www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muškarac - ozbiljan ili nasmješen
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spiderwoman_pg je napisao/la sledeće:
Volim nasmijane i opustene momke koji znaju da me zabave.


U pravu si, cini mi se da cesto imamo isto misljenje Very Happy
Potpisujem!!!


 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ozbiljan ili nasmejan? Rolling Eyes

Hm...moj decko vazi za mrguda i hladnog tipa kome su sala i osmeh strani, ali to je samo zabluda onih koji ga ne poznaju dovoljno. On je totalno druga osoba kada je sa mnom, zezamo se, glupiramo kao neka deca, ni jedna tema nam nije strana i sto je najvaznije, uvek smo tu da jedno drugom priskocimo u pomoc bilo o cemu da se radi. S njim mi je uvek lepo, pa i onda kada smo u nekom vecem drustvu i kada je onaj mrgud, kako ga inace drugi zovu! Ne zelim i ne trudim se da menjam tu njegovu stranu, jer me je taj njegov hladan stav i privukao, a opet, s druge strane, on je moj Smesko!

"Izgled" ume i da prevari! Laughing
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuj na prvi pogled su zanimljiviji ovi tipa Brad Pitt, ali mislim da to ovisi od osobe do osobe, a mislim da su puno bolji ovi ozbiljniji to shvatis s vremenom.

_________________
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj decko je toliko opusten i zanimljiv da ne znam kako bih se snasla sa ozbiljnim.

_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno neki nasmejan... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise volim one koji me zasmejavaju, znaci treba da bude nasmejan...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spontani i nasmjeseni,to je moj tip decka

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da bude uvek nasmejan

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
Marija...
AnGeL_oF_LoVe
AnGeL_oF_LoVe





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 2549

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasmejan i samo nasmejan. Pa ja prvo osmeh vidim. Wink
Najvažnije je da je spontan, opušten i duhovit. Tada i vreme brzo proleti sa takvom osobom.. Mr. Green
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 11:27 pm    Naslov poruke: Re: Muškarac - ozbiljan ili nasmješen Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Da li vas više pale ozbiljni dečki kao npr. Al Pacino, De Niro, ili Clooney ili ono standradni dečki Brad Pitt, Beckham... Rolling Eyes



mozda je glupo poredjenje jer mi ne znamo kakvi su ti glumci u prirodi, znamo samo kako se oni postave u javnosti


inace, zavisno od situacije, lepo bi bilo da je umeren, i ozbiljan kada zatreba i totalno blesav, po prirodi Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muškarac - ozbiljan ili nasmješen Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon