www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Duhovi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
dj's
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 71

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 12:46 pm    Naslov poruke: A slusajte sada ovo Na vrh strane Na dno strane

Nije toliko strasno ali je istinito.Negde oko 5 sati ujutru krecu ljudi na posao autobusom.Bus ceka oko 15 minuta pa krece.Iz busa izlaze muz, zena i dete i nestaju u mraku.Pre nego sto je bus krenuo jedna zena kaze "stani moram da vidim nesto".Izadje napolje a ispred crkve koju sam zaboravio da spomenem vidi to dete koje je obeseno i jednom rukom se drzi za granu i place.Ode tamo i skine ga sa drveta i smire ga malo.Krene bus i posle 3,4 km u njega udju muz i zena.Dete im prilazi i kaze majci "Sto si rekla da nece da me boli?Mnogo me je bolelo!".Vozac okrene bus i ode pravo u policiju.Vise se ne zna sta je bilo.Vozac ne prica o tome.Od tada se ispred te crkve vidja osoba koja lebdi bez glave.Jezivo a?


_________________
dj's
 
zaljubljeni_narcis
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 298

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih woljela da widim duha ili mi se makar tako chini
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.misterije.com/index.php?option=com_content&task=view&id=233&Itemid=119

odgledajte ovo Rolling Eyes

_________________
 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Re: Bela zena Na vrh strane Na dno strane

dj's je napisao/la sledeće:
Znam da neki nece poverovati ali me saslusajte.
Naredjam ja 7 jedinica od 11 predmeta i dobijem kucni pritvor.
Ubedjujem moje da me puste da odem da vidim devojku posto drugovi idu autom.Ali nema ni vajde.Odose drugari a ja nastavim da molim i puste me nekako.Morao sad da idem preko jednog brda da ne bi isao 10 km glavnim putem.Krenem ja oko 20:40 i idem preko brda.Jos od ranije znam price o nekoj zeni koja je na raskrsnici gde se ukrstaju 5 puteva bacila svoje dete.Nekoliko godina kasnije ljudi su vidjali belu zenu i smatraju da je to zena koja je bacila dete i da posle smrti nije imala mira pa se tu pojavljuje.Nisam verovao u to jer bre u kom veku zivimo sta sve nije izmisljeno.Koji telefon li ima ta bela zena?krenem ja i izgubim se.Posle vise sati lutanja ja naidjem na neko mesto zovem i neka zena se dere"dal' si normalan, el znas koliko je sati?".Rekoh da ne znam i da sam se izgubio i pitam kako da se vratim kuci.Kaze 3:15 i kaze mi put.Idem ja tako, devojci cu objasniti vec.Najzad vidim tu raskrsnicu i pocinjem da se radujem.To bre jos malo pa sam kuci(jos nekih 2 km).Pedesetak kilometara pre raskrsnice mi je postalo nesto sumljivo.Naidjem na jedno drvo i cujem neko tesko disanje.Mislim se da je naka zivotinja ili neki pijanac.Ali djavola, pogledam i zaprepastim se.U jednom potoku se nesto beli i stoji zapaljena sveca.Kad sam potrcao, bezi samo glavu da izvucem.Trcim 300 metara i okrenem se nema nicega, nastavim da trcim i cujem tesko disanje iza sebe.Sapletem se od straha i padnem.Ustajem, krecem dalje da trcim.Okrenem se nema nista, a kad nastavim cujem disanje iza sebe.Stao sam i pogledao nazad i cuo plac deteta.Tek tada sam poludeo.Trcao sam kao nenormalan.Posle 20 minuta sam uleteo u kucu.Roditelji su me cekali da me pitaju zasto kasnim, i poceli da me napadaju.Ja pogledam malo bolje sav sam bio iscepan i krvav.Majka mi je primetila nasto na glavi.Pozadi sam imao nekoliko sedih dlaka.Skoro da sam osedeo od straha.Samo sam pao na krevet i zaspao.Sutra su i zaboravili na kaznu vec su me ispitivali o tome sta se desilo.Skupile se i komsije da vide o cemu se radi.Imam jos dve price koje se nisu meni desile ali su istinite.


prica ti je mnogo zanimljiva i jeziva kao i sve ostale, najezio sam se dok sam citao, strasno! Shocked
 
slatkicaa88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 24

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 27, 2008 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...satrsno...postoje takve stvari...svi smo nekad znali osjetit neciju ruku na ramenu a kad se okrenemo nema nikog...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2008 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poseta mrtvog prijatelja
Karl Gustav Jung, čuveni švajcarski psiholog i psihijatar, jedan od učenika Sigmunda Frojda, bio je poznat po svom zanimanju za zbivanja u vezi s posmrtnim životom. I, mada je jednom izjavio da besmrtnost duše nikako ne može da bude dokazana, verovao je da između živih i mrtvih može da se uspostavi neka vrsta telepatske veze. U svojoj autobiografiji Jung je opisao jedan svoj doživljaj koji, kako izgleda, ide u prilog ovom njegovom verovanju.

Jedne noći u krevetu Jung je razmišljao o pogrebu na kome je bio prethodnog dana i, odjednom, ukazala mu se vizija: njegov pokojni, tek sahranjeni prijatelj stajao je u dnu njegovog kreveta i posmatrao ga. Zatim je krenuo prema vratima davši mu znak da ga prati.

Jung ga je, u mislima, poslušao i, takođe u mislima, izišao s njim iz svoje kuće, a zatim ulicama do njegove. Ušli su u prijateljevu biblioteku i ovaj se popeo na merdevine i pokazao prstom na jednu knjigu – drugu po redu od pet u crvenim kožnim povezima koje su se nalazile u drugom redu računajući od vrha police. Tu se Jungova vizija prekinula.

Teran ogromnom radoznalošću, Jung je odmah ujutro posetio prijateljevu udovicu i zamolio je da pregleda biblioteku, prostoriju u kojoj nikada ranije nije bio. Kada je ušao unutra, sve je bilo onako kako je video u mislima uključujući i merdevine kraj police.

Jung se popeo do pretposlednjeg reda knjiga i našao onu koju mu je prijatelj pokazao. To je bio prevod s francuskog romana Emila Zole "Zaveštanje smrti".

To je samo jedno od sličnih Jungovih iskustava i on o njima nije rado javno govorio. Jednom je objasnio i zbog čega: "Više volim da, bar dok sam živ, takve događaje ne objavljujem. Oni bi naučnike opteretili velikim teškoćama."

U autobiografiji "Sećanja, snovi, razmišljanja" opisao ih je sve.


Trkački auto broj 42
Peti maj 1963. bio je značajan datum za milione ljubitelja auto-trka u Japanu. Tog dana održavao se prvi Japanski gran-pri posle Drugog sv. rata i to na ultramodernoj stazi "Suzuka" u Nagoji. Favorit je, po opštem mišljenju bio čuveni Masao Asano za volanom belog "Osten Hilija" s brojem 42.

Izbog baš tog broja zaprepastio je masu posmatrača koja se od jeze ustalasala. Jer, to je broj od koga se u Japanu beži kao đavo od krsta. Pisan arapskim ciframa 42 u japanskom prevodu glasi "ši ni" i vezuje se za reč "šingu" – umreti. Šampion Masao Asano odbacio je zabrinute primedbe kao "drevne praznoverice".

Trka je počela i posle prvog kruga Asano je preuzeo vođstvo i nalazio se na čelu sve do poslednje, veoma opasne krivine. Kada je u nju uleteo brzinom o d preko 200 kilometara na čas, njegov "Ostin-Hili" se, iz dosad nepoznatih razloga, oteo kontroli. Tumbajući se preko piste, automobil je rasturio sve sa strane postavljene zaštitne odbojnike i srušio se u duboku jarugu. Dok su spasioci stigli do olupina, Masao Asano je već bio mrtav.

Nekoliko nedelja kasnije, Japanska automobilska federacija, u čijoj su nadležnosti svi sportovi motornih vozila u toj zemlji, zabranila je upotrebu broja 42 na svim vozilima.

Sledeće godine, oko 150.000 gledalaca okupilo se na tribinama oko staze "Suzuka" za drugi posleratni Japanski gran pri. Dve ekipe zvaničnih posmatrača zauzele su mesta u kontrolnoj kuli. Njihov je posao bio da paze i beleže brojeve automobila svaki put kada projure krug i da, posle trke, uporede svoje papire kako ne bi došlo do greške.

Za vreme trke u kojoj je učestvovalo mnogo automobila ti posmatrači nisu imali mnogo vremena za razmišljanje – samo su izvikivali i zapisivali brojeve kola koja su sevala pistom ispod njih. A, kada su posle trke uporedili papire, otkrili su da je automobil obeležen brojem 42 prošišao stazom vodeći u osam od 25 krugova. Posle osmog niko ga nije zabeležio.

To je bila neoboriva činjenica mada nijedna kola s tim brojem nisu bila prijavljena za trku niti je iko ikada umeo da ih opiše, a još manje da kaže ko ih je vozio. Ona su jednostavno postojala samo u beleškama kontrolora trke iz kule.

[Iz "Politikinog zabavnika" #2086; 20. XII 1991.]




Duhovi škotskih zamkova

Luda Meri

Zamak Kilhrn, sagrađen u XV veku, na obali Loh Ejva prepun je duhova. Za vreme maglovitih dana u njemu se može videti mlada žena kako tumara po ruševinama i jeca. To je takozvana Luda meri, devojka koju je vlasnik zamka silovao da bi se njome oženio protiv njene volje.
Petorica Merine braće, koji su pritekli u pomoć, izgubili su se u gustoj magli, njihov laki čamac se prevrnuo i svi su se podavili. Od tada, kad god je maglovit dan, njihova sestra, poludela od tuge, doziva ih iz zamka.

Kćerka data đavolu

Postoje ostaci zamka Ardverk za koji se priča da ga je sagradio lično Đavo, ali pod uslovom da mu vođa klana Meklaud zauzvrat pokloni svoju dušu. Ovaj je odbio da se rastane od duše i, umesto nje, ponudio je Đavolu svoju ćerku za ženu.
Ugovor je potpisan, zamak podignut i proslavljena je svadba. Ali, kada je nevesta shvatila za koga su je udali, bacila se kroz prozor i razbila o stene.

Odsečene ruke

Zamak Dantrani u kome su u XVII veku po naređenju klana Kempbel odsečene ruke jednom zarobljeniku koji je, svirajući gajde, uspeo da upozori i spase članove svoga klana da ne upadnu u zamku Kempbelovih.
Bila ov priča tačna ili ne, tek, za vreme restauracije zamka dvadesetih godina XX veka, ispdo kuhinjskog poda nađene su kosti dveju ruku. Od tada se više ne čuje tiha svirka hrabrog gajdaša.

Bal vampira

U divnom zamku Glamz, gde je 1930. rođena princeza Margaret, sestra sadašnje britanske kraljice, vrvi od duhova: tu su seni radnika koje je žive uzidao okrutni vlasnik, zatim Ledi Glamz spaljene na lomači po naređenju škotskog kralja Džejmsa V, pa žene bez jezika koja luta vrtom i, najzad, jedno čudovište čije se režanje u centralnoj kuli moglo čuti sve do 1921. godine i koje je volelo da se vere po strmim tornjevima.

Nesrećna ledi Margaret

Zamak Danrobin, sagrađen je 1275. godine gleda na Severno more. Priča se da se 1600. ledi Margaret, kćerka vojvode od Saderlenda čijoj porodici zamak pripada, zaljubila u lepog i mladog čoveka, ali običnog napoličara, koji je imao hrabrosti da je zaprosi. Vojvoda, besan zbog ove drskosti, zaključao je kćer u sobu na vrhu kule i mladiću zabranio da ikada kroči u zamak.
Ali, pošto je ljubav obično jača od svih prepreka, zaljubljeni su se nekako dogovorili da zajedno pobegnu. U noći određenoj za bekstvo, baš kada je Margaret zakoračila da se spusti niz konopac, u sobu je upao njen otac. Videvši ga, devojka se uplašila, ispustila konopac iz ruku i pala na zemlju., pravo pred noge svog voljenog. Držeći njeno beživotno telo u zagrljaju, mladić je vojvodu od Saderlenda prokleo za sva vremena.
U II sv. ratu zamak Danrobin pretvoren je u vojnu bolnicu. Mornari koji su se u njoj oporavljali pričali su kako se noću neka nečujna prilika šunjala između kreveta kao i da su često slušali očajnički devojački plač.

Mekdonaldova osveta

Na ostrvu Skaj postoje ostaci zamka Dantalm. Legenda kaže da je jedan vođa čuvenog škotskog klana Mekdonald pozvao na ručak čoveka koga je mrzeo i pred njega na trpezu izneo usoljenu govedinu, usoljenu ribu, domaći hleb i bokal vode. Tek kada se dobro najeo, gost je primetio da je bokal prazan. Umro je u strašnim mukama i, kažu, u ruševinama zamka i dan-danas odjekuju njegovi krici.

Šon Koneri i Mekrej

U zamku Ilen Donan, po kome osim duhova vitlaju i vile, snimane su neke scene filma "Gorštak" sa Šonom Konerijem i Kristoferom Lamberom. Oba glumca, kao i ostali članovi ekipe, zapamtili su čovek a koji je sedeći na steni posmatrao snimanje i često pomagao režiseru dajući veoma detaljne podatke za scene iz bitke. Predstavio se kao Mekrej, ali takvog tamo niko od meštana nije ni video ni poznavao.

[iz "Politikinog zabavnika", #2012, 20. VII 1990]

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
PaIn_KiLLeR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Maj 2008
Poruke: 2
Mesto: krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 25, 2008 8:07 pm    Naslov poruke: ritual prizivanja duhova Na vrh strane Na dno strane

da li neko zna ritual prizivanja duhova???

sta je potrebno, kako se to radi, sta se radi, koliko ucesnika je potrebno, sta se izgovara i tome slicno...

treba mi ceo postupak do zadnjeg detalja...

_________________
terorizam je bolest_____pozovite doktora
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 26, 2008 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa možda bolje da ne pokazuješ.nisam stručnjak za to al i ono što znam ne želim baš prenosit drugima jer ne bi htjela pomoć nekom da si dovede moguće nevolje u život.ja sam probala a i znam mnoge druge koji su probali i samo bih ti htjela reć da to nije za igru.ako to radiš trebaš jako bit svjestan šta radiš.čak i da se ništa ne dogodi ako si psihički labilniji i sam pokušaj prizivanja duhova može ostavit neugodne posljedice.zato radje šutim.istina je da ako želiš možeš se vrlo lako informirat, ako se i informiraš ja ti ne preporučam da to pokušavaš

_________________
 
PaIn_KiLLeR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Maj 2008
Poruke: 2
Mesto: krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 26, 2008 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je neko pokusao da se informise onda sam to ja (mislim na period pre nego sto ista pokusam) ali mislim da mi to nije dovoljno...zelim jos informacija...

ne zelim da pogresim negde...

_________________
terorizam je bolest_____pozovite doktora
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 26, 2008 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za početak, ja bih se složio sa Poison: prizivanje duhova nikako nije za igru.

Drugo, prelistaj malo ovu temu. Imaš dosta podataka i o tome koliko je prizivanje duhova zeznuto.

[Edit by Coco Bill: Teme spojene]

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 5:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gradovi gde stanuju duhovi

Bodi, Kalifornija
Između 1874. i 1882. u grad se u potrazi za zlatom slilo 10.000 ljudi. Većina ga je našla, ali u različitim količinama. Grad je cvetao i imao sve što je svako iole napredno mesto u ono doba obavezno moralo da ima: lepe kuće, konjušnice, javna kupatila, otmene i manje otmene krčme, gradske novine i redovnu vezu sa ostalim svetom posredstvom poštanskih kočija.
Nakon šest berićetnih godina zlato je presušilo. Danas je Bodi turistička atrakcija. Posetioci tu mogu da prošetaju kroz 170 renovirano-autentičnih kuća nekadašnjeg "zlatnog grada". Značajna napomena: priča se da svakome ko pomeri, dotakne ili, sačuvaj bože, ukrade neki od predmeta sleduje dugi niz nesrećnih godina.

Rendzburg, Kalifornija
U ovom gradu duhova trenutno živi nekoliko ljudi koji pokušavaju da ga dignu iz mrtvih. Stvari su, inače, živahne u tamošnjem obnovljenom hotelu koji ima ukupno četiri gostinjske sobe. Priča se naime, da nad hotelom i gostima bdi duh nekadašnjeg vlasnika. Duh je dobroćudan, jedina mu je briga da gostima sve bude potaman.

Riolajt, Nevada
Reč je o verovatno najkratkovečnijem gradu na svetu. U jednom
trenutku u njemu je živelo 16.000 ljudi, kroz grad su prolazile tri železničke pruge, a njegovi žitelji uživali su u blagodetima za ono doba velikog luksuza – električne struje. Do danas se sačuvalo svega nekoliko zgrada, uključujući i pivsku kuću koja je, kao što joj se iz imena vidi, sagrađena od cementa i pivskih flaša.
Ako je verovati jednom od poslednjih žitelja grada, u Riolajtu se, pored njega, zadržalo i više muzički obrazovanih duhova. Čovek se, naime, sve dok se nije odselio, žalio kako ga noću bude zvuci pleh-muzike. Pouzdano se, međutim, zna da je pleh-orkestar u Riolajtu poslednji put muzicirao 1910. godine

Virdžinija Siti, Nevada
Godine 1859. tu su nađeni zlato i srebro, pa se broj stanovnika sa nule za tili čas popeo na 30.000 (živih) duša. Nikako se, inače, ne bi moglo reći kako je Virdžinija Siti bilo bezbedno mesto za život. Štaviše, tvrdi se da su prvih 30 mesta na tamošnjem groblju zauzeli muškarci od kojih su svi do jednoga na onaj svet otišli nasilnim putem. Stradali su što u uličnim dvobojima, što u opštim pojedinačnim kafanskim tučama sa pripucavanjem. Gotovo da se samo po sebi razume kako groblje prosto vrvi od duhova. Neki se čak zaklinju kako jedan nadgrobni spomenik svetli u mraku.
Maskota grada je, inače, duh Bele kaluđerice. Pre nego što je postala duh, dotična kaluđerica zaista je živela u Virdžinija Sitiju sve do 1870. kada je stradala u požaru u kojem je do temelja izgorela tamošnja bolnica. Ima turista koji se kunu kako su je lično videli. Noću, naravno, i na groblju, razume se.

[iz "Politikinog zabavnika" #2115/1992]

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2008 11:51 pm    Naslov poruke: *Duh na balkonu... Na vrh strane Na dno strane

*1982. godine, tokom posete crkvi Svetog Botolfa u Bishopsgate [Bišopsgejt] u Londonu, Engleska fotograf Chris Brackley [Kris Brekli] načinio je nekoliko fotografija unutrašnjosti ovog istorijskog zdanja. Niko sem njega i njegove supruge nije bio prisutan za vreme njihove posete crkvi. Kada je film razvijen, Kris je bio zaprepašćen otkrićem da se na jednoj od fotografija, na balkonu desno od oltara, nalazi lik žene u staromodnom ogrtaču.

*Negativ je zatim poslat na rigorozno profesionalno ispitivanje čiji su rezultati potvrdili da se ne radi o slučaju dvostruke ekspozicije kao i da je foto-aparat koji je fotografija načinjena u savršeno ispravnom stanju.

*Nekoliko godina kasnije građevinar koji je bio zaposlen na rekonstrukciji kripte u crkvi Svetog Botolfa kontaktirao je autora ove fotografije i objasnio mu da je tokom izvođenja radova, prilikom rušenja jednog zida, slučajno prevrnuo nekoliko veoma starih kovčega. Jedan od njih se otvorio prilikom pada i građevinar je video da se u njemu nalazi veoma dobro očuvano telo žene čije lice neodoljivo podseća na lice žene koja se nepozvana pojavila na ovoj fotografiji. To ga je i navelo da pronađe i kontaktira fotografa i nadopuni.

*Ova crkve se inače po prvi puta pominje 1212. godine, mada je na tom lokalitetu i pre postojala crkva. 1247. godine na zemljištu na severnoj strani crkve sagrađen je Priorat Svete Marije od Vitlejema koje je kasnije postala čuvena Vitlejem Bolnica za Lude poznatija pod nazivom Bedlam.

*Crkva je spašena od velikog požara u Londonu 2. Septembra 1666. godine, ali je 1724. godine srušena. Na istom mestu podignuta je nova crkva, a njena gradnja završena je 1729. godine.

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Duhovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon