www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

vrline i mane
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

genius25 je napisao/la sledeće:
Sutnja je zlato za onog cija je to vrlina a ne nas koji bi da nam netko zacepi usta na guzu Embarassed progovorili Tko ti je prijatelj reci ce ti sve sta misli a to je vrlina tko ti suti kaze jedno a misli drugo taj je dvolican a to je mana


imaš pravo, ali isto je bolje nekad i šutati, i to je vrlina Wink



_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja vrlina je sto znam da ne znam sve!!! Laughing
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 7:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma je teško reći svoje vrline i mane .. ja mislim da to treba ipak drugi da kažu o nama .. ili možda ja grešim .. Rolling Eyes

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrline.....pozrtvovanost, iskrenost, odanost, kreativnost, odgovornost Mr. Green ......mane......preterana organizacija, sa tim ponekad izludjujem i sebe i sve oko sebe, ali sta cu kad su ljudi neorganizovani....... Wink

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo ovako...tu su negde zajedno..preplicu se, a.....ja

svaki dan otkrijem po nesho novo sto ne volim.... kod mene period razvoja jos nije stao.... nije to ni tako lose... osvojio sam u medjuvremenu bonus power ,ili daleko preciznije definisem sta volim...

...ja u stvari ne volim da pijem, ne volim da prepusim, ne volim da se drogiram (osim sa njom, ona mi nenormalno prija), ne volim da drvim suplje price, ne volim da krijem osecanja, ne volim da se "nad*ebavam" s glupacima, ne volim da ispravljam krive drine, ne volim da sazaljevam pacenike, ne volim da ljubim koga ne cenim.....vrline ? mane ?...ne znam

.... volim da sam sam .... volim da sanjam u SF-u ... volim decu od 3 i 4 god (najveci mudraci)... volim da setam po magli... volim da sedim na plazzi..negde na planini prepunoj svezzeg snega ....volim kad se s nekim razumem bez reci ... volim telepatske momente.... volim kad se smejem od srca...volim one ljude koji ne trebaju meni,a ni ja njima,al` zelimo da smo jedni drugima druzzbenici.....mozzda sam zato sa svima vama ovde ? ne znam

mane ? vrline ?...verovatno isprepletane negde izmedju sebe..DNK_a


.... i tako ...



[Edit by :LOL: Nema potrebe za explicitnim recima, mozda ovde ima i male dece Mr. Green

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je takodje glupo da pricam o sebi...
isto tako volim da cujem objektivne ljude oko mene, pa da se korigujem ako treba

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
meni je takodje glupo da pricam o sebi...

...ali meni nije,ona je fenomenalna i evo vam Razz ne dam vam je Mr. Green

puna je vrlina a mane ne gledam

i ja sam takav,ma jos gori Wink

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 23, 2008 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svoje vrline i mane je nemoguće sam isticati,posebno ako nešto što smatrate svojom vrlinom neko smatra manom.Znam da kada upoznajem neku nepoznatu osobu pokušavam prvo kod te osobe otkriti vrline,pa tek onda mane(opet subjektivno),jer ako prvo uočavaš mane ništa od novih poznansava ,a o prijateljstvu da i ne govorim.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> vrline i mane Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon