www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljudska Nezahvalnost
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za sebe licno ne mislim da sam nezhvalan..a sto je najvaznije ni drugi oko mene ne misle da sam.. nazalost,to je svakodnevnica u nasim zivotima..toliko se trudis das pomognes prijatelju koji se nasao u nekoj nevolji a on ti kaze da ne mze da dodje jer ga 'boli' glava Exclamation Question ....alooo,pa mislis li da pasemo travu?... a sto je najveca ironija kad nas ponovo zovnu takve osobe,mi im ponovo priteknemo u pomoc iako smo sebi obecali "nikad vise"... mnogo se trudimo oko nekih osoba da ucinimo za njih sve sto je u nasoj moci(po svaku cijenu) a poslije nam ta 'neka' osoba vrati nekim bzv,toliko odvratnim i providnim gestom da vam se smuci zivot...dodje vam da sve posaljete u tri lijepe...
..ali i to je sastavni dio zivota Smile



_________________

--_make love not war_--
 
dabetics
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 65

Datum registracije: 04 Jan 2008
Poruke: 1232

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 6:52 pm    Naslov poruke: Ljudska nezahvalnost Na vrh strane Na dno strane

Pa posle ovih komentara trba li jos sta reci, mozda samo jedno veliko oprez prilikom poklanjanja svog poverenja, ne pada tesko ono sto ste za nezahvalnika uradili no saznanje da je vase poverenje izigrano a to boli.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve se to nekako svodi na dobru procenu ljudi, a pitanje je koliko je ko od nas za to \"kvalifikovan". sve to ide s godinama valjda. bicu i ja jednom malo manje naivna pa me nece tek tako izigrati neki prijatelj/poznanik/decko/rodjak ili ko li vec..
Moje "skromno" misljenje je da nisam nezahvalna Mr. Green
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najgore u svemu tome kod nezahvalnih ljudi jest da ti njima ne mozes ni objasniti da su nezahvalni ili da nisu u redu.

Razocaraju te, a ne mogu uopce shvatiti sto su napravili i uvijek ce to ponoviti.
Takve ljude po mome treba izbjegavati.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Ljudska Nezahvalnost Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon