www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najzanimljivije osobe na sajtu?
Strana 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Najzanimljivije osobe na sajtu? Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako... Very Happy Koja vam osoba plijeni pozornost i drugacija je od svih? Mozda njeni postovi su interesantni, njeno razmisljanje, njen stav?

Ja moram priznati da je meni jako zanimljiv aureliano. Negdje sam procitala da on studira psihologiju mislim (izvini ako grijesim), ali njegovo znanje me fascinira. I njegovo razmisljanje. Dosta citam teme u psiho/filo i tamo on cesto "boravi". Laughing

Volim vise ove ljude koji se isticu sa svojim obrazovanjem i razmisljanjem, nego one koje tipkaju na trac, igrice, pa njihovi postovi isceznu u zaborav. tako da svoj glas dajem njemu. Razz



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljiv mi je Catchthewreck jer je otkačen, a u isto vrijeme i prirodan. Baš mi se sviđa. A uz to nema ni dlake na jeziku.

Onda knknpnkn i pinkie jer imaju konjske živce, trude se objasniti sve do zadnjeg detalja pa makar im jedan post zauzeo cijelu stranu Laughing
inače me fasciniraju ljudi koji su smireni.

Dalje genius25 jer ima dobre teme i uvijek nešto pametno napiše

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?


Poslednja prepravka: Crno i zlatno datum Pon Nov 27, 2006 7:25 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Crno i zlatno
hvala draga moja! Bas si me obradovala svojim komentarom! kissssssss

_________________


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart, hvala, osjecaj je obosmjeran!
I ti si meni Numero Uno kad smo kod ovog pitanja...
Vrlo su ti zanimljive i teme i postovi.

Uz to - dameski, Crno i Zlatno... te mistik29! su ti konkurencija... odmah do tebe...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
princess-93
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 1321
Mesto: princess land

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crno i zlatno,zato sto kaze sta misli,zabavno je citati njene postove,smirena je a ume lako da izazove svadju Wink Laughing

_________________

Ovo je zeka.Kopirajte ga u svoj potpis da biste mu pomogli na njegovom putu do svetske dominacije.

BEST BROTHER-trola41!!!!!!
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to su sve osobe na čije postove se nasmijem Very Happy i čiji postovi me zainteresiraju, znači danas je to jedna osoba, drugi dan druga, treći dan... zaključak: svi su zanimljivi u svojim određenim vremenskim razdobljima Very Happy
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O tome nisam uopste mislila...

ametist heart i Annabel_Lee su mi naj Wink
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja !!! hehehehe
salim se....pa svi su podjednako dobri..mislim na one koji su stalno ovde..

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ametist heart mi medu najzanimljivija osoba Wink
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gag021 i medseka ili obrnuto( redosled je nebitan)

_________________
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedina osoba s kojom mogu mogu pošteno razgovarati...lopov

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanerka, Annabel_Lee, ona osoba koja ima dobre fazone i ne ponavlja stalno isto...

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Najzanimljivije osobe na sajtu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  sledeća
Strana 1 od 41

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon