www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad vam decko slini nad DRUGIM curama...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Kad vam decko slini nad DRUGIM curama... Na vrh strane Na dno strane

Pričam ja jučer na kavi sa svojom prijateljicom koju dugo nisam vidila, a u vezi je par mjeseci i priča mi o svom novom momku... Prezgodan je, šarmantnan, pažljiv, super im je kad su zajedno i baš osjeća kako mu je jaaaaaaako stalo do nje, da je stvarno voli i ona voli njega...
ALI!!.... on ponekad dosta očito zna slinit nad drugim curama. Bilo da se radi o curi s reklame, hostesi na televiziji, manekenki u časopisu... Baca razne komentare, (najcesce seksualne prirode) i cura se uvijek osjeća loše zbog toga. Ne želi odreagirat prežestoko da ne bi izgledalo da je ljubomorna na 'nedodirljive' cure, ali joj to jako smeta s obzirom da ona sama nije 'manekenski tip'.

Inače sam jako rječita i bez problema izbacim savjet ili komentar, ali sad baš nisam znala šta bi rekla! Pa sam joj savjetovala da otvoreno o svemu popriča s njim i da mu da do znanja da joj to smeta. Da se razumijemo, to je moja prijateljica i meni je preslatka, predobra i predraga, ali ima low self-esteem.

Ipak, sve to me navelo da razmislim kako bi sama reagirala da sam u toj situaciji... Dakle cure, da momak pred vama slini nad drugim curama, a vi ne osjećate da ste zgodne kao one, bi li se osjećale ugrožene? Bi li vam to smetalo? Ili bi možda samo odmahnule rukom i rekle da je to 'muška stvar i da to nema veze s vašom vezom?



_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni bi to jako smetalo. Za sad se slini samo nad curama na TV ili magazinih i mislim, da to nema veze s nasom vezo (mislim da nema sans s njima Smile)
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni bi to užasno smetalo i rekla bi đečku da mi to smeta i da to u meni ne izazimva nikakvu ljubomoru, nego da me vrijeđa sa tim. Ne vidi šta ima pored sebe kad su komadi oko njega, a kad je sam sa njom onda je pažljiv? Trebala bi se zapitati ta djevojka da li je tom dečku stvarno stalo do nje, jer da je onda ne bi gledao okolo druge cure....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i ne bi mi strašno smetalo. Recimo moj dragi obožava Jessicu Albu i svaki put kad je vidi u novinama ili na tv pobjegne mu ono: vauuuu!!! Laughing
Šta da se bunim, pa i ja tako reagiram kad vidim nekog zgodnog glumca ili pjevača.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo se ja odusevim kad vidim neku dobru ribu.Zasto da ne, zar nije super kad vidis lepu zenu. A da ne komentarisem kako se odusevim kad vidim nekog meni dobrog tipa.
Mislim da osobe nesigurne u sebe imaju probleme sa tim.
Naravno, ako je to odusevljavanje u granicama normale.
Moj muz npr voli Angelinu Jolie.I kad prokomentarise kako je dobraaa, to sigurno ne
znaci da mene manje voli zbog toga Very Happy

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 8:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema to nikakwe weze sa wezom........ swashta, kako se tripujete oko nebitnih stwari..... samo je ta crta kod njega malo izrazenija i to je to..... Neka twoja frendica podje od sebe i kaze da nikada nije uzdahnula za Bred Pitom ili Banderasom ili Orlando Blumom ili shta ti ja znam..... Swashta.....

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 8:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi smetalo... ma daj, ljubomora ne ostavlja nikoga ravnodušnim ...
Kad bi moja djevojka slinila za nekim tipom dok je u mom društvu, ja bih joj ga poslao... nek izvoli što voli...
A svakako, kad bih ja slinio za nekom curom u njenom društvu, slobodno nek mi opali šamar. Exclamation

Ovo s estradnim ličnostima je druga priča... to je zaluđivanje i nitko ne uzima zaozbiljno.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi


Poslednja prepravka: mistik29 datum Pon Nov 27, 2006 8:38 am; ukupno izmenjena 1 put
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ima neke svoje zeljice..to je sasvim ok, ali bre da bas za svakom zgodnom, ili zgodnim uzdise..e pa jbg..hm,hm..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 8:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@mistik..... prochitaj shta je cura napisala, dechko uzdishe na one sa ekrana, iz nowina, chasopisa..... jbg mozda nawikao hihihihihihihi ono, dok je bio bez nje.....

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... znači da mu ne treba cura... ako je tako navikao he he Mr. Green

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja dijagnoza je nema za chime da brine, neka pochne ona naglas da razmishlja kao on, neka mu stawi do znanja kako se oseca..... eto..... widi mene kako potkopawam mushki rod, izem ti sebe pi Laughing

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj dragi ima dovoljno postovanja prema meni da ni jedan jedini put nije "zaslinio" nad nekom drugom zenskom osobom predamnom.Kao sto ni je ne slinim nad nekim durgim,pred njim.Grozno bih se osecala da on prosipa neke komentare seksualne prirode vezano za bilo koju drugu zenu.I nema tu mesta ljubomori,nego je jednostavno to neprijatno i vredja i boli.Moja drugarica ima problem sa tim,i jako je nesrecna zbog toga.S tim sto ona cuti,i smeska se....a vidi se na kilometar da je to jako boli.Ja je ne razumem uopste!Njen decko je u stanju pola sata da melje kako bi on ovu pevacicu,pa onu glumicu,pa vidi ovu kakve ima ovo,vidi onu,kakvu ima ono...pa Uh,AH,IH...sve pred svojom devojkom.....Meni je to grozno i svakako manjak postovanja.... Rolling Eyes
Naravno,neki komentar u granicama normale je skroz dozvoljen,ali razna slinenja(tako li se kaze???!!! Embarassed ),i razni vulgarni komentari i dobacivanja su vec jako nepristojna i nepozeljna.Barem,ja tako razmisljam. Rolling Eyes

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kad vam decko slini nad DRUGIM curama... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon