www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto su ljudi toliko zeljni senzacije
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Zasto su ljudi toliko zeljni senzacije Na vrh strane Na dno strane

Zamislite si npr na cesti se 2 auta sudare U roku od 5 min vec se stvorio cijeli krug ljudi svi nesto komentiraju gledaju cekaju neznam ni ja sta Slucajni prolaznici (ne svi ne mogu to reci) onaj cas kad vide grupu ljudi ko da su privuceni magnetom guraju se da vide di, sta, kome, kuda?! Svi su zeljni da se dogodi nesto veliko bilo da je to dobro ili ne Zasto su ljudi toliko zeljni senzacije? Dali je to zbog toga sto im je dosadno ili zato sto su znatizeljni Neznam nikako to nemogu dokuciti


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislimm da je to zato jer nam je u biti da sve vidimo i sve znamo i jos ako se radi o necemu nasilnom kao sto je npr sudar to nam pumpa adrenalin jer nas to uzbudi i samim tim zato volimo videti tako neke stvari kojih se u prici gnusamo al kad se dese moramo da ih vidimo......da bi zadovoljili neke unutrasnje porive.A i coveku se svidja sve destruktivno koliko sam ja zapazio jer je i sam destruktivno bice....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato što je to zapravo refleks. Kad čuješ da se nešto dogodilo, dobro ili loše, ili to vidiš, odma se trzneš Wink
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ah ta radoznalost Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da..i to gotovo uvek onih losih strana sveta... Sad


i kao da je sve dobro samo po sebi dovoljno..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
medovuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 243

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u ovom podneblju narod voli da brine tudju brigu a na svoju da ne obraca mnogo paznju
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

medovuk je napisao/la sledeće:
u ovom podneblju narod voli da brine tudju brigu a na svoju da ne obraca mnogo paznju
ima istine i u tome.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je u pitanju nasa poslovicna ili urodjena radoznalost. Ili jednostavno uvijek zelimo biti svakom loncu poklopac. Laughing Laughing
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto su dokoni.Dosadni im sopstveni zivoti i zacinjavaju ih tako sto su 'posmatraci' i 'slusaoci' senzacija drugih ljudi,da bi naravno,posle imalo sta da se prepricava,da se osecaju bitnim sto su oni nesto videli ili culi,iako ih se to NIKAKO ne tice,ali eto,guraju svoj nos svuda! Confused
Najgore od svega i kad se nadju na nekom mestu,kao sto je genius25 spomenuo-saobracajka,recimo-ne bi im palo na pamet,da se ukljuce i pruze neku pomoc,NE!Bitno je da se BULJI,a posle prepricavanje krecu sa "Jao,sta MI SE danas desilo..." Tuzno... Sad
A najjaci su oni,sto putem medija prate razne skandale i senzacije i sve ih znaju napamet!E,koliko li je njima dosadno,i pitam se,umeju li da vode sopstvene zivote??? Rolling Eyes

_________________

 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da bi ispunili svoje isprazne živote.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1.Da bi im se nešto djesilo u životu
2. Da bi mogli istračarit drugima
3. Neki od njih zaista mogu pomoći ( mojem su ocu u saobraćajki ljudi koji su se zatekli na licu mesta pozvali Hitnu) Rolling Eyes
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 3:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

medovuk je napisao/la sledeće:
u ovom podneblju narod voli da brine tudju brigu a na svoju da ne obraca mnogo paznju


svugdje je to isto--nije tako samo kod nas. uvijek je lakse tudje probleme rjesavati...

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zasto su ljudi toliko zeljni senzacije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon