www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mogu li muškarci shvatiti žene?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Mogu li muškarci shvatiti žene?
Ja (žena) kažem da mogu
16%
 16%  [ 8 ]
Ja (žena) kažem da ne mogu
42%
 42%  [ 21 ]
Ja (muško) kažem da mogu
26%
 26%  [ 13 ]
Ja (muško) kažem da ne mogu
16%
 16%  [ 8 ]
Ukupno glasova : 50

Autor Poruka
Maja_marijana
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 256

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu naravno ali samo ako to zaista zele

 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 28, 2007 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da mogu ali da to ne zele!

_________________
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 28, 2007 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zenama ne treba razumevanje nego ljubav (oscar wilde)

_________________
www.ONE.org
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 3:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje misljenje je da mogu shvatiti pogotovo kada im je stalo do cure, kada im nije stalo ne zele se uopce zamarati s tim da nas razumiju, ali kazem ako im je bitmo da nekoga razumiju onda ce i razumijeti.

_________________
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno stavila sam da ne mogu iako nisam sigurna za sve muskarce...imaju neki da razumiju

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zbog tog nerazumevanja izmedju polova sve je veci procenat gej populacije. salim se samo Very Happy (mada mozda je i to razlog Confused ).

razumevanje je jedna od kljucnih stvari za uspeh veze izmedju muskarca i zene.
ja kao muskarac, uvek se trudim da sto vise razumem zene u svom okruzenju. taman kada nesto shvatim, dodje druga stvar koju ne razumem i tako u nedogled.
nikada necu reci da kompletno razumem zene. uvek ce da mi se potkrade neka stvar koja mi nije jasna.
tako je isto i sa zenama.
nasi mozgovi rade na razlicitim frekvencijama.
kada se spoje amplitude.... e to je rava stvar Very Happy

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da se mogu razumjeti ali pod uslovom da je veća razlika u godinama... Kada su isto godište muškarac i žena ne mogu se razumjeti jer muškarci sazrevaju sporije nego žene ali kada je razlika veča od 3 godine to već može funkcionisat. Znam po sebi i svom dečku... Razlika između nas je 13 godina i savršeno se slažemo i razumjemo... New Spiral

_________________

~ Banetova Žena ~
 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od situacije. Mogu nas shvatiti kada to stvarno zele, mada nekada im to samo prodje kroz glavu pa se i ne potrude da nas shvate.
 
jerumi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 186

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu da probaju Laughing a i mi mozemo njih da pokusamo da shvatimo... To su bre razliciti mozgovi, naucno dokazano, hormoni nas rade na razlicite nacine. a i dobro je sto je tako, bilo bi dosadno da je drugacije, sta ima da me shvata, ni ja samu sebe nekad ne shvatam... dovoljno je da je tu kad mi je potreban, da me voli, postuje, podrzava, a nikad me nece shvatiti u potpunosti, niti cu ja njega( kad recimo izgubi zvezda, a on padne u ozbiljnu depresiju Laughing , aj shvati ti to?!) i to je ok.

_________________
nemam ja toliko kofera, kada me tuga potera, da spakujem sva ta gorka osecanja...
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Žene nisu stvorene da bi ih muškarci razumeli, već voleli..." Mogu, ali, zasigurno ne u potpunosti, kao što ni mi njih nećemo, nikada, potpuno shvatiti...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeca-mica je napisao/la sledeće:
koliko oni ne shvataju nas, toliko ni mi ne shvatamo njim...
tako da smo na istom...

potpisujem...zalosno,ali tacno.

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo je bitno da žena sebe razume i poznaje.

A potom da dopusti da muškarac dopre do nje.

Razumevanje i tolerancija su ključni Very Happy

Nego, mogu li žene shvatiti muškarce Razz ?

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Mogu li muškarci shvatiti žene? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon