www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Strah
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da strah ne treba pokazivati, ali ga treba imati u sebi. Jer kad drugima pokazes cega te strah, tj. koja je tvoja slaba tocka, mnogi ce iskoristi tu priliku. Treba imati opet odredjenu dozu samopouzdanja, i najbitnije - NASTUP pred drugim ljudima. Jer mene je ipak najvise strah ljudi koji se niceg ne boje. Dakle - takva se zelim pokazati i pred drugima. Kao neustrasiva. Dok s druge strane, kad sam uz svoje najdraze osobe, onda sam nekako lomljiva i njezna. Jer znam da njima mogu da pokazem svoj strah...
Ali strah je jako pozitivan, jer kad ga s vremenom prijedjemo, onda steknemo odredjeno iskustvo. I dobijamo samopouzdanje da preskocimo slijedeci strah. Smile I tako cijeli zivot zivimo u strahu i ucenju kako da ga savladamo. Wink



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasa slabost. Mada postoje razne vrste strahova.
Strah od gubitka bliznje osobe se sigurno ne moze smatrati slaboscu.
Ili ekstremne sportove ne voli svako. To ne znaci da je strasljivac, samo nije rodjen za tu vrstu andrelina.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strah pokrece sve, ali je slabost
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strah je slabost,nesigurnost -ja se strasno bojim mraka! Mr. Green

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strah je i slabost i snaga...
slabost je jer ne smes da se suocis sa njim... a snaga je kad se suochis sa njim i shvatis da si ustvari jaci od tog cega se plashish...

obican primer: Plashish se pitbulla... NP! uzmes utoku sacekas ga kad ide u shetnju i zabodes mu jedno 4.5 komada u glavu i savladao si strah a osecas se extra Very Happy

sha reci Smile))))

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strah je velika slabost.
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strah hmm, zavisi kako za koga. Nekima ljudima strah daje snagu a nekima nemoc. Meni kako kad, nekada me adrenalin od straha pocne pucati a nekada pocnem plakati od straha.

A moj najveci strah je da ostarim sam Sad

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strah nam daje sposobnost da prezivimo...
 
pikaboo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 504

guinea.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 6:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm... Rolling Eyes

ako nas sputava da nastavimo dalje - slabost, a ako nas tera da idemo dalje - snaga...lm...stigao si do negde i jedina mogucnost da nastavis dalje je dug i neizvestan put do cilja ili ostajes tu gde jesi...strah postoji...sta sad...pomiriti se sa strahom i ostati ili nadvladati strah i nastaviti...licno sam za drugu opciju, jer smatram da strah otkriva gde su nam trenutne granice i daje nam snagu da iskoristimo mogucnost njihovog pomeranja...

ne mislim da se ide , da se po svaku cenu srlja u nesto, ali ako postoji mogucnost za napredak, savladati strah i krenuti...rizik uvek postoji, ali ko ne rizikuje, taj ne moze ni dobiti...

bas filozofski, ali ko razume shvatice... Wink
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je strah nasa snaga jer bez straha ne bi postali jaci....ali on moze biti i negativan i pozitivan...

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strah nije nasa mana ,on nam pokazuje da zivimo,pa svako bice ima neki strah,sto je sasvim normalno.(naravno nije normalno imati puno fobija)

_________________
Memento Mori
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strah je negativan osjećaj koji čovjek doživljava kad vidi opasnost, bila ona stvarna ili nerealna.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Strah Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon