www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mogu li životinje počiniti samoubojstvo?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 5:56 pm    Naslov poruke: Mogu li životinje počiniti samoubojstvo? Na vrh strane Na dno strane

Postoje tvrdnje da su jednom dva dupina u zatočeništvu počinila samoubojstvo: jedan je samoga sebe umlatio nasmrt nedugo nakon što je to učinio njegov sudrug. U prirodi je odustajanje od života u korist drugih dosta uobičajeno.
Pčele se žrtvuju kako bi zaštitile košnicu, lavice stradavaju braneći mladunce, neki pauci proždiru svoje roditelje, a hobotnice se, dok čuvaju mlade, ne hrane i ponekad ugibaju od gladi. Pčelinja matica ponekad raspori trutove tokom parenja, a ženke bogomoljki svog mužjaka ponekad požderu.

Postoje paraziti koji domaćina mogu natjerati na samoubojstvo: neki nametnici bumbara mogu navesti da zaroni u baru. Nametnici slatkovodnog škampa mogu ga prisiliti da pliva sasvim blizu površine vode dok ne bude pojeden.


Vjerujete li u to, i dali se koji vas ljubimac ubio? Mr. Green



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mojoj prijateljici iz osnovne se hrčak bacio s balkona Mr. Green

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam ni pomislio na takvo nesto.

Ne verujem, mada je danas sve moguce.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
allexandar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2006
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne verujem da su oni svesni togcina i da mogu uraditi tako nesto
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Mojoj prijateljici iz osnovne se hrčak bacio s balkona Mr. Green


Hahaha..imala sam sličan slučaj. Meni se mačka bacila po auto. Mr. Green

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:


Hahaha..imala sam sličan slučaj. Meni se mačka bacila po auto. Mr. Green


i moje su mace ginule pod autima.... Sad

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa neke mogu iz gluposti. Ja znam za psa koji je skocio preko terase sa sestog sprata i ubio se. A sve to jer je dole video macku
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da one imaju urodjen instinkt prezivljavanja, i da zbog toga im ni na kraj pameti ne pada da skacu pod tramvaj.
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda se to ne moze nazvati samoubistvo vec nekakav zivotni sled stvari,a kod kucnih ljubimaca tuga zbog gubitka gospodara.
Nedavno sam citala diplomski rad gde se pominje ogromna tuga za izgubljenim gazdom.Zivotinja ako je svesna da gazde vise nema -tuguje sve do njene smrti.
Prosle godine je moj komsija-umro,pas se izgubijo.....Kada su skidali vence sa groba on je lezao na grobu-mrtav od tuge.

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
kumalu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja macka je par puta skakala sa prozora, bez nekog razloga. Ali nije uspela da se ubije. Zivim na prvom spratu.Glupaca
 
glumac86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 111
Mesto: SCG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to nije moguce jer zivotinje ne mogu da razmisljaju kao ljudsko bice!!!!

_________________
NISTA OD TOGA
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sigurna sam u too.Pas mog ujaka je izvrsio samoubistvo.Kad je moj ujak otisao na duzi put,jednostavno je prestao da jede i uginuo.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> Mogu li životinje počiniti samoubojstvo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon