www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

vrline i mane
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: vrline i mane Na vrh strane Na dno strane

Koje su vaše vrline i mane?

 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

guti je napisao/la sledeće:
da da da svi ste vi u pravu
\

Pitanje je bilo koje su vase vrline i mane a ja ne kuzim sta si ti htio reci s time Moje vrline su to sto sa prijatelj Necu zaje... nema sanse uvijek sam tu kad mogu pomoci Najveca mana mi je sto sam sama sebe toliko razmazila da sam grozna za neke stvari tipoa nikad mi nije dosta uvijek trebam nesto ako nije mobitel onda je odjeca ako nije odjeca onda je sminka i tako a najgora sam za hranu to mi je najveca mana probirljivostz ....daj boze da se toga rijesim Wink asko netko zna kako neka se slobodno javi

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrline su mi:mnogo volim da pomognem ljudima(mada je to nekad i mana),romanticann sam,dobar,ne pijem ,ne pusim,ne drogiram se,iskren sam,iskren sam ,veran,poverljiv...
MAne:jako znam da budem zaje.an kad me neko izvoza i izneveri,kratke zivce,lako znam da planem(impulsivan sam),...
To je ono cega sam sada u trenutku mogao da se setim

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....


Poslednja prepravka: rizmal datum Sre Nov 22, 2006 10:42 am; ukupno izmenjena 1 put
 
GrimStone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 109

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam koliko je objektivno da mi govorimo o ovome. Najbolje je da to kazu nasi prijatelji, oni koji nas najbolje poznaju.
 
Sillmarill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 76

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja najveca vrlina je sto sam sposoban uociti svoje mnogobrojne mane i uciniti ih manjom smetnjom kako sebi, tako i onima koje volim!
e jesam pametan Smile

_________________
when he went down south across the border, left the chaos and disorder
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sillmarill je napisao/la sledeće:
moja najveca vrlina je sto sam sposoban uociti svoje mnogobrojne mane i uciniti ih manjom smetnjom kako sebi, tako i onima koje volim!
e jesam pametan Smile


stvarno Very Happy
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja najveca vrlina je sto sam previse iskrena ,a to u danasnje vreme je definitivno i moja najveca mana Rolling Eyes

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svojom najvecom vrlinom smatram iskrenost i dobronamjernost. No nazalost, ponekad su mi to i najvece mane, s obzirom na to da istina cesto boli... A dobronamjernost ljudi iskoristavaju.

_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LaNa83 je napisao/la sledeće:
moja najveca vrlina je sto sam previse iskrena ,a to u danasnje vreme je definitivno i moja najveca mana Rolling Eyes

Nije to mana nimalo vec mozes dodati kao još svoju jednu vrlinu poštenje Bolje da kazes nekom u facu ono sto mislis nego da mu to kazes iza leda pa cuje od drugih

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrline: toga nemam Mr. Green osim sto znam radit dobar sushi
Mane: e tu necu biti skroman Arrow nemarnost, povremeno arogantan, seprtljav, nepazljiv, volim slatko, volim vino i pivo (ponekad i malo vise toga), prevrcem svaki dolar u dzepu, grizem nokte, gripozan, previse vremena provodim na netu, i tako dalje, i tako dalje, i tako dalje...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...




Poslednja prepravka: aureliano datum Sre Nov 22, 2006 5:39 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="genius25"]
LaNa83 je napisao/la sledeće:
Bolje da kazes nekom u facu ono sto mislis nego da mu to kazes iza leda pa cuje od drugih


šutnja je zlato! Evil or Very Mad
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sutnja je zlato za onog cija je to vrlina a ne nas koji bi da nam netko zacepi usta na guzu Embarassed progovorili Tko ti je prijatelj reci ce ti sve sta misli a to je vrlina tko ti suti kaze jedno a misli drugo taj je dvolican a to je mana

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> vrline i mane Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon