www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Instant ljepota
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Instant ljepota Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je danas neupitan utjecaj tv-a na ljude Postali smo svjedoci svakodnevnog bombardiranja raznoraznim tv prodajama u kojem se na jednostavan nacin dolazi do naceg sto bih ja nazvala instant ljepota Upotrebom bas te "cudesne" sprave u trenu pretvaramo salo u misice ,izbjeljujemo zube u hipu bez mukotrpnih odlazaka zubaru uklanjamo pjege i zatezemo bore bez pomoci plasticne kirurgije Sta mislite kad bi se odredivalo u postotcima koliko tu zapravo ima istine!' Mislim da cudesna sprava nemoze zamijeniti trcanje u prirodi cudesna krema izbrisati godine ali ljudi ipak posezi za takvim stvarima da bi dosli do te instant ljepote pa me zanima zasto


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ti nema ni 0.1% istine.....A ljudi bi da sdodju do savrsene linije uz sto manje napora i to koriste proizvodjaci i zato imamo te instant sprave za lepotu koje se prodaju ka alva a ne pomazu nista......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo tako,rizmal!
Ljudi su cudo!Lenji do bola!A pritom jako neinformisani!Unistavaju sebe i svoje telo,sedenjem,pusenjem,zdranjem(i samo zdranjem,i zdranjem....)masnog i nezdravog,lokanjem alkohola,i jos trista svasta! Evil or Very Mad
Onda kad se pojave posledice takvog zivota,za koji su,naravno, SAMI krivi,onda bi citavo bogatstvo dali na gomile preparata koji ce im pomoci,ali da mrdnu svoje guzice-to nikad nece!!!Polovina njih stvarno VERUJE u sve sto im mediji serviraju,i to su za mene jako plitki umovi!A druga polovina,ne veruje,ali ubedjuje sebe u to da poveruje i da ti isti preparati imaju efekta,jer ih MRZI da se pokrenu i promene zivotne navike Evil or Very Mad

_________________

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najsmešniji mi je onaj remen za trbušnjake. Ležiš, jedeš, a on ti dmra mišiće i oblikuje stomak Laughing Laughing da,da...mislim da samo budale mogu nasjesti na takvo nešto.
A i one tablete za mršavljenje...ma daj!!! Laughing
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nektarinica je napisao/la sledeće:
Upravo tako,rizmal!
Ljudi su cudo!Lenji do bola!A pritom jako neinformisani!Unistavaju sebe i svoje telo,sedenjem,pusenjem,zdranjem(i samo zdranjem,i zdranjem....)masnog i nezdravog,lokanjem alkohola,i jos trista svasta! Evil or Very Mad
Onda kad se pojave posledice takvog zivota,za koji su,naravno, SAMI krivi,onda bi citavo bogatstvo dali na gomile preparata koji ce im pomoci,ali da mrdnu svoje guzice-to nikad nece!!!Polovina njih stvarno VERUJE u sve sto im mediji serviraju,i to su za mene jako plitki umovi!A druga polovina,ne veruje,ali ubedjuje sebe u to da poveruje i da ti isti preparati imaju efekta,jer ih MRZI da se pokrenu i promene zivotne navike Evil or Very Mad
upravo tako....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Propaganda cini cuda....Mislim da ti aparati i nisu toliko primamljivi koliko svi oni modeli koje postave da ih reklamiraju tipa " za dve nedelje smrsala sam 7 kg i slicno" i usput je uspela da nabaci takve misice da vas prosto tera da podignete slusalicu i narucite "iz fotelje" znaci daju vam jos i tu mogucnost da ne ucinite ni toliko da se mrdnete dalje od Tv-a Rolling Eyes ...a svako ko bi stao na par sekundi pre nego sto ga ponese euforija skonto bi da svi ti modeli ne izlaze iz teretana i fitnes centara i da zive samo za to da bi nesto reklamirali...ima nesto verovatno u ljudskoj prirodi sto tera na neki poduhvat samo da bi "bili kao oni-mladi ,lepi ,zdravi i jos uz to bez ikakvih odricanja"...sve sto moze bez muke 300 puta je draze od bilo kod pokusaja...ljudska psihologija.. Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LaNa83 je napisao/la sledeće:
Propaganda cini cuda....Mislim da ti aparati i nisu toliko primamljivi koliko svi oni modeli koje postave da ih reklamiraju tipa " za dve nedelje smrsala sam 7 kg i slicno" i usput je uspela da nabaci takve misice da vas prosto tera da podignete slusalicu i narucite "iz fotelje" znaci daju vam jos i tu mogucnost da ne ucinite ni toliko da se mrdnete dalje od Tv-a Rolling Eyes ...a svako ko bi stao na par sekundi pre nego sto ga ponese euforija skonto bi da svi ti modeli ne izlaze iz teretana i fitnes centara i da zive samo za to da bi nesto reklamirali...ima nesto verovatno u ljudskoj prirodi sto tera na neki poduhvat samo da bi "bili kao oni-mladi ,lepi ,zdravi i jos uz to bez ikakvih odricanja"...sve sto moze bez muke 300 puta je draze od bilo kod pokusaja...ljudska psihologija.. Rolling Eyes Rolling Eyes

true true apsolutno se slazem....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
misterioso
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 34

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@nektarinica

Bravo!Nikad bolje receno...mada sam i ja lenja i pusim ali sto posto si upravu. Samo nikad...niti cu...nisam nasela na lazne preparate .
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se,kako li su samo nase bake i prabake bile tako lepe bez tih istih 'instant preparata' poznatih 'brendova'(grrrrrr Evil or Very Mad )....
Danas na TV-u,MILION(bukvalno)reklama za bujnost,volumen(ta dva pojma su cak razdvojili!!eeeej!!!),sjaj,gustinu,cvrstinu,mekocu,glatkocu,bla,bla,bla...kose.Jedan sampon za ovo,jedan za ono.....Sad treba imati 20 sampona,da bi ti kosa izgledala neodoljivo.Jes' djavola.....Pa onda one cuvene slike od kojih se jezim-PRE i POSLE.
Kako li je moja baka onda imala tako predivnu kosu bez svih tih Revlonovih,L'orealovih 'magicnih' preparata??
Da nije mozda zato sto je zivela zdravo i negovala svoje telo??Zdravo unosila na usta(a od toga sveeeee pocinje,od onog sto unosis u sebe),i samo prirodne(citaj:nikakva hemijaaaa!!!)preparate koristila???? Shocked
Ma,jok...
Confused

_________________

 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sve je stvar u reklami....ako je reklama dobra, ako ljudi imaju novaca priuštiti će si taj proizvod makar on i ne imao smisla...Ja to smatram stvarno glupim jer mislim da ima i pametnijih načina za ulaganje novaca,a ne da se troši na takve gluposti... I ponavljam, već sam jednom rekla....Ljepota je prolazna, godine dolaze i prolaze,nije samo u tome stvar.... Smile
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi su nezadovoljni svojim izgledom i lako pristaju na sve..a to nije dobro

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
kerfija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra reklama go prodava proizvodot ,kvalitetnite proizvodi nema potreba da se reklamiraa samata vrednos na proizvodot e dominanten za dobrite proizvodi daleko se slusat.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Instant ljepota Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon