www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kriminal i vi
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 6:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Privodjen, saslushavan satima, pushten, do vidjenja. A da li sada imam dosije zbog toga? Pojma nemam. Nije mid o sada niko nishta rekao da imam.
Niti sam razmishljao o tome da budem kriminalac, niti razmishljam da "odradim" neshto u tom smeru. A da sam neshto zgreshio, jesam - sigurno. Nisam ja svetac. Samo shta? Toga se vishe ni ne secam, a seticu se jednog dana kad dodjem pred "kadiju". Very Happy



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice policije i posla s policijom ja sam tu jedino kada vadim putovnicu ili neki dokument Very Happy

Nisam nikada imala problema s policijom i zakonom pa cak ni kao neciji svjedok.
Jedini ulazak u sud bio mi je kada sam se razvodila Mr. Green


Ali kada bi mi se ticalo djece bilo da je u pitanju kradja ili nanosenje ozljeda nekome..ako ne bih imala nikakav drugi izlaz onda ne bih razmisljala o policiji , zakonu i cistoci policijskog dosijea ni sekunde New Evil

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
*Black_Onyx*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikakav dosije nemam i bogu hvala ,jer u mojim godinama bi to bilo krajnje lose...Inace da li sam bila privodjena...Ma 2 puta sam se nasla u pogresno vreme na pogresnom mestu...Pa cisto zbog iskaza...A otkada su mi skoro svi u porodici imali saobracajne nesrece,ne samo da pazim nego veoma pazim u saobracaju...
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desi mi se kupiti ukradene lux-stvari,
ne kradem ih ja i ne pada mi na um krasti.
desavalo mi se (desava mi se i sad) cuvati,sakriti neke stvari za dobre prijatelje
i upotrebiti neke "stare,dobre" veze da se pomogne nekome u nevolji...
napustila sam nas lepi balkan sa laznim pasosom,pa sta?
ima kriminal i "kriminal"
nijanse...

_________________
www.ONE.org
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imala sam neke manje incidente ali imam prijatelje koji se bave baš intenzivno kriminalom (dilovanjem, krađama) ... Neutral

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisan nikada do sada imala taj problem, fala dragom Bogu, nit ne namjeram i bilo šta slično.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ta sam - maloletni delikvent Razz

Operirala sam po kraju sa ekipom iz ulice sa svojih 10ak, a plen je bio: pečenjaci, voće raznih vrsta, cveće Razz

Ali to je bilo zarad viših ciljeva - voće da se klopa, cveće da se prave pokloni za 8.mart i prodaju, a pečenjaci takođe za prodaju Very Happy

Inače, dosije nemam Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
anonimni_surfer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2007
Poruke: 27

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kriminal se isplati ako te ne uhvate.
 
ivica_bez_marice
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 55

Datum registracije: 05 Maj 2007
Poruke: 271
Mesto: germany

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam sklon kriminalu.... Very Happy
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Re: Kriminal i vi Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:

Mogao bih ubiti ako bi netko ugrozio moju porodicu.

to je samoodbrana, ne smatra se u kriminal..... valjda..

sto se mene tice, nikad nisam imala nikakva posla sa policijom niti sa kriminalom.. i ne zelim
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 9:37 pm    Naslov poruke: Re: Kriminal i vi Na vrh strane Na dno strane

-*-Diva-*- je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:

Mogao bih ubiti ako bi netko ugrozio moju porodicu.

to je samoodbrana, ne smatra se u kriminal..... valjda...


Ee draga moja dok ti to dokazesh ovim nashim ko*inama... Laughing Laughing

Inace sam "zaveden u evidencijoo" zbog neke glooposti, pre neke tekme, vishe se ni ne secam

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mali milion puta sam znala završit u muriji a dosije imam otvoren jer sam jednom prilikom jednostavno bila na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme a niti sam tada imala veze sa time. No, tko to sluša? Ja sam sjedela u tom stanu, ne?
Od ovih ostalih privođenja, bilo je dva ozbiljna ali ne bih o tome a ovo ostalo brza vožnjica i to je to. Znam i pucati, i što sad? Ne idem po gradu i ne pucam.
To ću iskoristiti samo ako netko bude htio ugroziti men i moju porodicu Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kriminal i vi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon