www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Aca Lukas ili Marko Bulat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
vlajko_laz
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 48

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Aca Lukas ili Marko Bulat Na vrh strane Na dno strane

Ko vam bolje peva i ko ima bolje pesme i gde ste se bolje proveli kad je pevao Lukas ili Bulat Laughing

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aca Lukas je bolji, obožavam njegove pjesme

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
d3n1
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 357
Mesto: tz

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aca lukas naravno,ima predobre pjesme
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 4:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aca lukas bez pogovora...ima mnogo bolje pesme..i glas po meni..i nekako vise je 8)

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aca, Aca, Aca
Iskreno receno, ni jedan nije neki mnogo jak pevac, al su zato za stimung super, i jos na
to veeeeliki repertoar imaju oba.
Meni najbolja ziva svirka bila od Ok benda, oni to super rade.
Al ako se ovde izmedju ovih dvojice odlucujem onda sigurno Aca
Legenda

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Benna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 45

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: odg Na vrh strane Na dno strane

bolji mi je provod na lukasu,ali bulat je bulat
 
damir_tz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

licno mislim da je aca lukas nekako bolji pjevac ali sto se tice derneka mislim da bi bulat to bolje odradio
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aca Lukas definitivno....
Pravi lik, prava faca, nema dlake na jeziku. Ma "legenda" prava.
Odlicne pesme ima, moje omiljene su : Kafana na Balkanu, "Bele Ruze" , Istina je da te lazem, Udari prva, Nesto protiv bolova, Jagnje moje, "Miris Tamjana" Nisam preziveo.

Marko Bulat : ima ok glas, ok peva, ali nista posebno, pesma koja mi se najvise svidja je
Prijatelji braco kumovi.


Poslednja prepravka: Ivankamaza datum Uto Maj 08, 2007 5:24 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Aca Lukas, prvo zato sto peva sve svoje pesme, a nema toliko prepeva kao Bulat. Po mom misljenju i ukusu, ima bolji glas. Ma faca je...

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 1:58 am    Naslov poruke: Aco Na vrh strane Na dno strane

I jedan i drugi pevaju odlično ali su im pesme mnogo kvalitetnije sa početka karijere, ovo novo što snimaju nije ništa posebno!
 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 6:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno lukas mada i marko ima dobar glas i samo jedan svoj hit ali lukas definitivno
 
boza_999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 115
Mesto: serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aca naravno
bulat je smesan

_________________
boza
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Aca Lukas ili Marko Bulat Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon