www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"P*A*R*T*I*Z*A*N...U mom telu krv je Crno-bela"
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 43, 44, 45  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
milan*miki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Dec 2007
Poruke: 24
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

steta sto nismo zabili bar jedan gol a mogli smo...valjda je trema ucinila svoje. nadamo se da cemo danas protiv ofk beograda da dobijemo i odemo na +7 a onda cekati da bezanije skalpira zvezdi bar bod


_________________
ako ne znaš šta pričaš, ne laprdaj!!!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 8:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

9. decembar 2007. | Izvor: B92, Sport
Karadžić: "Biće nekih iznenađenja"
Fudbaleri Partizana savladali su OFK Beograd u 15. kolu MSL i tako došli na korak od zvanja jesenjeg prvaka. 'Crno-beli' će igrati još u Kruševcu i sa ekipom Mladosti iz Lučana na svom stadionu a predsednik kluba Tomislav Karadžić izjavio je za 'Sport' da će tokom zime ekipa biti pojačana i najavio iznenađenja.

"Još uvek vodimo određene razgovore, ali ne bismo da izlazimo u javnost sa detaljima i imenima," kaže Karadžić, "Jedino što mogu da kažem jeste da će biti nekih iznenađenja. Partizan će, to garantujem, naproleće biti jači nego ove jeseni."

Najbolji igrač Partizana u duelu sa OFK Beogradom (5:1) bio je Portugalac Moreira koji se potpuno oporavio od povrede i pokazao koliko zna.

"Kada daš pet golova OFK Beogradu, onda moraš da budeš zadovoljan, jer je reč o jednoj od najboljih ekipa u Srbiji. Uz to smo uspeli da prikažemo i zaista dobru igru iako je teren ponovo bio veoma težak," rekao je Moreira, "Zadovoljan sam kako sam odigrao, ali nije moje da o tome pričam. Tu su novinari, tu su i drugi ljudi, pa neka komentarišu."

Povreda Zorana Tošića nije ozbiljnije prirode i biće u konkurenciji za utakmicu sa Napretkom u sredu.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

17. decembar 2007. | Izvor: B92, Novosti
Partizan: Djukić ili?
Fudbaleri Partizana završili su prvi deo sezone na 1.mestu sa solidnom zalihom bodova u odnosu na Crvene zvezdu.Medjutim, centralno pitanje zimskog prelaznog roka u Partizanu je - ko će trenirati ekipu na proleće? Odgovor na to pitanje mogao bi da stigne već u utorak. Iako bi bilo gde na svetu pozicija trenera u tom slučaju bila "zacementirana", Miroslav Djukić obnavlja ugovor sa crno-belima na svakih 6 meseci?

Miroslavu Đukiću je istekao ugovor, javna je tajna da je jedan od najjačih kandidata za mesto selektora Srbije, pa u Humskoj 1 sa neizvesnošću očekuju sastanak sa šefom struke, na kojem bi mogla da se razreši dilema ko će biti za kormilom “parnog valjka” u drugom delu sezone.

„ Pitanje trenera je najvažnije u ovom momentu za nas, dovođenje igrača za proleće je u drugom planu. Prvo moramo da vidimo ko će biti na klupi, pa onda u dogovoru s njim da dovodimo. U utorak ćemo otvoreno razgovarati sa Đukićem, iznećemo mu naše planove i želje, reći će i on njegove, a nadam se da ćemo se dogovoriti da nastavimo saradnju" kaže za "Novosti" Ivan Tomić.

I pored apsolutne želje da sa sadašnjim trenerom na proleće nastave trku za titulu, u Partizanu se spremaju i za mogućnost da Đukić odluči da ode.

„ Ukoliko se već u utorak ne budemo sve dogovorili, odredićemo rok do kojeg bismo morali da dobijemo konačan odgovor, jer ne želimo da dođemo u neprijatnu, problematičnu situaciju da nekoliko dana pre početka priprema nemamo trenera. Đukić kod nas ima stabilnu situaciju na svim nivoima i mislim da bi trebalo da ostane, da na proleće samo pokupi plodove rada koji je započeo letos. Mi imamo apsolutno poverenje u Đukića, želimo da nastavimo saradnju i to na duži period. Već smo napravili nešto, osvojili jesenju krunu, što u suštini nije ništa naspram onog što želimo - titulu i proboj u Evropi. Ipak, njegova je stvar gde želi da nastavi karijeru, ne znamo kakvi su mu planovi, pričaćemo o tome na sastanku u utorak“, kaže sportski direktor Partizana Ivan Tomić.

Datum prozivke za nastavak sezone zavisi od datuma nastavka šampionata, a od toga zavisi i termin u kojem će Partizan obaviti najvažniji deo zimskih priprema.

Jedno se, međutim, skoro sigurno već zna, a to je da će tu fazu rada crno-beli odraditi u staroj bazi, Dubaiju. U opticaju je nedavno bila i varijanta da ekipa otputuje na pripreme u Brazil, gde su nedavno boravili direktor Tomić i portparol Vjetrović i uverili se da su uslovi za pripreme u ovo doba godine i tamo zaista sjajni.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

19. decembar 2007. | Izvor: B92
Tomić: "Novi trener, isti ciljevi"
Lider Meridian Superlige Partizan u nastavku sezone će imati novog trenera, potvrdio je za B92 sportski direktor Ivan Tomić. Miroslav Đukić je posle razgovora sa čelnicima kluba sporazumno raskinuo ugovor. "Miroslav Đukić došao je tokom jutra u moju kancelariju, i rekao mi kako želi da napusti klub iz dva razloga. Prvi je porodica, pošto je poznato da on živi odvojeno od porodice, supruga i dva sina su mu u Španiji. Drugi razlog je izazov koji mu se pruža u toj drugoj opciji koju poseduje".

Tomić ističe da je rastanak bio prijateljski, uz razmenu lepih želja.

"Rekao je da mu ništa nije smetalo, da je zahvalan Partizanu, jer je ovde sazreo i postao trener. Nije bilo nikakvih problema, sve je bilo korektno. Mi mu želimo sreću u novom poslu koji bude prihvatio i da ga obavlja sa jednakim uspehom kao što je radio u Partizanu".

Partizan sada počinje potragu za novim trenerom, a Tomić kaže da je rano za izjašnjavanje o imenima.

"Pre bilo kakvih konkretnih informacija sačekao bih da se generalni sekretar Gordan Petrić u četvrtak vrati sa putovanja. Već ćemo u petak obaviti razgovore u najužem rukovodstvu i razmisliti o pravom rešenju".

Ko god da preuzme klupu Partizana, najbitnije stvari se neće menjati, kaže Tomić.

"Ono što mogu da obećam je da Partizan neće odstupiti od ovog načina igre i da ćemo od januara biti mnogo jači, jer ćemo se pojačati u prelaznom roku. Sasvim sigurno ćemo odabrati najbolje moguće rešenje za Partizan i sasvim sigurno osvojiti titulu i bez trenera Đukića i sa novim trenerom koji će doći već za koji dan".

Tomić kaže da će Partizan novog trenera izabrati pažljivo, jer im duga zimska pauza daje dovoljno vremena da odaberu najbolju opciju.

"Nemamo nikakav rok. Potrudićemo se da to bude što pre, da bi budući trener mogao da se upozna sa kvalitetima igrača, što kroz priču, što kroz video materijal. Ali, sigurno nećemo mi požurivati, jer je u prvenstvu pauza, pa imamo dovoljno vremena da izvagamo i pronađemo najbolje moguće rešenje za nas".

Januarski prelazni rok počinje devetog januara, a početak prolećne polusezone, prvobitno zakazan za 16. februar (u vreme kada jsu postojali izgledi za plasman Srbije na EP) biće pomeren najmanje do 23. februara, uz opciju da se fudbal ne igra do početka marta.

_________________
I C E M A N
 
**Ghost_Rider**
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 30

Datum registracije: 10 Jun 2007
Poruke: 947

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2007 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Partizan se voli,a za sve druge se navija Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Pozz od Juznog Fronta

_________________
ljudi xitno mi je potrebna pomoc... Zamolio bix was swe da posxaljete poruku "Morar i Zoka - Srce tiho zaplache" na ovaj profil : kako bi pobedio na takmicxenju "Naj Srbije" ... Hwala .. ... Sme da se glasa samo jednom...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 21, 2007 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

20. decembar 2007. | Izvor: B92
Petković ili Vermezović u Humskoj
Ime novog trenera Partizana biće poznato najkasnije do utorka, a krug kandidata za klupu lidera MSL spao je na dva imena: Vladimira Vermezovića i Iliju Petkovića.

Kako nezvanično saznajemo, Petković je kandidat "starije garde" u vrhu kluba, dok su mladji operativci za nekadašnjeg trenera Partizana, koji se pe dva dana vratio neobavljenog posla iz Rusije gde je pregovarao sa Luč Energijom iz Vladivostoka.

Pored Ilije Petkovića na klupu crno-belih seo bi i Goran Stevanović nekadašnji igrač i kapiten Partizana kohji mu je bio pomoćnik i tokom kvalifikacija i Mundijala u Nemačkoj.

Prema rečima Ivana Tomića, od imena sa kojima je beogradska štampa liciriala prethodnih dana, iz konkurencije je ispao Dragoslav Stepanović, dok Krčmarević i posebno Mateus nisu ni bili u ozbiljnijoj kombinaciji.

Sastanak čelnika kluba (Karadžić, Tomić,Petrić, Jokanović) održaće se u petak u Humskoj i tada će biti jasnije ko će na klupu Partizana: Petković ili Vermezović.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vodja Grobara: Nismo radikali!
Ponedeljak, 14. januar 2008. 11:42

Jedan od vodja navijača Partizana Predrag Simić zvani "Sima Srbija" demantuje da su Grobari listom za Srpsku radikalnu stranku, iako su se na košarkaškim, a ranije i na fudbalskim utakmicama crno-belih, mogle videti zastave te stranke.

Simić kaže da je njemu čak SRS "blago odvratna".

"U ime Grobara ne mogu da kažem da medju navijačima Partizana nema radikala, kao što ne mogu da kažem da smo svi mi radikali. Mogu, medjutim, da kažem da smo se dogovorili da južna tribina ne može i ne sme da bude platforma za političke stranke. Moj lični stav da mi je SRS blago odvratna. Takodje, još mi u ušima odzvanjaju reči Tomislava Nikolića upućene sa skupštinske govornice, kada je rekao da bi sve vodje navijača trebalo pohapsiti i tako rešiti problem nasilja na stadionima. Pored toga, Aleksandar Vučić je zvezdaš. Meni radikali nisu nikako opcija", kaže jedan od vodja Grobara u intervjuu "Pressu"

Simić je poručio da su je njega Partizan "i naša stranka i naša nacionalnost" i naveo da se ne slaže sa šovinizmom i isključivanjem ljudi sa tribine zbog druge nacionalnosti..

"Partizan je raspadom zemlje izgubio armiju navijača iz drugih republika bivše SFRJ, odnosno one ljude koji nisu srpski nacionalisti. Žao mi je zbog toga. Kada sam to mogao da sprečim, ja sam učinio suprotno i doprineo da oni odu. Moja generacija je, kada smo preuzimali tribinu, krenula sa šovinizmom. Nažalost, učestvovao sam u svemu tome, ali sada vidim da sam pogrešio. Meni je podjednako drag svaki navijač Partizana, koje god vere ili nacije bio. Ja ih sve gledam isto jer je moja ideja da su Grobari braća, a da je Partizan i naša stranka i naša nacionalnost. Ostale vodje, medjutim, ne misle tako", rekao je Simić.

(MONDO )

_________________
I C E M A N
 
mario_maci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Sep 2007
Poruke: 21
Mesto: Modrica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo napred Grobari
Svaki dan ga volim sve vise

Arrow PFC
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Došao štoper, ponuda za Dijaru
Ponedeljak, 21. januar 2008. 14:27

Fudbalski klub Partuzan dobio je u ponedeljak još jedno, treće pojačanje u zimskom prelaznom roku. Reč je o dosadašnjem igraču ruskog Rostova i bivšem štoperu novosadske Vojvodine Milanu Vještici.

Vještica je ugovor potpisao faksom na dve godine plus jednu, a u utorak bi ugovor trebalo da bude zvanično overen u Fudbalskom savezu Beograda, kada igrač stigne u Beograd.

Milan Vještica, koji ima 29 godina, karijeru je počeo u FK Novi Sad, da bi 2001. prešao u Vojvodinu iz koje je sledeće sezone prešao u Zenit iz Sankt Petersburga, za koji je nastupao sve do letos, kada je pozajmljen ekipi Rostova.

Odgovarajući na prozivke pojedinih stručnjaka da nije jasno zašto Partizan traži štopera kad eto ima reprezentativca Nemanju Rnića, sportski direktor crno-belih Ivan Tomić odgovorio je da su takve izjave "nekulturne" i da "nemaju veze sa etikom u sportu i sportskim razmišljanjem".

"Rnić je momak za primer i siguran sam da će on svojim igrama i svojim ponašanjem začepiti usta svim tim kritičarima. Te izjave tipa zašto Partizan traži štopera kada ima reprezentativca, bi bile iste kao zašto Partizan špica kada ima Jovetića. Tražimo zato što želimo da se pojačamo na toj poziciji", poručio je Tomić.

Sportski direktor crno-belih potvrdio je da je u Humsku stigla ponuda Deportiva iz La Korunje za napadača Lamina Dijaru, a konačan odgovor daće uprava kluba na sednici posle prozivke fudbalera pred početak priprema.

"Za njega je stigla ponuda Deportiva koju ćemo razmotriti na Sekretarijatu posle prozivke, ali naše mišljenje je da nam je on potreban za nastavak sezone. Dijara je igrama i odnosom znatno podigao svoju cenu u odnosu na leto kada je došao Partizan. Svima nam je interes da što duže ostane, a ne da ga prodamo već posle šest meseci. Uveren sam da će on na leto imati još višu cenu", rekao je Tomić.

Dolazak Samjuela Kufura u Partizan i dalje je otvoren. Kufur je pokazao interesovanje da dodje u Beograd, ali bi problem mogla da budu primanja, koja su velika u odnosu na stanje u srpskom fudbalu. "Ipak, postoji prostor za priču", dodao je Tomić.

Sportski direktor Partiuzana je rekao i da ga raduje izjava Ljubomira Fejse iz kulskog Hajduka da želi da igra samo u Partizanu. "Učinićemo sve da što je u našoj moći da momku ispunimo tu želju. Od tri strane dve su saglasne, ostao je još razgovor sa Hajdukom u utorak", kaže Tomić.

Napadač Ljubiša Vukelja, koji nije dobio pravu šansu u Parizanu, ovih dana će ponovo postati igrač Vojvodine, a sada treba samo da uzme ispisnicu iz Partizana.

Što se tiče Miloša Bosančića, stvari su i dalje nejasne. Bosančić je rekao da želi da predje u OFK Beograd, jer smatra da će imati više prostora da igra, a u Parzizanu nisu voljni da ga puste.

"Nijedan igrač koji je pod ugovorom sa Partizanom ne može da kaže gde će biti i gde trenirati za tri dana. Poznata je procedura kako neki klub može da ga angažuje, tako da je meni iluzorno da neki igrač Partizana kaže da za tri dana počinje da trenira sa OFK Beograd. On je izrazio želju da predje u OFK Beograd, ali ljudi iz OFK Beograda nam se nisu zvanično obratili. Jokanović i ja smo želeli da ostane u Partizanu, ali on nam je rekao da smatra da u Partizanu ne može da ima kontinuitet i da ne može da se izbori za prvih 11 i da zato želi da ode u neku sredinu gde može da igra u kontinuitetu. OFK ne uzima igrače na pozajmicu, videćemo šta će biti", rekao je Tomić.

(Mondo)

_________________
I C E M A N
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bogami ... ne pise se grobarima dobro .. al ajd .. videcemo ih u nastavku prvenstva ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

23. januar 2008. | Izvor: B92
Partizan počeo zimske pripreme

zvanicni sajt klubaFudbaleri Partizana počeli su sa pripremama za prolećni deo sezone u sredu. U SC Partizan Teleoptik pojavilo se 25 igrača koji imaju ugovor sa jesenjim prvakom, a novi stručni štab održao je i prvi trening sa ekipom. Pored Slaviše Jokanovića ‘crno-bele’ će pripremati Goran Stevanović, Goran Pandurović i Vuk Rašović, medicinska ekipa ostala je u istom sastavu. Među prisutnim igračima bili su i novi članovi kluba, Božović i Čadikovski.

Pozdravljajući igrače, predsednik kluba Tomislav Karadžić rekao je da je novi prvi trener Slaviša Jokanović “jedan od najboljih izdanaka srpskog fudbala”.

“Slušajte i njega i stručni štab, kako bismo napravili rezultat koji nam je potreban. Zapamtite da će i vaša i vrednost kluba biti dvostruko veća ako uradite posao koji se od vas očekuje. Nemojte da propustite priliku da osvojite titulu i Kup i da pokušate da napravite dobar rezultat u Evropi,” rekao je Karadžić i dodao da ekipa ne sme da bude pod pritiskom zbog toga što prvu utakmicu igra sa ‘večitim rivalom’.

Jokanović je bio kratak i objasnio da “grb koji igrači nose na dresu definiše ciljeve u svakoj sezoni”.

"Nadam se da ste se dobro odmorili i spremili za rad. Nema razloga da ne budemo optimisti".

“Prvih petnaest dana pause sam odmarao a onda radio po programu koji smo svi dobili u klubu,” rekao je Stevan Jovetić, “Prva utakmica nam je važna ali ih na proleće ima ukupno 16 u prvenstvu. Nadam se da ćemo biti prvaci.”

Nemanja Rnić mogao bi da bude novi kapiten ekipe.

“Kao i svi u klubu, želim da osvojimo prvenstvo i kup. Spremni smo da dobro radimo, nije ni sada lakše ali je lakše nego letos, nalazimo se na pola puta do cilja,” rekao je Rnić.

Na spisku igrača su golmani Darko Božović, Mladen Božović, Radosavljević i Živković, igrači odbrane Rnić, Ćirković, Lazevski, Mihajlov, Lazarević, Knežević, Obradović, Vještica, Sikimić i Jovanović, igrači sredine terena Žuka, Moreira, Lazić, Tošić, Mitrović, Bosančić, Maletić, Ćetković i Brnović i napadači Lazetić, Dijara, Jovetić, Stjepanović, Čadikovski i Vitor Ugo.

Prvoj prozivci nisu prisustvovali Brazilac Vitor Ugo i Milan Vještica, a igrači koji će karijeru verovatno nastaviti u drugim klubovima (Lazarević i Bosančić) radili su sa ostalima.

U SC Partizan Teleoptik viđen je i Portugalac Bruno Mestre kao i reprezentativac Severne Koreje Hong. Njih dvojica će raditi sa igračima Teleoptika i tako pokušati da se izbore za ugovor sa ’crno-belima’.

Sportski direktor Tomić rekao je da u klubu „razmišljaju o tome da li je Kufur pravo rešenje“, ali i dodao da su pregovori u toku, a da je menadžer fudbalera Rome najavio da će se igrač i on izjasniti o ponudi do petka.

„Desnog beka ćemo sigurno dovesti, nema novih imena, znate ko je sve ’u igri’, a izjavu Fejse ne bih komentarisao. Već smo rekli da je on dobar igrač i da smo zainteresovani, a ako odluči da ode u Hertu, želimo mu puno sreće,“ rekao je Tomić.

Kao moguće pojačanje u odbrani pominjan je i Nenad Đorđević ali je Tomić rekao da je „Đorđević pod ugovorom i da je veliko pitanje da li je takav transfer moguć.“

Fudbaleri Partizana radiće do 3. februara u svom sportskom centru, posle toga planirane su petnaestodnevne pripreme u Dubaiju.

Završni deo priprema za novu sezonu biće obavljen u Beogradu.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 25, 2008 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

25. januar 2008. | Izvor: B92, Beta | MT
Risto Lakić u Partizanu

partizan.co.yuBeogradski fudbalski klub Partizan potpisao je danas ugovor sa Ristom Lakićem, dosadašnjim igračem podgoričke Budućnosti. "Ispunio sam jedan od ciljeva u životu. Došao sam u veliki klub, sa velikim obavezama", rekao je Lakić pošto je potpisao trogodišnji (2+1) ugovor sa "crno-belima".

Lakić je odbrambeni fudbaler, najčešće igra na poziciji desnog beka, a važi za jednog od najboljih igrača crnogorske lige.

Ovo je četvrto pojačanje jesenjeg prvaka u zimskom prelaznom roku. Do sada su došli Milan Vještica, Dragan Čadikovski i golman Mladen Božović.

Ekipu su napustila trojica igrača. Antonio Rukavina otišao je u Borusiju iz Dortmunda, Ivan Radovanović u Atalantu iz Bergama i Miloš Mihajlov u turski Konjaspor

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> "P*A*R*T*I*Z*A*N...U mom telu krv je Crno-bela" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 43, 44, 45  sledeća
Strana 44 od 45

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon