www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NJegove musice koje ne podnosite
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
zlatna_ribica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pametovanje....

 
Plavsha
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Nov 2005
Poruke: 1305
Mesto: Blizu njega.....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad je uvek upravu.... Mad

_________________
Hocu tebe da sanjam i danju i nocu kao da si stigao iz neke price jer svi moji snovi na tebe lice.
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepodnosim:pijancenje i gledanje fudbala! Rolling Eyes

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 08, 2007 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nervira me njegova hladnokrvnost...ja sam veoma temperamentna osoba i volim da kad mi nesto smeta to jasno i (vrlo) glasno kazem...moj decko mrzi da se svadja...kad ja besnim on samo stoji s mirom i pusta me da se ja izgalamim i na kraju me samo pita 'jel' ti sad lakse?' ma tad bih ga grrrrrrrrrrrrrrrrrr Evil or Very Mad

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 09, 2007 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh kod ovog novog me nervira samo to sto mi ponekad ne odgovori na poruku kad mu je posaljem...to me tolikoooooo nervira New Evil New Evil
a sve ostalo...pa u takvog sam se i zaljubila, ne zelim da se mjenja

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad kasni, ne odgovori na poruku i kad pije.

_________________
 
jerumi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 186

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
nervira me njegova hladnokrvnost...ja sam veoma temperamentna osoba i volim da kad mi nesto smeta to jasno i (vrlo) glasno kazem...moj decko mrzi da se svadja...kad ja besnim on samo stoji s mirom i pusta me da se ja izgalamim i na kraju me samo pita 'jel' ti sad lakse?' ma tad bih ga grrrrrrrrrrrrrrrrrr Evil or Very Mad


potpisujem ovo, isti slucaj Twisted Evil puknem svaki put

_________________
nemam ja toliko kofera, kada me tuga potera, da spakujem sva ta gorka osecanja...
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neke gluposti poput pusenja i jos neke sitnice. Confused

_________________
 
MaJcHe_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 205
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu dosta da trpim...i da podnosim...ali ne mogu dugo...
recimo,kad sam sa nekim bas bas dugo,pochne da me iritira samo njegow glas,a kamoli swe ostalo.... Rolling Eyes
a kod biwsheg(poshto sadashnjeg nemam) nisam podnosila njegowo wechito pametowanje,i stalno naklapanje kako bi trebala wamo da se ugojim,tamo da smsham,da obuchem neshto usko za promenu( Shocked ),da podignem shishke kad izlazimo zajedno...a ja moje shishke toliko wolim da... Laughing
kad se dogoworimo da izadjemo,i on mi posle sat wremena nasheg izlaska kazhe kako on mora da se nadje sa swojim drushtwom Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
wechito naklapanje kako sam ja neozbiljna za njega,da on ipak ima 21.godinu....
blah...sad mi je lakshe Razz hehe

_________________
swe bez tebe...swe tako prazno je Crying or Very sad
 
boginja_ljubavi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2007
Poruke: 35
Mesto: Raj..

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veca_vestica je napisao/la sledeće:
Kad se ocekuje od mene da nagadjam sta zali.


Uf ovo me nervira! Mada sam i ja postala u zadnje vrijem ista. I on sad malo glavu razbija Razz
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad mi u kaficu non-stop govori...
''tise pricaj'' New Evil
ma ja cu pricati kako ja hocu New Evil
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nervira me kad mi neda da kazem sta ja mislim,ja nisam taj tip zene sto moze da cuti a muskarac samo da pametuje!!! New Evil

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> NJegove musice koje ne podnosite Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon