www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"sve sto ne volis stigne te"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 04, 2005 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mudre reci veco...
verujem da nas stigne sve ono sto ne zelimo.....meni se desilo x puta.....i to bas kad sam rekla "e to nikad"....zato mi je sad moto... ne reci nikada-NIKAD...



_________________
 
sonjica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 4471
Mesto: ispod palme na obali mora

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 14, 2005 5:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima istine i to dosta.....klasicni Marfijevi zakoni!!!!
Uvek te stigne , nesto sto ne volis...ili cega strahujes ili sta izbegavas...zato samo pozitivne misli i osmeh na lice......i uzivaj!!!!

_________________
*Ko zna zasto je to dobro! ! !*Mislicu o tome sutra! ! !*
Za sve igrace igrica VAZNO!KLIKNI OVDE
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 14, 2005 5:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma da ...sve ce te stici kad tad i ti tu nista nemozes osim da produzis dalje ili da ga zaobidjes....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 14, 2005 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek zivi da bi bio srecan, umesto da bude srecan sto zivi. I zato svoj zivot zivi, svetu se ne divi. Jer svet ce uvek samo biti ono sto ti ne smes postati.
zar ne?

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 14, 2005 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naisla sam na jos jednu izreku koja me je asocirala na ovo o cemu pricamo ovde...
Ljudsko srce ima nezgodnu naviku da sudbinom naziva samo ono sto ga satire.(A. Camus)
Jako cesto govorimo o tome da nam se desava ono sto smo najvise mrzeli, da nam Bog da uvek ono sto najmanje zelimo..mozda je tako zato sto ne umemo da nadjemo ono malo dobrog u svemu sto nam se pruza..mozda nasa greska lezi upravo u tome..ko zna...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Svabo23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2004
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh to je istina...
toga se bojim...
bas mi se vec par puta desilo...
najbolje da pustimo stvari da idu svojim tokom,
da ne razmisljamo puno o tome sta hocemo a sta ne....
 
manulac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2004
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako verujes u Boga nacices odgovor u veri. Vrlo je jednostavno razumeti kada shvatis sta je SILA BOZIJA.
 
srdjani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je to kao kada kazes za nesto u zivotu necu nikad, ali sve to se najcesce zavrsi sa onom reko pa poreko!
 
ADiRA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e bas tako, dosta se desava sto netreba
 
ZvezdanaST
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:00 am    Naslov poruke: ..... Na vrh strane Na dno strane

Pa verovatno-jer od sudbine nemozhemo pobeci!!!

_________________
Zvezdana
 
redline
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 13

PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

istina je!Ali mislim da se te stvari dešavaju samo kako bi se suoćili sa vlastitim strahovima i prevladali ih!
 
denissenkovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 12
Mesto: Torino

italy.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro pitanje!
jedan mi je covek pricao kako je bio umro (klinicka smrt) pa se vratio, doduse niko mu tu pricu nikad nije poverovao, a prica glasi ovako:
umro taj covek i pred njega izadje neki covek isti ko nas sveti Sava, upravo isti, sve kao na slici i kaze njegu da je on Hrist.
A sto je najgore taj covek je u svom zivotu neprestano sovao svetog Savu, tako da kad je "gore" doso Hrist mu se javio u tom liku...
i kad je taj vidio svetog Savu odma je ponovo opsovao, a onda mu je onaj kazao kako jos mora nazad na zemlju, mora jos zivjti zemaljski zivot, ali da vise ne sme da psuje svetog Savu i stvarno, kaze covek vratio se na zemlju, zamislite vise ne suje..., ali jos i ne umire!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> "sve sto ne volis stigne te" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon