www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta nam nedostaje u 21. stoljeću,imate li novi izum?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voleo bih normalne ljude!! Voleo da ne moze bas sve da se kupi parama!!!
Eto, to bih ja voleo u 21. veku Smile



_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uuuuu pa nedostaje nam svega:
Replikatori-(za one koji neznaju)to su uređaji koji iz neorganskih tvari stvaraju organske kao sto su hrana kao i svi drugi predmeti.
Tacno je da bi bilo moguce da stvore i nesto zivo kao sto je krava, ovca ili mozda cak covijek ali bi bili takozvani moralni podprogrami koji bi to sprijecavali

Warp pogon-(za one koji neznaju) pogon koji nam omogucuje da idemo brzinom koja je veca od brzine svjetlosti ustvari to je pogon koji u blizini borda savija prostor-vrijeme i tako mu omogucuje da putuje brze
A moja teorija za ovaj pogon:kada ga izume onda ce ako ima drugih rasa koje su ga vec izmislile da nam se otkriju jer to je po meni neka granica za otkrivanje da nismo samu u svemiru


Teleportacija-(za one koji neznaju) transportiranje atoma na manje ili vece udaljenosti uz pomoc elektromagnetne energije.
Sa vecim kapacitetom generatora koji stvaraju napajanje teleporteru teoretski bi bilo moguce teleportirati covjeka ali mogu ce je da svast podje po zlu-ako ste culi za nesrecu americkog razaraca na kojem su ekspreimetnisali tokom drugog svjetskog rata(ali o tome u nekoj drugoj temi)


Holografija-(za one koji neznaju)trodimenzijonalna fotografija koja bi se uz pomoc replikatora mogla da razvije u napredna holodeckove u kojima bi tesko razlikovali nestvrano od stvarnog

ima josh tih raznih stvari ali kad bih pisao o tome trebalo bi nekoliko dana
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 4:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvinite ljudi al stvarno nisam ocekivao ovakve vase odgovore, cast izuzecima naravno....mislim stvarno je zastrasujuce koliko malo ljudskosti/humanosti a puno arogantnosti i egoizmapostoji jos u ljudima....
svi pricate o nekim spravama za teleportaciju, neke super avione brze od svjetlosti a niko se nije zapitao nit izgleda namjerava sta ce nama/ljudima/cijelom covjecanstvu ti silni izumi ako nema onog glavnog....ako neme LJUDI!!!
Ko ce to koristiti ako ovaj vec veoma veliki broj neizljecivih bolesti uhvati jos veci mah...stvarno sam iznenadjen vasim odgovorrima

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Nedostaju nam lijekovi za teške bolesti od kojih ljudi umiru. Nadam se da će jednom pronaći lijek koji sigurno liječi AIDS, rak, leukemiju i sl. To bi bio najvrijedniji izum.


Svaka ti cast, kao da sam ja pisao...stvarno si me dirnula i drago mi je da jos uvijek ima ljudi koji ovako razmisalju i da jos pohvalim i dodam...

mistik29 je napisao/la sledeće:
Nedostaje nam žara za život, što je najgore... uvaljujemo se pred monitore (internet ili TV svejedno), sve manje je druženja među ljudima, sve manje je 'roštilja', sve manje imamo vremena jedni za druge, sve brže se živi... stoga, nedostaje nam više obzira prema samima sebi i drugima.


...slazem se jer mislim da je ljudima vise potrebe zive komunikacije, druzenja nego ove vjestacke, medjutim koja se ne treba u potpunosti iskljuciti...
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

- Vremeplov -
da mozemo da se vracamo u proslost,da imamo priliku neke ruzne stvari da ispravimo......

_________________
Volim narodnjake
 
perrygirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino sto nam fali je teleportacija. Ali kada se ta misao malo vise produbi, onda mozemo da zakljucimo da nam ekstremiteti nisu potrebni.
 
goran6565
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 10:31 pm    Naslov poruke: lol Na vrh strane Na dno strane

ma bilo bi dobro kad bi automobili umjesto benzina trosili zrak jer ovo je previse novaca pogotovo ako imate malo bolji auto...
 
cimlia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa definitivno slobodnog vremena nedostaje
 
warshava
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 17 Jan 2007
Poruke: 32
Mesto: IVANJICA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni bi to bilo malo vise dobrog puta nemam gde da nagazim svoju makinu mislim imam al spasce mi tockovi tako jedan dan Very Happy
 
kravalol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivimo u 21. veku a meteorologija nam je na nivou stapa i kanapa!
ne mogu da predvide vreme za 10 dana
ufff
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitanje je da li nam u 21. veku nedostaje neki novi izum.
Mislim da meteorologija, dobri putevi i slobodno vreme ne spadaju pod "novi izum".
Molila bih vas da se drzite teme.

Hvala Wink
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Cista" energija, ljudi!!! Preca je i od svakog leka protiv najgorih bolesti danasnjice!
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedostaje mi putovanje u svemir koje bi bilo dostupno svima koji to pozele

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Šta nam nedostaje u 21. stoljeću,imate li novi izum? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon