www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

da li ponavljati gradivo neposredno pre ispita?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
zaoka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 2:10 pm    Naslov poruke: da li ponavljati gradivo neposredno pre ispita? Na vrh strane Na dno strane

sa li ponavljati gradivo neposredno ped ispit,na primer pola sata pre ili sat vremena pre ispita?Da li vredi?ja imam pozitivno iskustvo sa ponavljanjem i to na nekoliko ispita i kolokvijuma!ponavljao sam zadatke pre nego su otpoceli i kada su mi drugi rekli: ostavi sada to jer ti nista ne znaci ne mozes sada nauciti ako dosada nisi vec naucio,medjutim dok su oni pricali i smejali se ja sam ponavljao uspeo kasnije da uradim zadatke,jer sam ih ponovio neposredno pred polaganje!i to mi se desilo vise puta!tako da vam je moj savet da ponovite bas one zadatke ili lekcije koje niste stigli da dobro savladate ili su teski pa ih ako imate urdjene,a niste ih pri tome stavili na puskice pogledajte ih i pokusajte makar fotografski koliko mozete upamtite!

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne ja nisam za to jer mislim da ce se tako samo napraviti zbrka u glavi.Ja sam za to da se uci i onda napravi dan pauze pa dan pred ispit cisto baci pogled da bi se ponovilo.Bar meni tako najbolje ide e sad svako ima svoj sistem ucenja tako da....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
karlo3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3
Mesto: Wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kako kad se vrijeme rasporedi, ali jednostavno cisto reda radi se baci bar pogled da se vidi kako ide postupak ili sl., ne moze se sve nauciti ako nisi vec prije, ali koliko toliko, ono osnovno, pocetak...
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obavezno ponaljam. Ako nemam vremena, bar prelista sve.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja redovno preslistam sve na dan samog ispita...makar beleske u autobusu na putu do faxa...meni pomaze

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskoristim svaku minutu prije ispita!
 
josé luis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ponekad nesto procitam pre nego sto udjem u salu
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni osobno to ne pomaze, jer sam prenervozna prije ispita i nisam sposobna nista upamtit, ali ako nekome to pomaze, go for it!

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma da ponavljam al nidje veze, samo me jos vise zbuni i unervozi
 
allexandar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2006
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene daje dobre rezultate
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki kazu da ne treba kao ako nisi ucio do tada dosta je, mada meni je davalo rezultata sto sam vise ponavljao, ali samo dan pred ispit, ne mislim neposredno pred ispit
 
Milos-PFC
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba nikako tek tad vidis koliko nisi nista naucio i prsnes !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> da li ponavljati gradivo neposredno pre ispita? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon