www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad vam decko slini nad DRUGIM curama...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to definitivno svima smeta :ljutko:


_________________
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja licno ako bi mi to napravio ..napravila bi kraj vezi a prvo prije toga prebila bi ga Very Happy..al znam da moj nije takav tako da sam mirna..al slobodno takvim treba jedan samar na lice Laughing
 
WuLiDiJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 45
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

covek samo na glas razmislja... pa devojke to sto taj na glas razmislja svi ostali prikrivaju, neko manje neko vise.... pa ne mozes mu oci izvaditi... I moj dragi komentarise ccure po ulici i jos me gurka da i ja vidim... Laughing
Ne vidim zasto se vi tako potresate, ako kometarise sa drugovima moze i samnom. cilj je da u meni vidi i druga i ljubav svog zivota.... Wink Tako bar nema foliranja...

_________________
osmeh je jedini jezik koji razumem, ljubav je jedini vazduh koji udisem.....
 
pamelaAVS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 35

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smetalo bi mi jako
 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno ruzna gesta da pred curom/deckom slinis za drugom osobom i ocoti nedostatak postovanja!
 
jovanicar
*mala_garava*
*mala_garava*



Godine: 33

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 1505
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je to sasvim normalno iako mi smeta...nekad

_________________
 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam problem sa tim i mislim da ću ga uvek i imati, ali vraćam i ja istom merom..... Twisted Evil

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne osecam se ugrozenom zato sto njima 90 posto mozga razmislja o seksu.O devojkama koje su prelepe koje fenomenalno izgledaju ali ne o onome sto je stvarno bitno! razlika izmedju nas i njih ,po meni,je da oni varaju polnim organom a mi osecanjima.Ja tako mislim ,mada naravno ima izuzetaka ali nanekim primerima iz moje okoline donela sam takav zakljucak.U sustini njima i nije toliko vazan fizicki izgled koliko je njima bitno sta ce reci svet i njihovi drugari kakva je riba pored njih !Na foru svice mu zavideti on ce biti pun sebe!Izludjuje me to! Evil or Very Mad

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj savet je da,ako on komentarise devojke iz casopisa,sa TV-a...sto ne bi i ona govorila o momcima...zasmetace mu to,pa nek mu onda kaze da i njoj smeta kod on slini za devojkama...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
lunica25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 11

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja...vrlo lose...top od muskarca i ja nisam lepotica...i bi meni to vrlo smetalo ,... ti komentari o seks fantazijah sa djevojkama sa magazina....

ja bih se isto pogovorila sa njim ... i ce to nebih koristilo ... bi ja isto pocela sa momkima oko mene Very Happy
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj decko to isto radi, kad vidi neku na tv odmah dodje ono: mmmmm! Nije da mi nesmeta a nije mi tako ni strasno vise bi se bunila da je to neka do koje moze da dodje!

I on je to od mene nesvjesno doziveo. Pricala smo nas dvoje i na tv poce Aco Pejovic da pjeva, ja sam pogledala u tv i prekinula razgovor sa njim, kako reko nesvjesno, on me je povukao za pramen kose i okreno moju glavu prema meni, pitao me je zasto gledam u njega.

Od tada moj dragi vise nevice mmmmmmm! Very Happy
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma koji pa to ne radi, da se okrece i te fore Smile

pre je bilo kad se okrene uvek reagujem sa stipanjem Very Happy , ruznim pogledom itd...
ali sad sam primetila da radi to namerno, da bih ja bila ljubomorna, kad se okrece samo kuliram 8)

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kad vam decko slini nad DRUGIM curama... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon