www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Duhovi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
Benna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 45

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: odg Na vrh strane Na dno strane

malo sam skepticna,nekad verujem nekaad ne

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, da su duhovi "neupokojene" duse bas nesto i ne verujem. Da je tako onda bi Ausvic vrveo od duhova.

E, a da li duhovi uopste postoje - ne znam jer ih nisam video svojim ocima, ali ni ne bi zeleo da se to desi. Laughing Shocked

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
psih0
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 22
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 12:23 am    Naslov poruke: asdf Na vrh strane Na dno strane

Nemoj da si toliko siguran!!!

_________________
nije zvaka za seljaka
 
micica1981
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 08 Maj 2006
Poruke: 41
Mesto: CACAK

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 8:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slike su fantasticne, toliko da sam se najezila! Ali opet... duhovi... nesto mi tu ne stima. Mada, ni sama nekad ne znam su sta da verujem. Licno mislim da bi bilo zanimljivo da postoje... bilo bi zabavno Smile

_________________
Ljudi ulaze u nase zivote sa razlogom! Nova iskustva mogu biti samo dobra jer sluze da nas oblikuju u onakvu osobu kakva jeste ili kakva cete biti!!!
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledajuci slike i citajuci price najezio sam se 1000%!
Da li je istina ili ne,neznam!
Ali u pitanju su legende koje su se prenosile sa kolena na koleno,tako da je moguce da su u nekoj generaciji naisle na neke izmene!!

_________________
Volim narodnjake
 
lordoftheclick
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 1

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj forum je cenzurisan!
Ne postoji način da se kontaktira super administrator ukoliko korisnik nema 20 postova - pa to je smešno !

I gde je naš post ??? Obrisan ?!?

Jedini način da kontaktiramo super administratora jeste, nažalost, ovako, javno umesto privatnom porukom pa to ovom prilikom i činimo.
Ova poruka je za Super Administratora "Car Dušan Silni":

Poštovani

Pre neki dan otkrili smo da se na vašem forumu, tačnije ovdeovde nalaza tekstovi koji su zaštićeni zakonom, kako u Kanadi gde se nalazi kompanija koja je vlasnik sajta sa kojeg su materijali neovlašćeno preuzeti, tako i širom sveta uz pomoć kopirajt zakona.

Registrovali smo nalog na vašem forumu i napisali kratak post kojim smo obavestili sve članove koji su sudelovali u krađi da krše kopirajt zakone, postavili molbu moderatoru da se naši materijali uklone ili da se postavi link ka originalnim materijalima koji se nalaze na adresi http://www.misterije.com

Također smo zamolili moderatora (Gertruda) da promeni pravila foruma da podležu zakonskim propisima, jer se u njima kopirajt uopšte ne pominje.

Moderator (Gertruda) je umesto rešavanja problema na jedan odrastao i odgovoran način rešila da naš post jednostavno obriše nadajući se da će problem biti rešen.

Svaki naš tekst zaštićen je zakonom o intelektualnoj svojini, bilo da je naš originalni rad ili da se radi o prevodu ili tzv. "derivative work" i naravno da raspolažemo načinima da na sudu tako nešto i nepobitno dokažemo iako se nadamo da do suda nećemo stići.

Naravno da ovo nije prvi put da se naši materijali bespravno otuđuju, ali smo svaki puta bili u mogućnosti da yadovoljimo pravdu.

Super administrator bi trebao da zna više o zakonima kopirajta kao i o mogućim posledicama kršenja istih te Vas još jednom molimo:

-da uklonite postove koji sadrže zakonom zaštićen materijal ili...
-da postavite link na kraju svakog posta koji vodi ka datom tekstu na našem sajtu
-kao i da obavestite članove foruma na koji način da tretiraju zakonom zaštićen materijal (postavi LINK ka materijalu o kojem se diskutuje umesto ISKOPIRAJ nešto tuđe pa diskutuj do mile volje)

Nadamo se da ćete da udovoljite našim zahtevima
Srdačan pozdrav
Administracija
Misterije.com
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postovani,

izvinjavamo se na neugodnostima koja su nastala.
Ali, morate imati razumevanja i za nas, da mi ne mozemo da proveravamo SVAKi upis od nasih 150.000 clanova i svaki od nasih 1.500.000 i kusur upisa kojih trenutno imamo. Svakodnevno se na nasem forumu upisuju ne samo vise stotina, nego cak i hiljada upisa koje je, a to cete i sami priznati, nemoguce proveriti 100% odakle je koji post potekao ili odakle su ih clanovi preuzeli. Otkud mi znamo da oni to nisu sami sastavili ili iz nekih knjiga sami prepisali?

Kada nam neko javi, kao sad u ovom slucaju, mi cemo dodati izvor, to je za nas najmanji problem.

Kao drugo, ja sam sada pogledao Vas sajt, jeste da sam na brzinu pogledao, ali ja nigde na Vasem sajtu nisam nasao copyright!
Doduse, ima ga na dnu dole na onom malom banercicu ali je to toliko slabo napisano da se jedva vidi tako da sam ga i ja video kad sam tek po drugi put otvorio sajt da proverim da li stvarno igde posdtoji copyright.
Kao trece, da ste tokom registracije Vaseg naloga kod nas procitali uvodni pravilnik koji ste morali da prihvatite, videli bi i sledece:

Citat:

Administratori i moderatori redovno pregledaju forum i brišu poruke koje su nedozvoljenog sadržaja. Administratori i moderatori ne snose nikakvu odgovornost za sadržaj poruka na ovom sajtu i forumu koji su unešeni od strane korisnika sajta i foruma.


Nadam se da se ova moja poruka nece shvatiti pogresno i da cete razumeti sta je cilj iste.

A sto se tice ovakvih stvari:

lordoftheclick je napisao/la sledeće:
Ne postoji način da se kontaktira super administrator ukoliko korisnik nema 20 postova - pa to je smešno !


to Vi gospodine ili gospodjo ili gospodjice, sta god, prepustite nama da li je to smesno ili niej. I mi se ne smejemo Vama kako ste organizovali i napravili Vas sajt tako da ne treba o takvim stvarima da vodimo diskusije.
Sto se tice Vaseg posta koji je izbrisan, za to ne treba da krivite moderatora naseg sajta vec mene jer sam ja licno taj koji je post izbrisao posto je za moje shvatanje kolegijalnog obracanja bio previse drzak i nije imao ni K od kolegijalnosti sto bi trebalo da se ocekuje kada je nesto ovako u pitanju. Da se to nama desilo, mi bi Vas na KULTURAN nacin kontaktirali i zamolili i skrenuli Vam paznju kao i zamolili da se to sredi a ne sa onom drskoscu koja se dala primetiti citanjem Vasih recenica. Takodje sam razmislajo i ovaj da obrisem iz istog razloga, ali rekoh da ustedim vreme i Vama a i nama koje trosimo Vi pisajuci a ja brisajuci.

Znaci, da saberem sada sve i svedem pod crtu, napisite mi tacno o kojim posatovima se radi, koji su postovi (prvi, drugi, treci, cetvrti.....) preuzeti sa Vaseg sajta i ja cu tamo ostaviti link da se vidi da je to od Vas, jer ja niti imam vremena niti bilo sta drugo da sad proveravam svaki post ovde upisan da li je on od Vas ili ne.

Naravno da cemo udovoljiti Vasim zahtevima ukoliko nam konkretno navedete postove o kojima je rec.
Srdacan pozdrav
Administracija
Domaci.de

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad sam našla ove slike Laughing baš sam se nasmijala
 
gogio
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 67
Mesto: Herceg Novi

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neke od ovih slika nisu mogle biti uradjene u photoshopu, niti na nekom drugom programu prosto zato sto izazivaju misteriju dugo prije nego sto je bilo moguce uraditi neku montazu na racunaru. Razlog je sto tada, kad su napravljene slike, racunari nisu ni postojali.
 
gogio
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 67
Mesto: Herceg Novi

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

XAXAXA sa jednog foruma
Evo jedne price koja je, verovali ili ne istinita, ali mozda ste je culi negde:
Sedelo drustvo u kafani do kasnih sata i pocne neka prica o grobljima, a jedan od njih kaze kako nikad ne bi smeo u ove sitne sate da ode na groblje. Naravno javi se drugi koji tvrdi da tamo nema nista strasno i da moze da ide u groblje u bilo koje doba. Povede se rasprava uz kojekakve jezive pricice o tome i padne opklada da lik ode u groblje i tamo negne na sredini groblja ukuca ekser u krstacu da bi ujutru imao dokaz da pokaze drustvu. Nadju oni i cekic i ekser, tip to ponese, sedne u kola i ode do groblja. E, kad je stig'o tamo, a ono mu malo jeza, ali sta ce opkada je opklada. Zaputi se on pun strepnje i naculo ovolike usi, stigo nekako do sredista groblja, sav napet naso krstacu i poceo da cuka ekser, prvo oprezno, a potom sve jace obaziruci se oko sebe da ga "nesto" ne iznenadi. Kad je ukuc'o ekser njemu lakne, okrene se i podje nazad, kad oseti da ga "nesto" vuce snazno za kaput. Covek se usro i od strave nije bio u mogucnosti ni da se okrene da vidi sta je to, nego pocne da trci iz sve snage, saplicuci se i padajuci, dok je iza sebe cuo paklenu buku. Na kraju je nekako pobegao iz groblja, skinuvsi prvo kaput, ili mu je "nesto" strglo sa njega. Jedva upali kola, i vrati se u kafanu, a kad ga drugovi vide ostaju zapanjeni, covekova glava je bila skoro skroz bela, na groblju je posedeo. Isprica im on sta je bilo, i sacekaju jutro, pa svi krenu u groblje, jer ujutru sve zle sile odlaze. Stignu tamo, kad ono krstaca iscupana iz zemlje, a za nju prikucan covekov kaput!! Jadni lik od straha nije primetio da kroz kaput ukucava ekser u krstacu, pa kad krenuo, a imao osecaj da ga neko vuce, a buka koju je cuo dok je trcao, je bila udaranje krstace koju je vukao od grobove, a pretrpeo je toliki stres da je od toga skroz osedeo u trenutku.
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čula sam za ovu priču Laughing eto toliko o duhovima Laughing
 
donaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Feb 2007
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jedne istinite, a dogodila se pre oko 6 god.
Umrla jedna baba iz moje ulice (davno, pre 10ak god.) i kako to sve ide, spakovali joj licne stvari i one koje je volela da ponese "na onaj svet", a stari budilnik zaboravili! Nisu se smirili ljudi dok nisu nasli nacin da joj ga "posalju". I tako, umrla jedna zena iz ulice pre 6 god. i resili oni da ga spakuju i "posalju" preko nje. E sada bitan momenat je da taj isti budilnik godinama nije radio, nosen je kod razlicitih casovnicara, i svi su rekli da je u pitanju mehanizam i da ne mogu da ga srede. I na sahrani te zene dali su sat da ga stave u sanduk, kad ono- sat radi!!! Shocked Mozete da zamislite zaprepascenje!


I dan danas kad pomislim na to, stresem se... pa, vi koji ne verujete, dajte neko objasnjenje. Question
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Duhovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon