www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta nam nedostaje u 21. stoljeću,imate li novi izum?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: Šta nam nedostaje u 21. stoljeću,imate li novi izum? Na vrh strane Na dno strane

Nedostaje npr. teleportiranje. A, inače skoro svi će se složiti da se patent još ne počne proizvoditi, jer će milijuni Hrvata i Rusa početi da se stvaraju po bogatom Zapadu. Tako da od toga još nema ništa... :smeskooo: :smeskooo: :smeskooo: :smeskooo:


_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

npr novi nacin stvaranja goriva i novi pogoni i nova gorova za sve masine sa sus motorima da bi nam se planeta oporavila jer ako se ovako nastavi neece nas biti jos dugo....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
zile442
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 105
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilo bi pametno da smisle nesto sto samo pravi sebi energiju za rad i u tome josh prawi npr. struju! (mini elektrana) zar ne?

_________________
ZILE
 
INFARKT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Nov 2006
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedostaje mi masazer za kosu , da me ceska a nekuka!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedostaje masina koja ce sama od sebe pisati postove na Forumu.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedostaju nam lijekovi za teške bolesti od kojih ljudi umiru. Nadam se da će jednom pronaći lijek koji sigurno liječi AIDS, rak, leukemiju i sl. To bi bio najvrijedniji izum.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 8:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedostaje nam žara za život, što je najgore... uvaljujemo se pred monitore (internet ili TV svejedno), sve manje je druženja među ljudima, sve manje je 'roštilja', sve manje imamo vremena jedni za druge, sve brže se živi... stoga, nedostaje nam više obzira prema samima sebi i drugima.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ljudi nama ne dostaje sloga!!! rodjeni smo tu gde jesmo[balkan] i desilo nam se to sto jeste[rat] i imamo odnose onakve kave imamo[lose] !!!! Tako da nama ne dostaje izum koji ce svima menjati misljenja o drugim narodima!!! Very Happy
e da i treba nam jos auto na vodu, letece zgrade, teleport!!!, besmrtnost!![npr mozes da zivis koiko oces a da mozemo umremo kad god pozelimo i o5 se rodimo Very Happy], i sl stvari Very Happy
 
jasko_21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 156

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ehh sad mi pada milion stvari al slazem se sa HAMI_LOLIC-om oko toga da nam treba neka sprava koja bi nam omogucavala da se bolje razumijemo i da se vise resimo nekih glupih predrasuda, ovo ne govorim opcenito za balkana ( mada smo mi najgori ) vec za kompletan svet
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jasko_21 je napisao/la sledeće:
Ehh sad mi pada milion stvari al slazem se sa HAMI_LOLIC-om oko toga da nam treba neka sprava koja bi nam omogucavala da se bolje razumijemo i da se vise resimo nekih glupih predrasuda, ovo ne govorim opcenito za balkana ( mada smo mi najgori ) vec za kompletan svet

Slažem se,jer je očigledno bez razumevanja nema napredaka,a zatim i lekovi protiv leukemije,side itd... 8)

_________________
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih voleo letenje, ali ne avionima, nego da svako ima svoj mali dzepni uredjaj za letenje. Bilo bi super. :angel:
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vmirko je napisao/la sledeće:
Ja bih voleo letenje, ali ne avionima, nego da svako ima svoj mali dzepni uredjaj za letenje. Bilo bi super. :angel:


Jako zanimljivo... volim mastovite ljude. Wink

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Šta nam nedostaje u 21. stoljeću,imate li novi izum? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon