www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veliki ili mali gradovi, ili sela?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grad je idealno za mene. Ni mali, ni veliki: nesto s 2-3-4 hikjade gradzanini. Kao moj Temisvar.

 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako bih morao da biram izmedju velegrada i malog grada, sve prednosti dao bih onom prvom. Najprijatnije mesto za zivot, za mene je medjutim, grad srednje velicine a tu podrazumevam grad tipa Novog Sada ili Banjaluke.
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim sve od toga, ali najvise mali grad.
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa s obzirom na to da sam odrastao u Beogradu svaki manji grad mi brzo dosadi i nikada ne bih mogao da zivim u nekom manjem gradu.

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
*PEJKO*
*zvani zajebani*
*zvani zajebani*



Godine: 33

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 1251
Mesto: Ljubljana<~>Čečava

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

manji grad, jer mi veči več dosadijo
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise volim male gradove,nit da je veliko ni malo,a na selu nezna dali bi mogla zivjet.
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na selu bi umrla od depresije.volim gradove jer su puni zivota i upravo zato ne bi zivjela u malom gradu.volim ja otic i na selo i u manji grad al na dan ako i tolko Very Happy nije da ne volim prirodu, na odmor najvise volim ic u nenastanjena mjesta tipa Velebit ili nesto takvo, cesto se odvezem i do nekakve sume ili nekakvog izletista, npr. u eko selo na Zumberku i na takvim mjestima punim baterije, al sto je je grad je za zivot.zadovoljna sam zivotom u svom gradu, jedino male glavobolje stvara guzva u prometu, to je jedina losa strana gradova al i to se da prezivjet.bolje to nego da trunem na selu u kuci i cekam kad ce izac neki novi trac da razbije monotoniju Very Happy

_________________
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno grad! Ne bih mogla da zivim u nekom selu...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grad... imam vikendicu na selu, i ne bih izdrzhao vishe od jednog nocenja tamo.. dok sam bio mladji mogao sam, ali sad sve manje i manje.

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
StefAnT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 23
Mesto: Ub

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grad, ali manji. Preselio sam se iz Beograda na Ub i ne bih ga menjao ni za šta na svetu. Jedino bih mogao da živim u Subotici, od većih gradova u Srbiji. Selo... ne, hvala Laughing Moji su svi poreklom iz Bg-a i Mađarske, tako da na selu nemam ništa, niti bih mogao da živim tamo.
 
Dinke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Avg 2007
Poruke: 58
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rodom sam iz sela i bez reci se opredeljujem za selo,iskreno,nikada ne bih menjao moj Slepcevic za neki grad...

_________________
Prati svoje srce,ne slusaj nikog oko sebe.......................................
 
djurkovic19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mali grdovi su opusteniji za zivot
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Veliki ili mali gradovi, ili sela? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon