www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ja i moja sadasnja devojka Suzana ako moze savet
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 1:11 pm    Naslov poruke: ..... Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta da kazem, tesko je zadrzati bilo koju devojku. Pokusaj, potrudi se budi sto bolji u sexu, zaintrigiraj je cesto, pokazi da si dasa....


_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
melkor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Jan 2005
Poruke: 236

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate moj pre ili kasnije ce te imati problema, ako mislis nesto na kratko da budes sanjom to je ok, ali ako planiras na duze staze pomisli samo na roditelje, kasnije na dete i td... Ma braco to ti je pakao veruj mi, gledam svog brata koji je mladji 3 godine od svoje devojke i veruj mi da je u kuci rat!!!

_________________
 
fallen *ANGEL*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2007
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 10, 2007 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matori budi samo svoj pa koliko traje traje
nemoj previse da se zatreskas

_________________
*SRBIJA NIJE SAKA PIRINCA DA JE POZOBA SVAKA VRANA KOJU NANESE VETAR*
 
Hitsugaya10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 59
Mesto: Soul Society

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 1:43 pm    Naslov poruke: Re: Ja i moja sadasnja devojka Suzana ako moze savet Na vrh strane Na dno strane

MakedonecSk je napisao/la sledeće:
Ja imam 18 godina i treba mi savet jer imam jedan problem upoznao sam curu 9 godina stariju sad za sad smo u vezi ali neznam kolko ce to trajati. Pa vas molim drugovi starii kazite daj te mi neki savet dal mogu nekako da je zadrzim za duze vreme da bude samnom.


Ovako: posto smo tvoja sadasnja cura i ja pribliznih godina, posalji ti nju meni, a ti sebi nadji mladju. Prijatelju, sta njoj fali, generalno? Ako ti imas 18, a ona 27, da li si se ikada zapitao sta ona radi sa tobom? Kakvi su njeni planovi sa tobom? Moze da bude prica "mlado meso", ali sta kada se zasiti "piletine"? Ta cura mi nije jasna ni najmanje, tebe jos i razumem, uciteljice su cudo, veruj mi.

_________________
Dai Guren Hyourinmaru
 
Umetnik...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2007
Poruke: 89
Mesto: Čačak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uživaj dok traje i ne vezuj se previše! To ti je moj savet. Ja sam kao klinac imao slična iskustva i UVEK je bilo super dok je trajalo, ali je isto tako UVEK trajanje bilo ograničeno.
Prvi put sam patio jer sam se zaljubio do ušiju, drugi put je bilo malo lakše, a treći i svaki naredni put sam znao kako će se završiti pa sam koristio to što mi taj trenutak pruža...

Opusti se i ponašaj se prirodno, ona i jeste sa tobom zbog toga što si takav kakav si, ona ne želi da od tebe pravi nekog drugog... zato nemoj ni ti od sebe praviti nekoga ko to u stvari nije... !

Nadam se da razumeš šta sam hteo da ti kažem. Wink

_________________
 
Hitsugaya10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 59
Mesto: Soul Society

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivo me interesuje da li je poslusao neki od saveta koji su mu ostavljeni.

_________________
Dai Guren Hyourinmaru
 
kerberius
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Nov 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moram i ja da se oglasim u ovoj temi iako je starija...
kao i moja devojka Very Happy
imam slican problem kao on, i sve vase savete sam u sustini cuo... i primio kznanju, kao sto je neko spomenuo prvi put se zaljubio do usiju, tako je i meni sad...
Medjutim, 11 godina je starija od mene, ja imam 18 ona 29.
Sve je bilo extra jedno vreme, ali odjednom ona je pocela da se gasi, pritom je sex bio, kao nesto iz bajke sto je i sama rekla... raskinuli smo, meni je to bio najtezi trenutak u zivotu, posle 8 dana, smo se pomirili i opet je sve bilo dobro cak i previse da bi nakon toga posle 2 dana opet krenulo lose, i ona ima razumevanja i zaljubljena je ali joj fali deo mene, ili muskarac koga nece morati da vuce nego koji ce parirati njoj. Fali mi price za nju, fali mi nesto da joj zadrzim paznju bar na kratko, sve cime se ja bavim trenutno ne mogu da pricam snjom, skola, racunar, internet,...
ona je "odrasla" u kafani, prosla je kroz svasta, uvek je glavna...
ako moze neki savet bio bih vam zahvalan falaaaaaaaaaa
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 7:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj sve o sebi da joj kazes, budi mistican za nju bar jos koje vreme.
Takoces duze biti sa njom u vezi.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
kerberius
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Nov 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je vec malo teze posto se znamo vec duzi period...
pritom smo bili zajedno na moru sami 10 dana, izlazimo na ista mesta, moje najbolje drugarice rade za nju... itd itd tako da zna sve o meni nemam ja sta da krijem...
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 4:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

napokon jedan koji **** nešto starije od sebe.stari to ti je sad zanimljivo ali .....
recimo da je to ljubav sad neka šta ja znam 9 godina nije mala stvar.
recimoi da se uzmete ti imaš 18g ona 27 i to je sad tebi ok.
ali za 10 godina ti ćeš biti u najboljim odinama u životu i biti sa polovnjačom.
mani se toga neće nigdje dobro da te odvede.to se j*** par puta .
ili možeš da nađeš sebi ribu svojih godina a nju drži u šteku .
onako radi sporta čisto. Mr. Green

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 22, 2010 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

previse je starija...batali je
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2011 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cepaj dok imas prilike,mlad si,bilo bi glupo da se nesto puno vezujes sa 18 godina.Nemoj je stedeti jer ni ona tebe nece!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Ja i moja sadasnja devojka Suzana ako moze savet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon