoglavim i da trajem u necem za sta znam da nije dobro ili da gresim...mnogo se bolje osecam da kazem da sam pogresila i da kazem zao mi je...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 4:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh meni je to inace jako tesko ali ako sam jako pogresila onda znam da moram da uputim izvinjenje toj osobi...
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad mi nije tesko da se izvinem ili priznam gresku,glasno i jasno,ali ako to treba da izgovorim osobi koja ne ume da ispostuje moje izvini i zao mi je,skrta sam na tim recima.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nastojim paziti da uopće ne dođe do toga
 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sigurno zato sto mislimo da smo uvek u pravu i kada shvatimo da nismo onda nastaje problem
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Zato sto to cesto ukljucuje recenicu «Zao mi je», sto je jos teze izreci. Tijekom povijesti ljudima je bilo lakse prestati pricati s drugom osobom, klevetati, pucati i bacati bombe nego se jednostavno ispricati. Savjet:Slijedeci put recite «Joj!» i pratite sto ce se dogoditi...


Ne znam zašto je toliko teško ljudima da izgovore to: "Izvini", meni to nikada nije predstavljalo problem, i uvek ću to reći kada je to potrebno. Mislim da je ljudski to uraditi, pa svako može da pogreši, nismo svi savršeni... Verovatno ljudi misle, da ako to urade, onda će taj neko, kome je izvinjenje upućeno, misliti da je on superiorniji od njega i da ga je potcenio... A, ne shvata da je obrnuto...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Sandan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2006
Poruke: 67

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad, kako kome... Verovatno je tesko onima koji jos nisu prelomili nabedjenu sujetu u sebi... U principu, ne volim ljude koji nisu u stanju da priznaju svoju gresku. Smatram ih nezrelima.
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to zaboli..ego, sujetu,licnost,nase - ja....

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
erak89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda to jeste tesko jer prvenstveno ne uvidjamo greske.A kad ih i uvidimo CESTO bude kasno.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zasto je tesko priznati da smo pogrijesili? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon