www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Je li novac uzrok sveg zla?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
marko98
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 12
Mesto: novi sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja kontam da je novac uzrok svega zla,evo ja sam se posvadjao sa devojkom zato sto je izgubila 2 hiljade dinara,a bez para se ne moze tako da ja kontam da je novac uzrok svega losheg u svetu i pogledajte koliko ljudi pati sto nemju para

 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da bi zivjeli na svijetu bez para, gdje svako dobija sve dzabe hehe (sanjam malo)
onda bi se svi voljeli i niko nebi se svadjo radi para


Onda bi se svadjali oko ljubavi, autoriteta, vlasti, ukusa, verovanja, tudjih navika, tvrdoglavosti, zavisti...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 3:18 pm    Naslov poruke: Re: Jeli novac uzrok sveg zla? Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Prije pohlepa nego novac. Elvis je jednom rekao: «Dijeljenje novca daje mu vrijednost!» Sto vi mislite?



Pa neslazem se bas puno sa ovim... Ajde anulirajmo novca, zamislimo da nepostoji... onda bi postojalo neko drugo "nadomestujuce" sredstvo, recimo zemljom bi se rasciscivali racuni ili razmenom dobrama. Stoga nije novac uzrok sveg zla, nego ljudski faktor i njegovo nezasitno oko...

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Citat:
Da bi zivjeli na svijetu bez para, gdje svako dobija sve dzabe hehe (sanjam malo)
onda bi se svi voljeli i niko nebi se svadjo radi para


Onda bi se svadjali oko ljubavi, autoriteta, vlasti, ukusa, verovanja, tudjih navika, tvrdoglavosti, zavisti...


Slazem sa sa ovim! Nije novas zlo nego su to ljudi koji zele da budu bolji, da imaju vise od drugog,... uvek bi nasli razlog za "zlo"!
 
bubaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 95

luxembourg.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Citat:
Da bi zivjeli na svijetu bez para, gdje svako dobija sve dzabe hehe (sanjam malo)
onda bi se svi voljeli i niko nebi se svadjo radi para


Onda bi se svadjali oko ljubavi, autoriteta, vlasti, ukusa, verovanja, tudjih navika, tvrdoglavosti, zavisti...


Pa tu si u pravu, ljudi uvijek nadju razlog da se svadjaju!
Ne mogu izdrzati da im je miran zivot, uvijek nadju neku manu
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nismo srecni, a srecu ne donosi novac, eto zbog toga nastaje ono sto zovemo zlo
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sam novac, vec pohlepnost i zelja da ga imas sto vise. Posebno kod onih ljudi koji ne zneju sta ce sa njim.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije uzrok sveg. Sve se vrti oko njega, koliko puta smo čuli da zbog novca se desila ne sreća, koliko poznatih ličnosti nisu znali šta da rade sa novcem pa prelazili na drogu, novac je zlato zato je uvek postojao rat i mnogo ima raznih slučajeva.

_________________

 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste novac i zene,tocnije novac i P*cka

_________________
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je dobru priču dala. niej tolko ni novac, mada ima naravno svoj udeo u svemu, najviše je ljudska sebičnost svemu

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
SmashingPumpkin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Kula nazalost...nemam knjizaru!!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa meni i nekom mom misljenju novac nije uzrok zla zato sto je zla postojalo jos i pre nego sto je novac izmisljen...
ali ja sada opet ovde moram da filozofiram...sta je zlo? ja te ubijem i ja sam zao? ja te povredi mi ja sam zao? ja koristim drogu i ja sam zao?
postoje samo radnje koje su zle,ali zlo ne postoji...

_________________
Riot Grrrl!
Rebel Girl!
Feminizam!
Revolution!
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije... primjer; Hitler.. pa vi kontajte
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Je li novac uzrok sveg zla? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon