www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"sve sto ne volis stigne te"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam,al mozda ima ova mjesta da te sve to stigne,uglavnom volimo i lozimo se na pogresne stvari,da budemo sto nadmeniji ,a sve nize padamo!Trebamo pocet cijenit prave stvari i bolit ih!pozdrav


_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
vvasic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 64

Datum registracije: 11 Dec 2003
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo radi dobro i nadaj se dobrom....
 
yelena_cca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm, pa mislim da u zivotu se desavaju situacije zbog toga da mi naucimo nesto, ili zasto smo onda na ovoj planeti. na zalost, sve je to borba.
 
Toplica Milan
Banovan!

Balkanska korida
Balkanska korida



Godine: 51

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 6574
Mesto: Senje - Cuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceo život slušam tu priču čega se plašiš to te stigne ili šta ne voliš to te stigne.
Srećni smo tek kad se ne plašimo i kad volimo istinu a ona je : živom čoveku sve može da se dogodi.
E pa ja sam trebao da pišem na temu optimizam Razz Exclamation
 
Viala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 47

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bezi se od zadatka. Sve sto neces da te stigne, ili ti se gadi, ili te strah, ali nema veze sto ti tu smeta, stignut ce te, da se naucis. Ako covek prezivi takve situacije, i to uspesno, zasto da ga to ponovo stigne ili muci?

Znaci, ako zelis da se resis takvi stvari u zivotu, uspi ih srediti na najbolji nacin koji znas. Cim ih uspesno savrsis, nema vise to da te mori. Onda je proslo. Bar ja tako mislim.
 
lekne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 159
Mesto: guildford uk

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mora tako inace ne bi bilo zanimljivo da je sve perfektno i u potpunom redu nije onda to to :)

_________________
It has been said that something as smal as the flutter of a butterfly`s wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.


m1sLiTe o tOmE...
 
PantaOz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 23
Mesto: Brisbane

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 2:19 am    Naslov poruke: Re: "sve sto ne volis stigne te" Na vrh strane Na dno strane

S_o_n_y je napisao/la sledeće:
Ne znam da li primecujete sledece:

bukvalno sve sto u zivotu ne volite to vas stigne ?
kakva su vasa iskustva,sta misliste o tome ?


A posebno kad se necega plasis!

Ipak iskoristio sam to iskustvo da sam se plasio da ce me naci prava ljubav... hehehehehe , pa nasla me!
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako da ne, bukvalno svaka stvar koju u životu nisam voleo stigla me je, ali šta da se radi, život ide dalje. Možda će jednog dana biti i bolje Very Happy

_________________
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlatan Marfi i njegovi "opsti zakoni"! Narvno, takve se stvari svima i non-stop desavaju! Svi mi, bas ono sto ne volimo i ne zelimo-osetimo na kraju na svojoj kozi! Sve ono sto ne zelimo da nam se desi-desice nam se sigurno! Sve ono cemu smo se smejali kod drugih-na kraju nademo kod sebe(svoje dece, svog partnera...)! Zivot je bas u skladu sa Marfijevim zakonima! Ko je citao knjigu sa njegovim zakonima-znace o cemu pricam! Ko nije-svakako treba da je procita! Very Happy

_________________


 
popkatapetl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je sve u nasoj glavi , resenje je jedino da ne mislimo o tome
 
bucalo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 30 Jun 2004
Poruke: 117
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam celog svog zivota mrzela i samu pomisao da radim u kancelariji, sa zenama, od 8h-16h, i sve svoje snage usmerila ka tome da ne zavrsim tako...ali avaj...tras evo mene u kancelariji, samo zene oko mene, totalno isti svaki dan...od 8-17 ili 18 ili 19h ....
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene sve prati sto ne treba, ne znam jel to sto je sudbina okrutna ili sam ja kriva za to?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> "sve sto ne volis stigne te" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon