www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad vam decko slini nad DRUGIM curama...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onda slinin i ja po muškima Smile

 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi mi smetalo da moj momak ili cak zajedno da komentarisemo cice (bez obzira da li su lepse od mene) ali bi mi smetalo neuljudno ponasanje i to sto su komentari seksualne prirode. mislim da je to neuljudno, nekulturno i vredjajuce. to bi mi cak bilo toliko neprijatno da bi ga zamolila da prestane u suprotnom bi svaki put kada uradi tako nesto ga ostavila i otisla na drugu stranu.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slejdz je napisao/la sledeće:
Prvo se ja odusevim kad vidim neku dobru ribu. Very Happy


E pa takođe! Ne kažem sad da je zaustavljam i buljim u nju ali ako vidim da je cura slatka kao što si i ti spomenula da je tvoja frendica, ako je lijepo obučena , zgodna - prva se ja mogu okrenuti, isto tako i za tipovima. Meni lično to nikad nije smetalo ali ako tvojoj frendici postane baš opterećenje neka mu onda kaže, mada mislim da to zaista nije u pitanju da je on ne voli ili mu se ona ne dopada!
 
zlatna_ribica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi bio moj decko Very Happy Very Happy Very Happy
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smetalo bi mi..Lepo bih sela sa njim i porazgovarala...na fin nachin bih mu sve objasnila!!!!

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
giovaniI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Jan 2007
Poruke: 22
Mesto: Hercegovina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i7 i7 i7iiu rtfhgh h t

_________________
'Ko zna zasto je to dobro"
 
Nattally
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 95

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To svakoj curi smeta,ali zato se trebamo truditi da uvijek lijepo izgledamo i da im ne dajemo priliku da pate za drugim curama
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni to smeta...nisam jos imala takav slucaj,ne znam kako bih reagovala...mislim da bih ga prebila Very Happy

_________________
 
MaJcHe_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 205
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh ja imam slican problem...kad god izadjemo u grad on mora da se okrene za svakom suknjom!doslo mi je jednom da mu opalim takvu samarcinu da bi se okrenuo za 360stepeni!
onda sam iskulirala i pocela da se okrecem za svakim simpaticnim frajerom.... Very Happy

_________________
swe bez tebe...swe tako prazno je Crying or Very sad
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 6:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesmeta mi.....sve dok se ne okrece za frajerima ja sam happy...... Laughing Laughing Laughing

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

baahahahah
moj dechko ne slini, mislim mi smo isti, ako imamo jedno drugo, uopshte nekako ni ne primetjujemo ljude oko nas =)
to je valjda ljubav shta ja znam
ali shto bih morala lepo da izledam 24/7 ako me on voli kakva sam u originalu Razz
nema shta da se sredjujem, kad on gotivi i moj jutarnji zadah... znate na shta mislim

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nismo ni mi devojke glupe pa da sam ne znamo da se oni "loze" na te glumice,pevacice i ostale, ali ja to ne nalazim nimalo prijatnim.
Mislim na ponasanje. Ok,kad je sam, ili sa ortacima ili sta ja znam, ali ovako da ga ja slusam stalno kako razglaba-nema sanse.
Takve stvari me zamaraju.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kad vam decko slini nad DRUGIM curama... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon