www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

'Oni' dani u mjesecu...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 12:09 am    Naslov poruke: 'Oni' dani u mjesecu... Na vrh strane Na dno strane

curke, kakve ste za vrijeme menstruacije? Jedete li puno, jeste li nervozne, neispavane, je li vas boli i koliko to traje?

Meni traje 3 dana, nekad dva, užasno sam nervozna i imam potrebu za slatkim. Prvi dan me malo boli donji dio leđa.

A vi? Wink



_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao pa ti si prava srecnica ..samo 3 dana Laughing Laughing !!!!meni traje obicno 4-5 dana...nervozna sam pred te dane a za vreme menstruacije mi hormoni rade sve u 16 tako da imam ogromnu zelju za .. Embarassed Embarassed Embarassed ..sto se tica bolova osecam ih prvi i drugi dan i tada obicno pijem neke tabletice za bolove...nekad i ne...sve zavisi od menstruacije do menstruacije...apetit mi je povecan uglavnom 3 dana pred ,a za vreme bas i ne jedem mnogo... Rolling Eyes

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 7:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Traje mi 4 dana Bolovi su mi prva dva dana Tada san nervozna, boli me glava i puno jedem.
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LaNa83 je napisao/la sledeće:
jao pa ti si prava srecnica ..samo 3 dana Laughing Laughing !!!!meni traje obicno 4-5 dana...nervozna sam pred te dane a za vreme menstruacije mi hormoni rade sve u 16 tako da imam ogromnu zelju za .. Embarassed Embarassed Embarassed ..sto se tica bolova osecam ih prvi i drugi dan i tada obicno pijem neke tabletice za bolove...nekad i ne...sve zavisi od menstruacije do menstruacije...apetit mi je povecan uglavnom 3 dana pred ,a za vreme bas i ne jedem mnogo... Rolling Eyes



Lanice,izgleda da imamo potpuno iste,isticijate simptome....samo bih ja dodala da se meni u zadnje vreme tacno dan pre nego sto treba da dobijem,desava da me zbog neke totalne gluposti uhvati napad placa(skrooooooooooz nekontrolisan)koji se posle pretvara u napad smeha,i zavrsava sa necim izmedju......Sve jako nekontrolisano!Nekad mi se desi kuci,nekad na ulici,hvala Bogu nikad kad sam sama.
Embarassed Embarassed Prosli mesec mi se desilo da me je decko cekao posle posle ispred zgrade(a pritom mi zivimo zajedno,NON-STOP smo zajedno,on me ujutro vozi na taj isti posao!)i ja kad sam sisla i usla u auto,nisam pola sata stala da placem i suze ronim.Kad me pitao sta ti je-jedva sam odgovrila-Kako sam srecna sto te vidim,kako si mi nedostajao!!!Posle toga me uhvatio napad smeha jer sam postala svesna koliki sam kreten!Da bih posle opet krenula da cmizdrim jer mi je bilo zao sto se smejem samoj sebi ...I to tako u krug ide..... Embarassed
Uffff,izvinte ako sam nekog udavila ovom pricom.... Smile

_________________

 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nervozna sam i napeta,ponekad su i bolovi tu.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="nektarinica


samo bih ja dodala da se meni u zadnje vreme tacno dan pre nego sto treba da dobijem,desava da me zbog neke totalne gluposti uhvati napad placa(skrooooooooooz nekontrolisan)koji se posle pretvara u napad smeha,i zavrsava sa necim izmedju......Sve jako nekontrolisano!Nekad mi se desi kuci,nekad na ulici,hvala Bogu nikad kad sam sama.
Embarassed Embarassed Prosli mesec mi se desilo da me je decko cekao posle posle ispred zgrade(a pritom mi zivimo zajedno,NON-STOP smo zajedno,on me ujutro vozi na taj isti posao!)i ja kad sam sisla i usla u auto,nisam pola sata stala da placem i suze ronim.Kad me pitao sta ti je-jedva sam odgovrila-Kako sam srecna sto te vidim,kako si mi nedostajao!!!Posle toga me uhvatio napad smeha jer sam postala svesna koliki sam kreten!Da bih posle opet krenula da cmizdrim jer mi je bilo zao sto se smejem samoj sebi ...I to tako u krug ide..... Embarassed
Uffff,izvinte ako sam nekog udavila ovom pricom.... Smile[/quote]

i meni se to događa, plačem ko kišna godina bez razloga...

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U poslednje vreme mi traje tri dana, a inace 4 - 5 maximum!
Pre nego sto treba da dobijem, nenormalno mi se jede slatko. da mi je kuca od slatkisa, mislim da bih ostala bez krova nad glavom... Laughing Embarassed

Od menzisa mi ne zavisi raspolozenje.

Boli me prvi dan, drugi dan... i to je to!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajme blago tebi ako ti traje samo tri dana, uhh da bar tako i meni.... Meni nekad i po 9 dana...prva tri dana su ubitačna, boli donji dio leđa i jajnici.... Naravno da sam uz svu tu bol užasno nervozna i derem se na sve oko sebe....A još uz to sve za vrijeme ''tih dana'' papam sve živo od čokolade Smile
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

traje mi oko 3-4 dana
nema nikakve posledice samo mi se pojavljuju podocnjaci i bubuljice Evil or Very Mad

_________________
 
Lea20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 185

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh,tad ujedam Twisted Evil Twisted Evil
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

inferiorna_akasha je napisao/la sledeće:
Ajme blago tebi ako ti traje samo tri dana, uhh da bar tako i meni.... Meni nekad i po 9 dana...prva tri dana su ubitačna, boli donji dio leđa i jajnici.... Naravno da sam uz svu tu bol užasno nervozna i derem se na sve oko sebe....A još uz to sve za vrijeme ''tih dana'' papam sve živo od čokolade Smile


Doduše i meni su prije trajale po 7, 8 dana, ali kad sam počela piti antibejbi srozale su se na tri dana i ne boli me Laughing Sad sam prestala piti antibejbi, a i dalje mi traju tri dana 8)

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pms=zakoljem covjeka bez imalo griznje savjesti ili zaljenja Razz Embarassed Wink
Prvi dan boli ko sam vrag kicma koljena trbuh leda sva zivo a ostale se vracam polako u normalu
Inferiorna kupi ketonalu apoteci garantirano bolovi prestaju u roku od 20 min nesto najbolje sto postoji znam jer ja prve dane umirem

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> 'Oni' dani u mjesecu... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon