www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zene su jos dobri vozaci kakvi su Pancevci....
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno speedoje, fora sa ovim podforumom je sto ja kada sam pocela da pisem u postojecim temama nailazila sam na razne koji ne da nisu bili naklonjeni zenama koje imaju i malo pojma o kolima vec su me kako su mogli sabotirali, onda sam se dosetila Pancevaca jer tamo ima i muskih i zenskih vozaca koji ama blage veze nemaju sa voznjom pa da se malo o njima bre polemise a ne samo o zenama, kao mi smo kokoske sta mi znamo o kolima...jasno je meni da su zene na tom polju zaostale za jacim polom ali to ne znaci da ih i pri trunci interesovanja treba sabotirati i podsmevati im se...
Ja se za kola interesujem od kada znam za sebe mozda ce ti biti jasnije ako ti kazem da mi je tata bio auto- mehanicar.....
Zelela bih jos puno toga na bazi svega ovog da napisem kako bi svima neke stvari bile jasnije ali nemam vise snage....ko je razumeo shvatice Wink



_________________
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 2:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Rizmal to sam i ja procitao za snalazenje u realnom protoru.
@Dixy_24 potpuno se slazem, svako treba da prati i da uci ono sto ga interesuje, ja to naravno podrzavam, a znam i par devojaka koje mnogo vise znaju od vecine muskaraca, ali sto sad nije tema.
U glavnom, neko moje misljenje zasto su Pancevci losiji vozaci, cak bi se usudio da generalizujem (iako to ne volim da radim) da su vozaci iz ravnicarskih predela losiji vozaci nego ovi, nazovi brdjani Smile ipak je lakse voziti samo pravo Smile i ukljucivati se u saobracaj gde je vidljivost totalna i gde su sve raskrsnice u obliku plusa. Dalke losiji su jer nemaju previse krivina ahaha malo budalasto ali neko moje misljenje Wink Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Zene su jos dobri vozaci kakvi su Pancevci.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon