www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najzanimljivije osobe na sajtu?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Već duže vreme: crnibiser, Anđela, Alexns, velociraptor, njihove postove uvek rado čitam.

I u poslednje vreme - ° Jaca °, ima posve zanimljiv rukopis Smile



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 26, 2009 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Embarassed Laughing Laughing Laughing

Moja Slavonka u duši prilično mi je zanimljiva Mr. Green Arrow poison za one koji ne znaju o kom' se radi Mr. Green - njene postove nikad ne preskačem... Mr. Green Laughing Laughing I drago mi je što ne škrtari na riječima, kao većina... Mr. Green Wink
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 30, 2009 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iiii još jedna osoba... Hot Cherry... Mr. Green Mr. Green Vrlo je zanimljiv gospodin, posebice kad je ozbiljan. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 31, 2009 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~Ivankamaza~ - Duša, koja te može sve razumeti i koja je uvek spremna da pritekne u pomoć, ako je potrebno...

~Annabel_Lee~ - Posebna, drugačija, pleni svojom pojavom...

~Škorpijica~ - Devojka od pravila... Mr. Green Prava noćna mora drugih, sekica "čelična dama" kod koje nema cile-mile... Mr. Green I zato je obožavam... Wink A, tek kada bi saznali kakva se duša krije ispod "maske"...

~Baraba~ - Prijatan sagovornik, odmeren u komentarima, pametno zbori i pravi je džentlmen...

~Alexns~ - Prijatno, pametno i zabavno stvorenje... Ljubi ga tetka... Mr. Green

~Slatka_Sanerka~ - Osoba sa kojom se možeš smejati do suza, a u sledećem trenutku, ako je potrebno, pričati o najozbiljnijim stvarima... Dobra duša i pravi prijatelj...

~Coco_bill~ - Bivši kolega, koji je jako zabavan, divan i pažljiv...

~SonicLady~ - Divno i pametno stvorenje, još jedna sekica... prava dobrica... Smile

~Nastasenjka~ - Opasnica... Mr. Green Dovoljno... Mr. Green

~Velociraptor~ - Bosanćeros, drugarica... Totalno drugačiji i svoj...

~Crnibiser~ - Obožavam čitati njene postove i uvek ima šta pametno da kaže...

~Jerotije~ - Svidja mi se, u većini slučajeva Mr. Green , kako razmišlja... Uvek kaže šta i misli i ne razmišlja šta će drugi misliti o tome... A, i imamo jednu zajedničku osobinu... Volimo sve ono što se ne dobija lako... Wink

Tu su još: Nextajox, SweetHoney, Andjela, daja23, Anchi22, dambolina... Osobe sa kojima se volim družiti ovde...

Ja se nadam da nisam nekog zaboravila...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
nemanja446
unique and unrepeatable
unique and unrepeatable



Godine: 32

Datum registracije: 19 Apr 2009
Poruke: 2143
Mesto: Trebinje, Republika Srpska

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 31, 2009 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji su skorpijica i coco bill.

_________________
There isn't anything which is totally wrong. Even a stopped clock shows wright time twice a day.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 05, 2009 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86, ja prosto obozavam da citam njene postove. Iskrena, draga velikodusna, nemam reci.
Anchi, opasna je hehe, originalna, simpaticna, volimo i mrzimo iste hmm stvari Mr. Green
Skorpijca : opasna macka hehe
Nastasenjka : pa, moja ljubav, drustvena, pametna, smesna, opasna. Embarassed
mysty : originalna, drugacija, svoja, to mi se dopada Wink
Idealna : iskrena, luda, uvek raspolozena, skroz pozitivna Wink
 
klinka iz kraja
*One_and_Only*
<i>*One_and_Only*</i>





Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 3192

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 05, 2009 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sVi su Ok, Ali g0tiVim Arrow p0zitivN0 0tkačene i zabaVne......


ak0 ih ima na SaJtu, pr0nacI ce se I u m0m p0stU... Wink Laughing

_________________
To the world you may be just one person,
But to one person you may be the world.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 08, 2009 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sweet lady
JACA...
sweet honey

znam da nece ocekivati da cu to napisati... ALEXns je uvek bio na prvom mestu
Laughing sto Question osim sto tracari zna duplo vise od svih na forumu za skoro svaku temu

onda sledi Arrow
Samar - ne dopada mi se sve... ali covek zrelo razmislja Exclamation

a ovi moderatori... to je brdo puno PAFOSA Evil or Very Mad Laughing osim skorpe Exclamation Mr. Green Mr. Green


batino Exclamation zbog muzike.. i sad sam se setio da sam mu nesto obecao Rolling Eyes Mr. Green

i poison koje nema.. pa sam i zaboravio na nju Embarassed Laughing

_________________

 
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 09, 2009 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hot Cherry je napisao/la sledeće:
sweet lady
JACA...
sweet honey

znam da nece ocekivati da cu to napisati... ALEXns je uvek bio na prvom mestu
Laughing sto Question osim sto tracari zna duplo vise od svih na forumu za skoro svaku temu

onda sledi Arrow
Samar - ne dopada mi se sve... ali covek zrelo razmislja Exclamation

a ovi moderatori... to je brdo puno PAFOSA Evil or Very Mad Laughing osim skorpe Exclamation Mr. Green Mr. Green


batino Exclamation zbog muzike.. i sad sam se setio da sam mu nesto obecao Rolling Eyes Mr. Green

i poison koje nema.. pa sam i zaboravio na nju Embarassed Laughing


da a ja ne postojim...super Sad

meni je najzanimljivija jaca Smile i visnjica
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 06, 2009 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ticmaopel

_________________
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 05, 2010 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad, nakon izvjesnog vremena provedenog na sajtu, pomenuću par osoba čije postove uvijek pročitam s velikom pažnjom, od kojih uzimam sve dobro i pozitivno i koje mi na neki način uvijek pokažu da ima još uvijek onih kojima je stalo do normanih ljudskih vrijednosti.
Od moderatora jako cijenim coco billa - pismenost prije svega, način na koji postavlja svoje postove i određene teme; slijedi škorpijica - sa uvijek brzim i spremnim odgovorima i koja budno prati da članovi ne pretjeraju u svojim verbalno-tekstualnim postovima; anchi22 - kojoj se na brzini i tačnosti postavljenih vijesti nema šta prigovoriti; maychi - posebno draga osoba; ivankamaza - osjećajna i pozitivan lik.
Od članova čije postove rijetko preskačem i kojima se znam vraćati tu su: alexns - britka riječ, kratak a jasan i čovjek koji je pismen, odmjeren i brani svoje stavove;velociraptor - jako zanimljiv, neobičan i dobro potkovan nekim podacima; aurelijano - osjećajan, odmjeren i uvijek čvrsto stoji iza svake svoje riječi; i svakako d@cha - koji je u svojim komentarima kratak, jasan, ali zato ubode iz prve. Bez njega su mi komentari u vijestima gotovo nezamislivi.

Mogla bih da pomenem još par moderatora i članova, ali će se oni svakako prepoznati, uostalom nemam exkluzivno pravo na nabrajanje baš svih Exclamation Razz

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 05, 2010 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko sam ovde,pa ne poznajem dovoljno,ali za sada.gkukolj,gagica(ledena kraljica),Rene Artoa(garfild..,onaj sto ima smajli
kao da busi beton(sorry ne znam ime).. New Spiral
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Najzanimljivije osobe na sajtu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  sledeća
Strana 38 od 41

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon