www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"sve sto ne volis stigne te"
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
S_o_n_y
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 18
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 28, 2004 9:45 am    Naslov poruke: "sve sto ne volis stigne te" Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li primecujete sledece:

bukvalno sve sto u zivotu ne volite to vas stigne ?
kakva su vasa iskustva,sta misliste o tome ?



_________________
Sony member !
 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 28, 2004 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno se slazem i trudim se da ne pricam kako nevolim neke stvari bas zato da me ne bi stigle. A desavalo mi se mnogo puta da me neke stvari stignu, kao sto celog zivota nisam mogla da podnesem da budem samohrana majka upravo to sam sada. Ali sa ovakvim stvarima treba da se pomirimo u zivotu i da se nadamo boljem, da ce nas stici i ono sto volimo, a ne samo ono sto ne volimo.
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 28, 2004 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima mnogo istine u tome....ponekad je čovek, bojim se, više sklon da misli o onome što ne želi da mu se desi, nego o onome što želi....da ono čega se plaši više okupira njegove misli nego ono čemu bi se radovao....kao da ne ume da se pripremi za sreću, radost i uspeh...
I bojim se da, upravo misleći o onome što ne želi i čega se boji, prosto to priziva....
Imam lična iskusta, veoma, veoma gorka...da nešto što sam više od ičega na svetu želela, ne samo da se nije desilo, već se desila apsolutna tragedija u vezi sa tim....
I odavno naučih da kolika su pleća, toliki je teret!!!!

Sada, mnogo, mnogo godina kasnije, sa ovom pameću i iskustvom, mislim da čovek i ne zna kolika mu je snaga, šta je sve u stanju da uradi i da izdrži, da svakako postoji razlog zašto u životu imamo takva iskušenja i da je samo u svemu najvažnije sačuvati zdrav razum.....

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Seraphim
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 12 Sep 2004
Poruke: 190
Mesto: SRB

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 28, 2004 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao skoro sam prochitao latinski citat bash u tom fazonu, neshto : od chega najvishe bezish to te i stigne.I ima istine.
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 28, 2004 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ebiga tacno Evil or Very Mad
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 29, 2004 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tačno i više puta dokazano...... nažalost Rolling Eyes

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
biljana-n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Okt 2004
Poruke: 7

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 29, 2004 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da tako je........samo se neradi o tome sto mi nezelimo nego isto tako kako tebi drugi tako ce njemu da se vrati a moza jos i gore se vraca.....covjek cesto puta u zivotu pada ali sa tim udarcem postaje sve jaci i jaci mozda ne svi ali vecina jer za sve postoji resenje i uvjek postoji nada dace da bude bolje.....

ZIVOT JE SAMO JEDNA IGRA KOJU TREBA ZNATI IGRATI.....i nista drugo!!!!!!!
 
komshinica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 30, 2004 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vecadok je napisao/la sledeće:

I bojim se da, upravo misleći o onome što ne želi i čega se boji, prosto to priziva....


Ja u ovo apsolutno verujem. I ne samo to, verujem i da bliski ljudi mogu to da ti prizovu, ako se dovoljno dugo trude da se "plase da ti se nesto ne desi".

Ima recenica u filmu "Finding Nemo", kad otac trazi sina i usput se zarice da nece dozvoliti da mu se ista desi, a prijateljica Dori mu kaze: "Ali onda mu se bas nista nece desiti".

_________________
Nista u zivotu ne razveseljava tako kao kad nas gadjaju pa promase!
 
biljana-n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Okt 2004
Poruke: 7

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 30, 2004 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma valja u svasta verovati
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 03, 2005 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm....do sada mi se nije desilo nista veliko i bitno pa da mogu to da tvrdim. Jednostavno se trudim da uvek mislim pozitivno iako se uglavnom cini suprotno (keva misli da sam ja ogroman pesimista hehe).
Sto se tice ovoga da me neko urekne i toga slicno,u to ne verujem i samo ponekad u shali kazem nesto u tom fazonu.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 03, 2005 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek sam mislila "nikada necu biti sa ozenjenim muskarcem"....
I vidis ? To mi se desilo ! Volela sam ga do smrti i dan danas. Nikada ne reci nikad !!!!!!! To je moj savet... Rolling Eyes
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 04, 2005 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Uvek sam mislila "nikada necu biti sa ozenjenim muskarcem"....
I vidis ? To mi se desilo ! Volela sam ga do smrti i dan danas. Nikada ne reci nikad !!!!!!! To je moj savet... Rolling Eyes


Eto upravo o tome sam pričala....da ono čega se čovek zapravo boji, to se desi....misleći o tome šta ne želi, prosto to priziva....
I zato, drage moje i dragi moji, na zakletve tipa "Ja to nikad ne bih...." nemojte da pomišljate ni u snu....ni osude i čuđenja tipa "Kako je mogla/mogao...." to takođe zaboravite....
Život je nedokučivo čudo, puno iskušenja i nikada, ali doslovce nikad čovek ne zna šta može da proživi i da izdrži i sa čime u životu da se pomiri i da prihvati....


Prema tome, moj je savet, još jednom, mislite na lepe stvari, želite sreću sebi i drugima, nemojte da mislite o onome čega se bojite da vam se ne desi, nego snevajte i glasno govorite o onome što želite, i ne usuđujte se da obećavate da nešto "nikad ne bi ste...."....da ne budete primorani da se sa istim suočite....a tada vas život neće pitati da li hoćete, nego će narediti da morate!!!!

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> "sve sto ne volis stigne te" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon