www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ja i moja sadasnja devojka Suzana ako moze savet
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 12:27 pm    Naslov poruke: Ja i moja sadasnja devojka Suzana ako moze savet Na vrh strane Na dno strane

Ja imam 18 godina i treba mi savet jer imam jedan problem upoznao sam curu 9 godina stariju sad za sad smo u vezi ali neznam kolko ce to trajati. Pa vas molim drugovi starii kazite daj te mi neki savet dal mogu nekako da je zadrzim za duze vreme da bude samnom.

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj nemam pojma sta da ti kazem.Sve je tesko zadrzati pa cak i prijatelje danas u ovom svetu.Jednostavno budi to sto jesi i ako joj se to do sada svidjalo ne verujem da ce se desiti nesto zbog cega cete raskinuti.samo budite iskreni verni i volite se i to ti je to....ne znam sta bi ti drugo rekao....toliko za sada ako mi paddne nesto na pamet reci cu ti

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas to sto kaze nas stari prijatelj rizmal, budi to sto jesi...ako joj se to svidja onda ce biti stobom...

_________________
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po mom misljenju,budi sa njom,ali nista ozbiljno.Nek te uvede u cari dobrog sexa,a sto se tice duge veze i braka to batali.Koj ce ti k**** 9god. starija zena.Inace....svaka cast na ulovu Wink
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budi iskren i prirodan...kao sto rekose gore budi ono sto jesi...jer verovatno si je tako i privukao...e sad kako ces je zadrzati na duge staze ...pa veruj mi to niko ne moze da ti kaze pa ni ti sam..jer kad neko odluci da ode otici ce makar joj skidao i zvezde sa neba... Rolling Eyes

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Budi opusten i spontan. Onakav kakav jesi.
Nemoj biti ono sto nisi. Vreme ce pokazati u kom pravcu ce ici veza.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LaNa83 je napisao/la sledeće:
budi iskren i prirodan...kao sto rekose gore budi ono sto jesi...jer verovatno si je tako i privukao...e sad kako ces je zadrzati na duge staze ...pa veruj mi to niko ne moze da ti kaze pa ni ti sam..jer kad neko odluci da ode otici ce makar joj skidao i zvezde sa neba... Rolling Eyes


citirao bih ovau recenicu:
Citat:
...veruj mi to niko ne moze da ti kaze pa ni ti sam..jer kad neko odluci da ode otici ce makar joj skidao i zvezde sa neba...

apsolutno tacno znam iz mog primera i iskustva...tako da opusti se vreme ce pokazati svoje...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao prvo svaka ti čast, 9 godina starija! Wink
pa pazi, svi su ti več rekli, budi to šta jesi, iskreno ne vidim tu perspektivu, ali mže biti da se varam, za sad, budi to šta jesi, pa češ da vidiš, nemoj pokušavat da je navučeš na svoje razmišljanje, niti ne probavaj da razmišljaš njenim godinama. pazi se samo jedne stvari, mlad si još puno, ona je več polako za udaju Wink ne daj da te navuće na tanak led

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Jole ch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 80
Mesto: Aarau-Aleksandrovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi sad ovo, ja bio malo brzi pa vido prvo ovu tvoju drugu temu,
Mlad si ti druze stari zato sve cetri uvis..
A ako oces pravi savet kako da je zadrzis posto vidim da je volis, moras je napraviti ljubomornom to ti je najbolji nacin!!!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jole ch je napisao/la sledeće:
Vidi sad ovo, ja bio malo brzi pa vido prvo ovu tvoju drugu temu,
Mlad si ti druze stari zato sve cetri uvis..
A ako oces pravi savet kako da je zadrzis posto vidim da je volis, moras je napraviti ljubomornom to ti je najbolji nacin!!!


I da lazes i prevaris kako god umes i znas...

_________________
 
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fala svima vama za savete posebno konjaniku kad budem dolazio u beograd dolazim da bodrimo zajedno zvezdu jer meni je najdraza ekipa.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj lični savet je da jednostavno gledaš da odeš iz tog gnezda .. zašto ovo kažem Question .. zato što jednostavno uvek će u vašoj punoj ljubavi biti ta mala prepreka zvana ' godine ' .. jednostavno ona će uvek biti od tebe starija 9 godina i tu neće biti one pune, zrele i prave ljubavi ...

Kao što ti je već rekao konjanik .. ni ja u tome ne vidim nikakvu perspektivu ali .. nikad se ne zna .. probaj pa vidi ali samo znaj .. tek ti je 18 godina Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Ja i moja sadasnja devojka Suzana ako moze savet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon