www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

EMPATE imaju li dar ili prokletstvo?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
erak89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 11:41 pm    Naslov poruke: EMPATE imaju li dar ili prokletstvo? Na vrh strane Na dno strane

ja licno smatram da je osecati ono sto drugi osceca lose. To na prvi pogled izgleda interesantno, ali ni malo nije "dar".

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja mislim da je lose jer jedva sa nasim osecajima izlazimo na kraj samo nam trebaju jos i tudji.......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
lukamuzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 107
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da imaju dar Mad

pa ako imas koristi od toga onda je dar a ako nemas onda je prokletstvo....kako kome...ja ne bih bas voleo da sam to



[Edit by Gertruda: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Empatija jeste dar i te kakav Wink , ali ukoliko je previše izražena onda je prokletstvo za srce, dušu, nerve onoga ko je poseduje.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
erak89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je u pocetku zvucalo smesno i nelogicno ali kad sam bolje razmislio uvideo sam da sam tim DARom proklet.
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa tacke gledista Boga verovatno je dar, za njih verujem da je prokletstvo.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

empatija se uci...nije nesto sto se dobija kao kazna ili dar

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

carpe diem je napisao/la sledeće:
empatija se uci...nije nesto sto se dobija kao kazna ili dar


Upravo tako, to je nesto sa cime moras da naucis da zivis. Moras da imas nekoga ko ce da te podrzi i da ti pomogne u tome, da sve ne bi otislo do djavola

_________________
 
Gaglica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Apr 2007
Poruke: 61

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam empata Very Happy 8)
 
SmashingPumpkin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Kula nazalost...nemam knjizaru!!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

empatija je uzivljavanje u emocionalno stanje druge osobe...barem ovakvu definicju mi imamo iz psihologije...
a sada ako oni zaista mogu da osete kako se ja osecam...to moze biti dar...kazna nikako(sta ti je tu kazna da osecas sta drugi ljudi osecaju,iako ces najverovatnije skontati da ima jako puno ljudi koji se drugacije prikazuju)
medjutim onda bi i psiholozi bili empate....posto oni veoma lako na osnovu izraza lica skontaju stanje druge osobe..ja tako radim(a nisam psiholog)

_________________
Riot Grrrl!
Rebel Girl!
Feminizam!
Revolution!
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

savrsenstvo
zamislite samo dvoje empata suprotnog pola Exclamation prava perfekcija Mr. Green
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako loše, super je ako je u granicama normale, ali ovako ako za svakog osjećate... to je koma..

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> EMPATE imaju li dar ili prokletstvo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon