www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"sve sto ne volis stigne te"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slazem se s tim.Ja ne volim bolest,ne volim prevare,nepravdu,ne volim dvolicne osobe.Mozda sam uz sebe imala nepravedne prijatelje.Ali sve u svemu,nije me stigla ni patnja,ni bol,ni smrt,prevara i jos mnogo toga.

 
aleks3
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 195

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima istine u tome i licno sam je osjetila Rolling Eyes
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slažem se u potpunosti, dogodila se x puta, sad sebe uvjeravam da se ničega ne bojim
8) 8) 8) 8) 8) 8)
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, desavalo se.
ALi su to najcesce bile u pitanju neke sitnice (i hvala Bogu dok je tako).
Sve na fazon: Kakav sam baksuz bas sada ima to da mi se dogodi! - i stvarno se dogodi Rolling Eyes

Moja komsinica je pre dve godine bila nesto nezadovoljna poslom, i stalno gundjala : "Bolje da sam nogu slomila nego otisla tamo!" ; "Sto ne slomim nogu, pa da ne moram to da radim!?"

i stvarno par nedelja posle slomi nogu Very Happy Rolling Eyes

mislim, sta reci...

Ima nesto u tim srecama i nesrecama...pozitivnoj i negativnoj energiji...
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

" Sve sto ne volis, stigne te "

Istina, mislim da se to dogadja zato sto previse razmisljamo o stvarima koje ne volimo, opsjednuti smo s tim zato nam se to i dogadja.
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda u podsvesti i zelimo videti nasu reakciju na to pitanje,
slazem se sa tezom "nikad ne reci nikad" jer se to "nikad" i dogodi. Crying or Very sad

_________________
sudbina ili hir

 
lady_blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 11 Mar 2007
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

potpuna istina... cim mi jezik krene da izgovori "ja to bas nikad..." zacutim i ispravim se "nikad se ne zna, mada vise bih volela..." Evil or Very Mad ljubim vas i pozdravljam

_________________
*****
 
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 3:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, fakat..... Sve sto nisam zeljela... to sam i imala.... Koja zalost... Rolling Eyes Twisted Evil

_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je aspolutno istina. Sve sto mrzim, ne podnosim mora da se nadje u mom zivotu. Najbolji primer je skola. Jednu stvar ne naucim i bas ona mi se nadje na ispitivanju! Koje su sanse...
Zato kada znam da nesto ne volim namerno mislim o tome i onda ili ne moze da me iznenadi ili mi se onda ne padne. Cudan svet!
 
kerfija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 11:06 pm    Naslov poruke: Sudbina Na vrh strane Na dno strane

Od sudbinata ne se bega.Toa sto ni e sudeno toa ke ni se sluci.
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba slutite to.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> "sve sto ne volis stigne te" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon