www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

da li vas vise pale muskarci sa maljama na grudima ili ne?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
DRAGAN_NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 105
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: da li vas vise pale muskarci sa maljama na grudima ili ne? Na vrh strane Na dno strane

Da li vise volite da vam se prsti uplicu u njegov tepih na grudima ili da vam klize niz njegovo telo

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znas kako...tepih stoji na podu, a ne na necijim grudima... Rolling Eyes ne volim kad je muskarac previse dlakav...nigde...pa ni po grudima...ali boze moj...ako nekog volim volim ga pa makar on bio dlakav kao grizli Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 1:42 am    Naslov poruke: Re: da li vas vise pale muskarci sa maljama na grudima ili n Na vrh strane Na dno strane

DRAGAN_NS je napisao/la sledeće:
Da li vise volite da vam se prsti uplicu u njegov tepih na grudima ili da vam klize niz njegovo telo


Ne volim maljave muškarce, ali kao što Nasta kaže, ako nekoga volim, onda i nije toliko bitno... Ako bih mogla da biram, onda bih više volela da mi prsti "klize niz njegovo telo"Embarassed

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim preterano maljave...
Sve moze ali do nekih granica.... Mr. Green
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 3:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bljak bljak necu dlake u ustima ...ni da diram...bljak...
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sto je umereno je i OK.
Ne zelim da se depilira...to nikako.
E sad,s to nastasenjka kaze, ako nekog volim onda mi ne bi nista smetalo.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pali me to Laughing
 
KatriX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene ni malo.. Confused
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise volim da klizi Embarassed Embarassed Embarassed

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
elzare
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 211

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam dlake i bas me briga da li se nekome svidja
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma fuuuj... nikako... nisam bila s nijednim deckom koji ima dlake na prsima... to me strasno odbija...
Momci ajmo svi na DEPILACIJU!!!!!
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je draze da mi klizi po grudima. Rolling Eyes Nekako nisam bas ljubitelj "dlaka". I ja se cijela od glave do pete depiliram Mr. Green . Ali ipak imam neki prag dokle mogu da podnesem to. Ne bi htjela da je kao onaj iz AUstin Powersa. :102:

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> da li vas vise pale muskarci sa maljama na grudima ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon