www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad vam decko slini nad DRUGIM curama...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja tako nesto ne bih trpela definitivno... Pa koji je njegov razlog sto je u vezi samnom ako smatra da bi mu sa nekim drugim bilo lepse i bolje? Takve stvari ne treba precutkivati definitivno Rolling Eyes


_________________

~ Banetova Žena ~
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe...nekad mi je to smetalo,pa sam govorila da cu se i ja tako slikati pa da vidim ona sta ces reci...a sada mi to sve smesno...sad i ja komentarisem da li je ta riba koja mu se svidi na tv-ok ili nije...pa covek ima oci,samo gleda,nije to nista strasno,uostalom,to je na tv-u ili novinama...i ja volim da vidim dobrog tipa i da ga prokomentarisem... Wink

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 10, 2007 8:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne trpim to, pustila bi ga samo neka ideeee, mislim svojim putem Very Happy Very Happy
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u vezi sam godinu i par meseci pre sam na svaki njegov pogled upucen drugoj devojci jako burno reagovala a onda sam smislila bolju taktiku, okrenem se za prvim malo boljim tipom koji prodje pored nas i ne moze a da ne primeti....i onda mi prebaci kako se oseca jadno sto gledam druge a njega drzim za ruku e pa dragi moj i ti isto to radis

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 2:14 am    Naslov poruke: Muskarci Na vrh strane Na dno strane

Hm.. polako mi pocinje biti dosta deckih, muskaraca koji kao da dobiju krila, te kao da polete kada vide zensku suknjicu, te crveno karmirane usne koje se smese, te smek dugim trepavicama..
Zaborave i sta su radili, sta su pricali i skim su bili... Samo najednom nestanu, polete za takvim devojkama.. Nestanu...

Dosta mi ih je.. Nikad i nece biti zadovoljni stim sto imaju.. uvek kad vide nesto bolje, mozda lepse pomisle da ce tamo kod nje i biti bolje...
A sta ako nece? Posle da ih ocekujemo nazad sa rasirenim rukama i recima: "Ljubavi bas si mi nedostajao, ajde da se mazimo" Rolling Eyes

New Evil New Evil

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teme Kada vam decko slini nad drugim curama i Muskarci su spojene Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
kitty_88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 44

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Recimo moj dragi obožava Jessicu Albu i svaki put kad je vidi u novinama ili na tv pobjegne mu ono: vauuuu!!! Laughing

Confused i moj je ludio za Jessicom, ali meni je to smetalo... Mad probala sam mu kroz šalu reći da prestane jer mi smeta, ali nije me doživljavao... i to je jedan od razloga zašto više nismo zajedno... Laughing

_________________
...ne kaj se zbog stvari koje te čine sretnim...
 
Neozbiljna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 21
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 9:12 pm    Naslov poruke: postovanje Na vrh strane Na dno strane

Ma dodala bi mu maramicu da obrise sline,i idemo dalje pa kao da ja to ne radim.Samo sve to treba raditi smekerski.

_________________
STA BIH JA BEZ SAME SEBE!
 
nikolaj 210
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 24 Okt 2007
Poruke: 7
Mesto: POSTOJNA

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako tako ,svi smo krvavi pod kožom i sigurno je malo neprijatno kad osoba do koje ti je stalo gleda za drugima i to još pred tvojim očima ,veoma je lepo da pogledaš lepu osobu il to bilo muško il žensko ali da buljiš to je neukusno,a i nebi volela da kad mene nema da se bulji i da padaju komentari a kad sam ja pored onda nesme ni da se okrene,to rade pretežno muškarci,zato uvek kažem svom suprugu da se ponaša jednako kad je sam ili samnom,na kratko :nemoj da me brukaš

_________________
danijelca
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2011 8:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To s njemu ne desava. A i nebi to trpela. Potpuno se slazem sa Mayom.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2011 4:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ni jedan normalan muskarac nece sliniti za drugim curama ...sem svoje cure... Rolling Eyes
mislim pred njom... Wink a sve i jedan i te kako zaslini za svakom koja dobro izgleda... Wink
mislim ..ako je takoder - normalan... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kad vam decko slini nad DRUGIM curama... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon