www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muska higijena
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Stark
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 713
Mesto: paradise

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 5:47 pm    Naslov poruke: Muska higijena Na vrh strane Na dno strane

Po meni je najvaznije,sto se tice nas muskaraca samih,jeste muska higijena....kod mene to podrazumeva tusiranje,pranje zuba,brijanje,i naravno briga o ''malisi''(pranje i sisanje Surprised )...
imam jednog ortaka koji pored svega toga se ceo depilira!,cak i deo kod malise i maze dole neke kreme ne znam ni ja koje...
zanima me vase misljenje za sve to?i od cega se sastoji vasa higijena?


 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upada i ja ovde...mislim da je jako bitna higijena muškarca...al kad čujem neke kako neperu zube...fujjjj bjek... Rolling Eyes
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se gadim likova ko sto je tvoj drug jer mi je to tako pederasto al ajd nisam zensko tako da necu da raspravljam o tome.........

Moja higijena se sastoji od brijanja,pranja ruku,tusiranja,intimne higijene....
e sada kad imam frku oko faxa ili slicno priznajem da znam da se ne obrijem i po 3-5 dana.
A kad ujutru zurim na fax znam i da ne operem i zube al to se retko desava.....
Sto se tice malise higijena uvek a sisanje Smile pa iskreno to nnisam radio dok mi devojka nije rekla da bi zelela da skratim dlake da moze da ga lepse ljubi Embarassed Embarassed Embarassed

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Higijena usne duplje i redovno tusiranje je nesto sto se podrazumeva.
Mislim da bih pala u nesvest da mi decko kaze da se neredovno kupa...Mada, tako nesto i ne mora da mi kaze, kapiram da bi se osetilo Mr. Green

bljak.

Elem, oko penisa ne mora puno da se trudi (sto se mene tice), dlacice mi ne smetaju.
Intimna higijena je na prvom i jedinom mestu, kada je to u pitanju.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:

Elem, oko penisa ne mora puno da se trudi


e oko penisa se mora truditi najviše! Mrzim kad se skupi ono bijelo ispod kožice fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj fuj fuj Evil or Very Mad
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Eliot je sreda je napisao/la sledeće:

Elem, oko penisa ne mora puno da se trudi


e oko penisa se mora truditi najviše! Mrzim kad se skupi ono bijelo ispod kožice fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj fuj fuj Evil or Very Mad


s kim si ti u vezi..... Shocked
pranje zuba,kupanje,brijanje,naravno shishanje(mislim da cure bas i ne vole zbunje Smile ) ali depiliranje....UZAS!!!!!
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Eliot je sreda je napisao/la sledeće:

Elem, oko penisa ne mora puno da se trudi


e oko penisa se mora truditi najviše! Mrzim kad se skupi ono bijelo ispod kožice fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj fuj fuj Evil or Very Mad


s kim si ti u vezi..... Shocked
pranje zuba,kupanje,brijanje,naravno shishanje(mislim da cure bas i ne vole zbunje Smile ) ali depiliranje....UZAS!!!!!


a ti bi stigo prati maloga svaki sekund da radiš cijeli dan???
Znam da je prirodno da se to skuplja ali što je gadno gadno je Laughing
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Eliot je sreda je napisao/la sledeće:

Elem, oko penisa ne mora puno da se trudi


e oko penisa se mora truditi najviše! Mrzim kad se skupi ono bijelo ispod kožice fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj fuj fuj Evil or Very Mad


nisam mislila na to Laughing
Podrazumeva se, ponavljam, intimna higijena!
Ali sto se mene tice, ne mora dole da skracuje dlacice ili ih depilira.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:

Ali sto se mene tice, ne mora dole da skracuje dlacice ili ih depilira.


A što se mene tiče mora i to! Laughing
Dobro, ne se skroz izdepilirati ko p'derčina ali mora malo podšišati dlake da me ne udaraju u lice Laughing Laughing Laughing
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
paja1911 je napisao/la sledeće:
Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Eliot je sreda je napisao/la sledeće:

Elem, oko penisa ne mora puno da se trudi


e oko penisa se mora truditi najviše! Mrzim kad se skupi ono bijelo ispod kožice fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj fuj fuj Evil or Very Mad


s kim si ti u vezi..... Shocked
pranje zuba,kupanje,brijanje,naravno shishanje(mislim da cure bas i ne vole zbunje Smile ) ali depiliranje....UZAS!!!!!


a ti bi stigo prati maloga svaki sekund da radiš cijeli dan???
Znam da je prirodno da se to skuplja ali što je gadno gadno je Laughing


pa pre odnosa valjda moze da opere?I valjda se ne sexate svaki sekund?Ako da.....blago njemu Laughing
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:


pa pre odnosa valjda moze da opere?I valjda se ne sexate svaki sekund?Ako da.....blago njemu Laughing


Ne seksamo se svaki sekund he he Laughing ali opere se prije seksa, i ja isto he Laughing Zato kažem da mi je toliko bitna higijena, neću u krevet s njim ako ne opere ruke i onu stvar Mr. Green
 
Jole ch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 80
Mesto: Aarau-Aleksandrovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj da preterujemo... necete valjada terati muskarca da pere zube i onu stvar kad ste na primer u nekom izlasku recimo diskoteci... a vi ste se dobro zagrejali za ono, pa bi vi cekali da odredi tu osnovnu higijenu ili bi jedva cekali da se to desi sto pre recimo u autu na haubi ili slicnim mestima!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Muska higijena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon