www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cijena čovjeka?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covjek-Neprocjenjivo
Za sve ostalo tu je MasterCard
(ej da naznacim da ne reklamiram-sala mala) Exclamation Exclamation Exclamation


 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo puta sam sebe prodala. svaki put kada napravim kompromis sa samom sobom osecam da sam se prodala.
to sto idem na fakultet, osecam da sam se prodala. ja tu tavorim, znanja koja mi on daje su povrsna i oskudna, sputava me da nepredujem kako i kada ja zelim.
to sto sam dozvolila roditeljima da me ucene da ne otputujem na 6 meseci je moja prodaja.
to sto svaki put umanjim intezitet svoje snage mojih stavova da ne bi usla u konflikt, da bi polozila ispit, da bi bila shvacena/prihvacena je moja prodaja. taj osecej me cesto razara.
svaki pu kada uradim nesto protiv onog svog unutrasnjeg glasica koji nekako zna sta je dobro a sta ne ja sam ubila deo sebe...
nije tesko prodati se, dovoljno je samo prestati intezivno razmisljati i prepustiti se. dozvoliti sebi da se zadovoljimo sa ok umesto sjajno, fantasticno, uzbudljivo, promisljeno, dobro, intezivno...

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki covek/zena na svetu imaju svoju cenu(bez obzira na rasu,pol,nacionalnost,veroispovest).
Cena coveka je neprocenljiva.
Cak i oni ljudi koji se prodaju imaju svoju cenu!
Cena coveka zavisi od samog coveka-koliko postuje sebe,koliku ulaze u sebe...

_________________
Volim narodnjake
 
cimlia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neki se prodaju za banku,neki ne...svak sebi postavlja cjenu
 
ma11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 97

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto si sam opisao postoje razliciti tipovi licnosti oni koji bi se prodali i oni koji ne bi i tu nema nista nejasno, da li bi se prodao skontas ako jednostavno zapitas sebe koliko volis novac. Exclamation
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

covjek nema cijenu...

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
merjadok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Jan 2007
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih izdao prijatelje, porodicu i državu. A drugo bih bilo šta uradio za dovoljne pare.
 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivot ima veliku cenu, Nemojte ga nikako izdati zivite punim plucima

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:14 pm    Naslov poruke: w Na vrh strane Na dno strane

svaki covek ima svoju cenu.
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li covek ili zivo bice ima cenu? ne,ne i ne!Svako je individua za sebe,po meni treba ceniti svako zivo bice !

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na znam za druge ljude ali ja se ne bih nikada prodao i da mi neko ponudi 100 mil dolara nema sanse jer bi onda izdao svoju licnost

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako ima svoju cenu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Cijena čovjeka? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon