www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muškarac - ozbiljan ili nasmješen
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....da ga drugi vide kao ozbiljnog i onako tajanstvenog, ali da dok je samnom da je uvijek nasmiješen od uha do uha da znam da uživa u mojem društvu Laughing


_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
isica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 178

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasmejan definitivno.
 
anex80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 112

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas onakav kakav sam ja

_________________
_______________________________________
djes ba, sta ima ba, djes ba hairlija
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim nasmijane, vesele tipove ali ne volim one sto imaju baby facu kada se smiju.

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim nasmjejane.. ali nekad moraju biti i ozbiljni
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ozbiljan!!!Dosta mi je ovi nasmejani i saljivi...
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Clooney je zakon! Ali posto je on daleko, mora da se nadje neka slicna varijanta... Samo smekeri... Italo-Style... Joooj najbolji su...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedavno sam upoznala jednog...

Na prvi pogled tako ozbiljan i zamisljen, ali kada ga uspijes nasmijati, imas osjecaj da oko vas nestaje sve osim njegovog predivnog osmijeha...

Eh, to je savrsenstvo.

_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da muškarac mora biti oboje...i ozbiljan i nasmješen...sve ovisi o situaciji u kojoj se nalazi...Ja ne bi nikad mogla bitzi s dečkom koji je stalno ozbiljan....i kojeg ne mogu nasmijati....volim pričati neke smiješne gluposti i mislim da bi mi bilo jako neugodno kada bi se sama tome smijala a on bi šutio Very Happy Zato mora biti oboje Smile
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 4:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sadasnji decko je cutljiv do zla boga...reci mu moram kljestima cupati...i, ne znam zasto, to mi ne smeta...cak mi se i svidja sto je takav...ja pricam, on slusa (ili se pretvara da slusa) i nama dobro Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Standardni definitivno...ne podnosim ukocene,ozbiljne decke iako naravno nekada bi i trebao biti ozbiljan....

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim nasmijane i opustene momke koji znaju da me zabave.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muškarac - ozbiljan ili nasmješen Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon