www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljudska Nezahvalnost
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Ljudska Nezahvalnost Na vrh strane Na dno strane

Postoje vrlo nezahvalni ljudi i svi smo sreli neke takve. Kako se nosite s njima? Naravno tu ne govorim o tome da se za išta što učinite treba tražiti ikakva zahvala nego o tome da ima ljudi koji jednostavno zaborave na svako dobro koje ste prema njima učinili i na neki vas način razočaraju, blago rečeno, ako ne i gore...


_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa imao sam takve ljude oko sebe al posle par ispada takvih ljudi sve sam ih oterao i sad nemam nijednog takvog oko sebe jer definitivno su nezahvalni samo traze jos a kad im das jos oni bi jos itd....a onda te opanjkavaju i svasta pricaju o tebi iza ledja e takvi licemeri mi ne terebaju u zivotu uopste....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad od takvih ne mozes pobjeci.
Jedan takav je ozenio moju sestru. Sve vidi kroz novac i nista vise.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čovek se uči dok je živ Wink Svačemu nas život nauči. Vremenom naučimo da budemo oprezni, rezervisani, pa o5 se desi da nas neko izneveri...Sve to ide u rok službe.

Ima gi raznih Mr. Green

I ljudska nezahvalnost, kao i druga zla, je naša surova svakodnevica, mi smo ti koji treba da pokušamo da budemo mudri, pronicljivi, a ako se već susretnemo oči u oči sa takvom nevoljom, da budemo iznad toga Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa uvijek je bilo ibiti ce nezahvalnih ljudi koji neznaju cijeniti ono sto si ucinio za njih Jako dobro poznam takvu osobu i previse cak To su ti debelokosci boli ih ku....za cijeli svijet osim za sebe same Nazalost takvi najbolje produ u zivotu i ti nemozes tu nista napraviti osim sjest uzdahnut pomislit Ja sam za njega/nju sve napravio a tako mi se vratilo i potrudit se vise nemat posla s takvom osobom

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 6:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar nije danas citav svijet takav? sve se vrti oko para ili koje kakvih interesa. tempo zivota je sve brzi i brzi i iscrpljava svu humanost iz covjeka (ako smo je iakada i imali). tako da se covjek okrene sebi i svojim jadima i postaje nedrustven, povucen, skrt i nehuman. kapitalizam....

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 8:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo puta sam se opekla u zivotu. Ok, mogu reci da sam postala obazrivije, ali i dalje me nesto tera da pomognem ljudima. Ipak sam naucila da procenim do koje granice!

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
Sillmarill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 76

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajme meni to me totalno razljuti, kad netko ne vidi koliko dobrih stvari radis za njega, nego zapne za neku losu za koju ti mozda i nisi kriv i to ti nabija na nos...uhhh poludim
na poslu skoro svakodnevna situacija

_________________
when he went down south across the border, left the chaos and disorder
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Toga je bilo i bice. I oni vise preovladjuju.
Uvek se vodim devizom, dobro se dobrim uvek vraca.
A nezahvalinici mogu samo jedamput da te predju. Ne vise.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znate sta je zalosno??? ok sreli smo takve ljude na nasem putu sazrevanja i upoznavanja ljudske psihe.....onda smo u najtezem i najbolnijem momentu naseg zivota Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad saznali da na njih ne mozemo racunati iako smo do juce za njih skidali zvezde sa neba...i ok bas tada kada smo ostali sami suoceni sa nasim bolom shvatiti smo koliko je vredelo nase "sveto" prijateljstvo il rodbinska veza Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...al zalosno je to sto se posle odredjenog vremena kada im opet zatreba neka vasa zrtva vracaju u njihovom "starom sjaju" i kao sve se prave fini i jos vas kritikuju sto vas nema Evil or Very Mad ..sto ste ih zaboravili Rolling Eyes ..i da "ako bi mogli to da im uradite...bili bi vam vecno zahvalni" Shocked Shocked Shocked ...cuj zahvalni Neutral ..ma da...sigurno Rolling Eyes ...a vi jos onda posle svega razmisljate kako imaju obraza da se pojave ...a vi jos ko za baksuz nemat snage bilo sta da im odbijete... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da...upoznala sam i ja takve (nazalost Exclamation ). Ali sto da radim? Ja mislim da sam bila fer u nekim situacijama, a njihov je problem sto ih roditelji nisu naucili da postuju i cijene neke stvari. Najgore je kad te razocaraju osobe koje stavis na vrh piramide. Jer onda shvatis da cijela piramida nije imala smisla.... Rolling Eyes
Ali zato sam susrela osobe koje su mi mnogo pomogle, a nista trazile zauzvrat, i znam da cu im vjecno biti zahvalna za sve. KAd ti pruze ruku spasa, a ti je primis, i osjetis da je topla... Embarassed Tako se osjecam kad mi netko iskren pomaze....

A sto radim sa nezahvalinima? E pa jednostavno...izbrisem ih. Nisu zasluzili ni da budu 1sekund u mom zivot....
:hearts:

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je to sastavni deo zivota, upoznavati i dobre, lose, zahvalne, nezahalne....svakakve ljude. Na zalost, bio je sastavni deo i mog zivota, pa upoznah par takvih! Ja se ponosim time, sto meni nikada, niko za mojih 28 godina, nije (a i nece, jer nema razloga) prebaciti za moju nezahvalnost. Jer se NIKADA nisam i necu poneti nezahvalno! Sta vise! Ali zato, neznani broj puta, nezahvalnost sam osetila na svojoj kozi, od ljudi za koje bih smela da garantujem, da nikada necu osetiti. Mene je pocetkom godine, drugarica ostavila na cedilu, u situaciji koju nikome na svetu pozelela ne bih (izgubila sam bebu), jer je "morala" da izadje, jer se fenirala. Pa, da ne bi bilo da se fenirala za dzabe-**bi ga, ko smirgla mene, sto gubim bebu i sto moram da idem u bolnicu! A toj drugarici, ne znam sta nisam pomogla! Znaci ne znam! I onda stanes, razmislis malo i shvatis-ili sam ja glupa, ili su neki ljudi jednostavno mnogo losi! I opet, sto kaze Lana, nisam sigurna da bih sutra mogla nesto da joj odbijem, ako zatrazi od mene (naravno, ja se nisam naljutila na nju i pored toga sto me je neverovatno povredila). Bila sam besna, izneverena, polu-razocarana (skoro se nikad ne razocaravam u druge ljude), a opet, sebi sam rekla: ona je takva, ti nisi, ali ne mozes od ljudi da ocekujes sta je tebi volja. Ne mogu sebi da dozvolim da se sutra prema njoj (a kamoli nekom drugom) ponasam kao sto se ona ponela! Jednostavno-to nisam ja i sigurna sam, da kad bih uradila tako nesto (postupila kao ona), osecala bih se gore, nego sto sam se osecala tada, kad mi je rekla: mala, zao mi je sto ti se to desava, ali ja ne mogu da idem sa tobom u bolnicu, jer sam se fenirala danas, da bih izasla! Crying or Very sad Rolling Eyes

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Ljudska Nezahvalnost Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon