www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je decko ikada digao ruku na vas?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
lela0303
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 27
Mesto: right here

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Momentalno bi ostao bez iste!

 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

please je napisao/la sledeće:
Dae_Han je napisao/la sledeće:
Odgovoricu i ja na ovu temu, jer vidim da necu biti jedini momak koji je odgovorio Very Happy
Pa ja svoju djevojku nikad nisam udario, nit cu ikada udariti. Zasto sam tako siguran? Zato sto je Bog nama muskarcima dao nesto drugo da dizemo na vas cure, sto je bolje za oboje, i s cim se sigurno moze rijesiti neki problem bolje nego samarom Wink
Nadam se da se slazete sa mojom teorijom Smile

to ti mislis da se u krevetu svi problemi resavaju?
gresis,duso,gresis Wink
moze jedno vreme ali ne zauvek...



Ali sigurno se bolje tako problem rjesava nego samarom. Samarom nista ne postizete... A u krevetu se problemi mogu rjesavati koliko-toliko, kad ne mognu, fino se razidju dvoje "zaljubljeni" i mirna Bosna... Smile
 
aquarius2006
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 882

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada me do sad nije udario i koliko ga poznajem ne verujem ni da ce, ali ako bi se to i desilo, MOZDA, ali samo MOZDA bi dobio novu sansu. Ako bi se ponovilo, bio bi definitivno kraj za sva vremena.
 
Re-Aleksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 138

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj bivsi muz da....zato je istog momenta postao bivsi.... Devojke ne dozvolite to sebi NIKADA!!!!

_________________
Aleksa
 
djinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 140

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnoge devojke tako razmisljaju "nikad mu ne bih oprostila, bio bi gotov za mene,itd" ali je strasno sto toliko njih koje to pricaju na kraju to i trpe... Slazem se u potpunosti da je to uzasno, nasilje u bilo kom obliku, ne samo u fizickom, nego i verbalnom...
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

djinaa je napisao/la sledeće:
Mnoge devojke tako razmisljaju "nikad mu ne bih oprostila, bio bi gotov za mene,itd" ali je strasno sto toliko njih koje to pricaju na kraju to i trpe... Slazem se u potpunosti da je to uzasno, nasilje u bilo kom obliku, ne samo u fizickom, nego i verbalnom...

tacno tako.mnoge padnu u taj zacarani krug nasilja i izvinjenja:
"volim te duso,necu to nikada vise uraditi,oprosti mi..."
pa svaki puta tako Wink
najgore je sto muskarac ubedi zenu da je ona kriva,da je "trazila" batine.
uspe do te mere da se ona stidi umesto njega,kukavice.
sve se to tako zataska,krije.
ona se samooptuzuje,trpi i krije od drugih nesrecu
a on nastavlja,naravno. Evil or Very Mad

u francuskoj svakog dana umru dve zene od te vrste "ljubavi" Sad

_________________
www.ONE.org
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije, jer bi mu se osušila

bivši je pokušao , ali zato i je bivši
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokushao je jedan...ali mi nije bio dechko,bi je i pijan...mada kad sam mu rekla:"Udario bi zensko"?
Kao usporeni snimak je spustio ruku...ne bi se dobro proveo da me je udario,posle tog incidenta me je cak muvao 3 nedelje uzastopce...idiot!

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
WuLiDiJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 45
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tako sam oi ja razmisljala.... ali u sustini nezbnas dok ti se stvarno ne dogodi....

ali moj svet vam je.... ako se ikada nadjete u takvoj situaciji, da se to dogdi jednom pa vi predjete preko togga... Sledeci put kad se3 desi, a desi ce se, bezite glavom bez obzira.... zovite upomoc oma



[Edit by thorn: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
osmeh je jedini jezik koji razumem, ljubav je jedini vazduh koji udisem.....
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o sto bih volela da vidim nekog da to proba...mislim da bi mu poslednje u zivotu bilo Rolling Eyes

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 3:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije ni jedan, nije bni proba
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nije, mada da jeste to bi bio kraj
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li je decko ikada digao ruku na vas? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 3 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon