www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako ukloniti raznorazne fleke?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

semsoali je napisao/la sledeće:
stavi malo veniša preko a onda baci u stroj. to pomaze.


Ma kakav venis... Sipas belo vino i so preko fleke, i kad se osusi u masinu za ves... 100% efikasno, isprobano kao sto sam vec rekla u ranijem postu...


 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz mog iskustva, venish ne skida cak ni fleke od vode Very Happy . Izvikani proizvod! Sala sad. Venish skida neke fleke, ali ne sve. Ja koliko znam, ne moze da skine fleku od vina! Wink

_________________


 
Tandzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Avg 2006
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 3:54 am    Naslov poruke: Fleka od Laka Na vrh strane Na dno strane

Kako da otklonim trag od laka za nokte na crnim lanenim pantalonama?
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh..tesko..jedini moj savet je aceton..ali ako iskoristis aceton vrlo je lako moguce da ces obrisati i farbu sa tkanine...zeznuto....jesi pokusala da ga noktom lagano ogulis??? Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozes i da stavis u hladnu vodu

_________________
Zauvek slobodan...
 
kumalu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja imam isti problem, samo sto nije na pantalonama nego na prekrivacu. Mora da postoji neki nacin.
 
mali_kreten
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2006
Poruke: 56
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 3:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se pitam , kako da skinem lak sa bele Majce , koju sam sama umazala. Sad
nikako , nema tu pomci..Sad

_________________
malenna
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako vam je slučajno pala kap laka vjerojatno je to deblji sloj, pa probajte ga odguliti nečim oštrim
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PiNkLaDy je napisao/la sledeće:
Fleke od vina se lako skidaju i sa kiselom vodom...fleka se prelije i ostavi 10-ak min u kiseloj vodi da stoji...


tako sam ja spasila bijelu lanenu košulju. Stvarno pomaže Wink
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 10:39 am    Naslov poruke: Kako ukloniti raznorazne fleke? Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko se usipate kafom, garderobu potopite u mleko... izvlaci fleke sigurno
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fleke od kafe skida i običan deterdžent

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se, domaći sapun čini čuda protiv fleka svake vrste. A probala sam to sa belim vinom i uspelo mi je.

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Kako ukloniti raznorazne fleke? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon