www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Komunikativni ili povuceni
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 05, 2008 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma komunikativna....i nije vazno da li sjedim s poznatim ili nepoznatim ljudima...jedina je razlika tema o kojoj se razgovora....ako su u pitanju ljudi koje ne znam ili jedva poznajem, onda se obicno prica o vremenskoj prognozi u Portugalu Razz i slicno tome, dok razgovor sa meni dragim i bliskim ljudima obicno tece tako da niko od mene ne moze doci do rijeci! Mr. Green


_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 08, 2008 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Komunikativan, veoma, naravno sve u granicama normale, takodje vise gotivim komunikativne osobe. Rolling Eyes

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 7:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sve zavisi kako kad, gde i skime Wink

Lako se uklapam u svakakvo drustvo tako da zavisi gde sam i skim sam, teram po potrebi Mr. Green
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao mlađa, bila sam stidljiva, a sada sam prilično komunikativna, čak mi je to u opisu profesije Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jedno i drugo.
Nažalost, to zavisi od moje pospanosti, raspoloženja i (nažalost) toga da li sam se najeo...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Pamelaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jun 2004
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 06, 2008 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poprilicno sam komunikativni tip Smile samo nekad i zavisi od osobe s kojom komuniciram da li cu se moc otvoriti kako treba ili ne Smile
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kad.. Ranije sam bila jaaaako povučena i stidljiva.. a sada .. sada se to popravlja Mr. Green
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 3:17 pm    Naslov poruke: Re: Komunikativni ili povuceni Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Pitanje je jasno: da li ste komunikativni, lako ulazite u konverzacije, volite da "meljete", lako se opustate sa ljudima koje tek upoznate, ili ste suprotnost: stidljivi, cutljivi, povuceni, tesko se opustate pred ljudima koje tek upoznate, ne volite puno da pricate......
A drugo pitanje je: kakve osobe vise cenite- komunikativne, ili povucene?

hm...rekla bih da definitivno spadam u onu prvu grupu... sto se komunikacije tice tu apsolutno nemam nikakvih problema, no ipak nisam ni od onih koji melju u prazno.dakle ne preterivati u svakom slucaju. A sto se tice toga koje osobe vise cenim, mislim da tu nema jasnih razgranicenja, vec sve apsolutno zavisi od osove do osobe i od situacije do situacije.U svakom slucaju lakse je uspostaviti komunikaciju sa nekim ko se ukljuci u razgovor nego sa nekim ko stalno cuti... no.... Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 23, 2009 8:24 am    Naslov poruke: Re: Komunikativni ili povuceni Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Pitanje je jasno: da li ste komunikativni, lako ulazite u konverzacije, volite da "meljete", lako se opustate sa ljudima koje tek upoznate, ili ste suprotnost: stidljivi, cutljivi, povuceni, tesko se opustate pred ljudima koje tek upoznate, ne volite puno da pricate......
A drugo pitanje je: kakve osobe vise cenite- komunikativne, ili povucene?

Da,komunikativna ,lako ulazim u konverzaviju sa ljudima koje tek upoznam,opuštam se veoma lako,mada to baš i nije sasvim dobro jel baš zbog toga što sam možda i previše opuštena uvek se neke budale lepe za mene.
A cenim i komunikativne i povučene,ne pravim razliku po tom pitanju.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
ivaaan_po
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Avg 2009
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 23, 2009 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako cutim 5 minuta...obaram svoj rekord
 
Iwana Simic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Okt 2009
Poruke: 88

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 20, 2009 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zavisi kako kad. Povucena nikako nisam, ali mi nekad stvarno dodje da mi nije ni do kakve konverzacije, a pogotovo sto se tice novih poznanstva.
Inace, komunikativna sam, stidljiva nisam (kao mala sam inace bila jako povucena, imala sam problem sa mucanjem pa sam se dosta tesko oslobadjala pred ljudima).
Volim nova poznanstva, nije mi problem ni pricati sa osobama i koje su po 30-ak godina starije od mene, znam i njima da se uvucem pod kozu.
A sto se tice pitanja: "Dali cenite komunikativne ili povucene osobe?" (Mislim da tako nekako ide pitanje).
Ko god da je postavio ovo pita nje, malo je glupo napisano... U mom okruzenju postoje osobe koje su puno pricljive, kao i one koje su donekle povucene (ne u bukvalnom smislu, vec da ne vole puno da pricaju). Cenim i jedne druge, volim pricljive ljude ali me strasno nervira tracarenje (procitaj OGOVARANJE). Onaj ko mnogo prica predamnom mora paziti i sta prica... Sve cu da slusam ali ogovaranje i seme kako nekome napraviti smicalice, to ne volim...

_________________
Jos ovaj put slazi me
i reci da jos volis me
jos ovaj put slazi me
jer ti to radis najbolje
i nemoj gledati
jer ja cu danas plakati
 
hani77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 18 Nov 2009
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 18, 2009 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

komunikacija je osnovno sredstvo medju ljudima cime druge bolje upoznajemo,znaci komunikativna sam po prirodi,a i kazu ko prica zlko ne misli...mala sala
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Komunikativni ili povuceni Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon