www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

'Oni' dani u mjesecu...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni traje 6-7 dana, obvezno dobijem jednu do dve bubuljice pre nego sto dobijem menstruaciju. Prva dva dana me uzasno boli, samo bi lezala ta dva dana, a ostali dani...pa nisu toliku strasni-sto se tibe bolova. Definitivno pomaze ako peskir ispeglate tj.da bude vruc, i onda stavite na stomak. Meni bas pomogne. Wink


_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

je, ugrijati sto vise, to je istina. i takodjer pokusati disati pravilno kak bi se ti misici opustili...nije lako bilo vjezbati to disanje a ono preko cijelog stomaka kao da netko ubada nozekanjom. no, pomaze!
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

traje 3-4 dana,ali imam takve bolove prvi dan da mogu da ujedam,a i mnogo sam nervozna New Evil New Evil

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
amarenna
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 10 Mar 2009
Poruke: 2342
Mesto: •● U njegovom srcu ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 18, 2009 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni traje 6-7 dana Rolling Eyes ..imam uzasnu potrebu za slatkim..ali na srecu ne boli me uopce...

_________________
~..♥ Sebi dozvoli sve...samo jedno ne...da te ima netko tko te ne zasluzuje..♥ ~
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 1:58 am    Naslov poruke: Re: 'Oni' dani u mjesecu... Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
curke, kakve ste za vrijeme menstruacije? Jedete li puno, jeste li nervozne, neispavane, je li vas boli i koliko to traje?


Grrrozna sam samo za vrijeme ludog PMS-a Arrow ili sam živčana ili plačljiva. Laughing
Za vrijeme M uglavnom sam bezvoljna, lijena i ljuta na sve muškarce jer oni nemaju takvih problema. Rolling Eyes Laughing Laughing
Uglavnom mi je redovita - tak' da sam posljednje 3 Nove godina, posljednja 3 rođendana i 3 prva maja imala... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Laughing Laughing Laughing Arrow Koliko pamtim... Laughing
U zadnje vrijeme javljaju mi se bolovi koji traju otprilike jedan dan ili dok ne popijem tabletu. Mr. Green A traje mi (M) 3-5 dana... Prva dva dana su "poplava", kako to volim nazvati Mr. Green , a slijedećih nekoliko dana vlada "umjerena suša". Laughing Laughing Laughing Laughing
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za vreme PMS-a sam uzasno razdrazljiva, svaka sitnica mi smeta (mada mi smeta i inace Mr. Green ), kako god da se uradi nije ok itd ... uglavnom bolje me izbegavati u toku tih dana Mr. Green
Nisam primetila da mi je povecan apetit, posto ja ionako ogromno jedem, stalno mi je nesto u ustima Mr. Green
Prvi dan M (ako je imam, sto nije bas cesto ako ne koristim hormonske pilule Rolling Eyes) je najgori, tj. bole me bubrezi, ledja, stomak, kosti, imam osecaj da se raspadam Confused a bolovi su uzasni Confused Confused , ali ako prezivim Mr. Green prvi dan onda je sledecih dana malo mirnija situacija tj. jos uvek me boli, ali je bol podnosljiv, a traje mi negde u proseku od 6 do 10 dana.

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

erilla je napisao/la sledeće:
Za vreme PMS-a sam uzasno razdrazljiva, svaka sitnica mi smeta (mada mi smeta i inace Mr. Green ), kako god da se uradi nije ok itd ... uglavnom bolje me izbegavati u toku tih dana Mr. Green
Nisam primetila da mi je povecan apetit, posto ja ionako ogromno jedem, stalno mi je nesto u ustima Mr. Green
Prvi dan M (ako je imam, sto nije bas cesto ako ne koristim hormonske pilule Rolling Eyes) je najgori, tj. bole me bubrezi, ledja, stomak, kosti, imam osecaj da se raspadam Confused a bolovi su uzasni Confused Confused , ali ako prezivim Mr. Green prvi dan onda je sledecih dana malo mirnija situacija tj. jos uvek me boli, ali je bol podnosljiv, a traje mi negde u proseku od 6 do 10 dana.


ne kuzim kak ti tako moze bit sve poremeceno a kazes da koristis hormonske pilule?one vaze za upravo sve suprotno - da dobijas redovito i nemas bolove. tak je u 99% slucaja za cure koje i znam i ne znam. sto ti to uzimas uopce pa ti je tak lose sve?
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:

a jel' zna neka cura od vas za one tablete sto odlazu menstr. za valjda dan-dva, sto li? kak se to uzima, kad se pocne uzimati?


Pa recimo da znamo nekoliko trika ako cura koristi pilule i ne zeli da dobije jedan mesec nastavi sa plaketicom za sledeci mesec, ali to nije dobro ginekolozi ne savetuju ili retko jednom godisnje na primer...a ako cura ne koristi pilule, ne, ne vidim nista kao resenje Wink

_________________
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
erilla je napisao/la sledeće:
Za vreme PMS-a sam uzasno razdrazljiva, svaka sitnica mi smeta (mada mi smeta i inace Mr. Green ), kako god da se uradi nije ok itd ... uglavnom bolje me izbegavati u toku tih dana Mr. Green
Nisam primetila da mi je povecan apetit, posto ja ionako ogromno jedem, stalno mi je nesto u ustima Mr. Green
Prvi dan M (ako je imam, sto nije bas cesto ako ne koristim hormonske pilule Rolling Eyes) je najgori, tj. bole me bubrezi, ledja, stomak, kosti, imam osecaj da se raspadam Confused a bolovi su uzasni Confused Confused , ali ako prezivim Mr. Green prvi dan onda je sledecih dana malo mirnija situacija tj. jos uvek me boli, ali je bol podnosljiv, a traje mi negde u proseku od 6 do 10 dana.


ne kuzim kak ti tako moze bit sve poremeceno a kazes da koristis hormonske pilule?one vaze za upravo sve suprotno - da dobijas redovito i nemas bolove. tak je u 99% slucaja za cure koje i znam i ne znam. sto ti to uzimas uopce pa ti je tak lose sve?


Pilule koje uzimam se zovu Cyclo Progynova i koristim ih samo zato, sto bez njih i ne dobijem M.
A bolove imam koristila pilule ili ne, zato sto imam ogromno cisti na jajnicima (ustvari bolest koja se zove PCO - sindrom policisticnih jajnika) i po recima moje ginekologice to utece na sve te "pratece" simptome ...

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 14, 2009 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

мени траје 5-6 дана...први дан боли...и то разара... New Evil New Evil
ових осталих дана је ок...мада јако сам осетљива током тих дана и само нешто жваћем....а пилулице не пијем, не волим лекиће... Razz

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 15, 2009 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni isto traje 4-5 dana, ne boli toliko, al vecinom drugi dan zaboli

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
eveline
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Avg 2009
Poruke: 10
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 07, 2009 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Traje mi nekih 4-5 dana.
Užasno san živčana kad ih iman, boli me donji dio leđa, iman nenormalnu potribu za slatkin pogotovo čokolada.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> 'Oni' dani u mjesecu... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon