www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ja i moja sadasnja devojka Suzana ako moze savet
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brate mili 9 godina razlike je previše.
meni je prva stvar prošla kroz glavu kako toj curi nešto fali. kani je se!
traži nešto svog uzrasta i svojih interesnih sfera.


 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slusaj savjete budi ono sto jesi Zene vole paznju vole da se sjetis budi takav i daleko ces dogurati Ne slusaj budalaste savjete tipa sta ce ti toliko starija ljubav nebira godine Ti si jos jako mlad i moras svasta jos proziviti uzivaj u onom sto ti zivot pruza i ne opterecuj se previse Dok traje daj sve od sebe a ako potraje- Bravo!!!!

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

majstore samo opusteno,ne glumi frajera i tome slicno,ponasaj se prirodno,kao i sa svakom drugom.Cim si ti nju skratio znaci da joj se dopadas takav kakav si.Svaka cast

p.s. Jel ona zna za razliku u godinama
 
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da dzonise zna za razliku godina. ali da pojasnim onima sto nisu shvatili ja i ona smo poceli da se zabavljamo pre nego sto smo saznali jedno za drugo godine. Very Happy
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jel se ista promenilo od kada je saznala za tvoje god?
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:45 pm    Naslov poruke: Re: Ja i moja sadasnja devojka Suzana ako moze savet Na vrh strane Na dno strane

MakedonecSk je napisao/la sledeće:
Ja imam 18 godina i treba mi savet jer imam jedan problem upoznao sam curu 9 godina stariju sad za sad smo u vezi ali neznam kolko ce to trajati. Pa vas molim drugovi starii kazite daj te mi neki savet dal mogu nekako da je zadrzim za duze vreme da bude samnom.


ako budes dobar u krevetu naravno da ces je zadrzati!

Reci dali ti je neko dao bolji savet??? Wink

_________________
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

opusti se nista nije vecno
 
Vlado kosarkas
3 point shooter
3 point shooter



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 1630
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje da nadjes neku tvojih godina,ta veza nece dugo trajati
 
rwieser@htnet-dsl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 46

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi kako je tebi i ako ti je dobro neslusaj nikoga nego se potrudi da je zadrzis ali ako je cura stvarno kvalitetna znas sta star koka dobra juha
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije znala koliko imas god?
ajd sad nije ni bitno.
sta bude bice.samo polako. nemoj da srljas (jer se srlja samo u propast,brale)
Mr. Green

ne postoji carobni recept za "zadrzavanje" tako da.. do the best you can. to bi trebalo biti dovoljno.
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate, moj savet jeste, nemoj da srljas..... Budi hladne glave, dobro skontaj sta je u igri..... Skonataj sta zelis, koji su ti planovi.... Ona je verovatno vec izivljena devojka, spremna mozda i za brak, ne daj da te to navuce.... Ti - pa ti imas samo 18 godina, pred tobom je zivottttttt.....

Znaci - zabavljaj se, uzivaj u njoj, sigurno ti se uno svidja..... Uzivaj u sex-u, ako joj to ne ponudis, propao si...... A vreme ce pokazati sta ce tu biti, nemoj samo da se zaljubis jer tada neces znati sta radis.... Uzivaj!!! Budi samo opuste!!!! I jos jednom, svaka cast na "ulovu"....... Nemam reci!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
dejoni
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1376
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh...meni samo nije jasno sta te je k njoj privuklo Smile bilo bi dobro kad bi shvatio da to nije za tebe, ali ako vec zelis s njom onda moras biti ''ozbiljniji'' Wink valjda bi bilo potrebno da imate ista interesovanja.. da ste na istom intelektualnom i seksualnom nivou... dakle sve ono sto je potrebno za odrzanje bilo koje veze - bez obzira na godine.

_________________
Ako zivis danas, svako ''juche'' je samo san, a svako ''sutra'' vizija nade...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Ja i moja sadasnja devojka Suzana ako moze savet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon