www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako zaprositi nju ili eventualno njega
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
DRAGAN_NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 105
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 12:01 pm    Naslov poruke: kako zaprositi nju ili eventualno njega Na vrh strane Na dno strane

sta mislite o tome kako biste vi to izveli?

 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam jos mlad za tako nesto, ali kapiram da ne treba o tome sad da razmisljam. Zavisi od situacije, devojke... Mislim samo da ne treba da bude nesto uobicajeno. Tipa :"E, volim te. Hoces da se udas za mene? (vadis prsten i dajes ga)"

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj ja necu o tome da pricam jerr bi na karju rekoa moje ideje 8) a sada mislim da je najvaznije da bude ili staromodno jer je to ranije nekako imalo smeek kako se to tada radilo ili da budes originalan i smislis sam nesto sto ima veze s vasim osobinama i onim sto volite....znaci to je to naravno da budee i neka po mogucstvu romanticna atmosfera...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'A kako bi bilo kada bi ti mene ozenio a ja tebe omuzila?'
Mr. Green
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...ja bi voljela da je nešto totalno otkačeno....ono...kada mi ne bi bilo ni na kraj pameti da će me to pitati... Smile
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uopće ne razmišljam o tome. Ja sigurno ne bi njega zaprosila, a kako će on mene i oće li uopće, njegova stvar. Nek se sam brine i smišlja riječi he he Laughing
 
monikaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 86

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe...dobro pitanje...ali romantika skoru uvjek upali....
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prepustila bi to njemu Wink

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
nesa_bulje_mesa_2
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 305

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 11:02 am    Naslov poruke: p Na vrh strane Na dno strane

Mislida bih to uradio ovako:
Odveo bih je na zimovanje,rcimo na kopaonik i popeo je na najvisi vrh te planini,Pancicev vrh 2117m i tamo bi h je zaprosio,Ili bih je zaprosio na zicari ali bih pre toga zamolio onog sto radi na zicari,da je ugasi kada buemo negde na pola puta do vrha!
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

au... tu nema pravila niti planova.
planiras... a kada dodje vreme... i kada je momenat... momenat vodi tebe Smile

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 1:39 pm    Naslov poruke: Re: p Na vrh strane Na dno strane

nesa_bulje_mesa_2 je napisao/la sledeće:
Mislida bih to uradio ovako:
Odveo bih je na zimovanje,rcimo na kopaonik i popeo je na najvisi vrh te planini,Pancicev vrh 2117m i tamo bi h je zaprosio,Ili bih je zaprosio na zicari ali bih pre toga zamolio onog sto radi na zicari,da je ugasi kada buemo negde na pola puta do vrha!



Kad bi moj dragi uradio ovo sa žičarom prebila bih ga momentalno ako smo iznad neke udoline ili provalije - plašim se visine! Laughing
Šala mala... volela bih da to uradi na neki originalan način, a znajući njega i njegovu domišljatost ne sumnjam da će i biti tako Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je moj dragi zaprosio kada sam bila kod njega kuci...bilo nam je prelepo... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> kako zaprositi nju ili eventualno njega Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon